Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Gürganda evet . İstanbul ya da Bursa olursa tabi bilmiyorum nasıl taşınıyor
Hmm anladım canım. Aygül hocada da bi dene istersen, ebru öztürk var bide bahçecide onada iyi diyolar. Ben şu an çok kararsızım bizim durumda olanlar yani Azosperm kaynaklı tüp bebek yaptıranlar hangi merkezlerde olumlu sonuç alıyolar acaba onu bilsem direk o merkezlere yönelicemde bilmiyorum işte

Bende bilmiyorum inan. Bahçeci bana çok ticari gibi geliyor çok kötü yorumlar okudum onunla ilgili. Bilemiyorum nereye karar versek. Sen doktorun ile görüştün mü negatif sonrasında

Bende bilmiyorum inan. Bahçeci bana çok ticari gibi geliyor çok kötü yorumlar okudum onunla ilgili. Bilemiyorum nereye karar versek. Sen doktorun ile görüştün mü negatif sonrasında
Ne mümkün artık gülüyorum gerçekten sinirlerim bozuldu, hemşireyi aradım olumsuz sonucu söylemek için dönüş yapmadı henüz 3 saat oldu aramasını bekliyorum tabi ararsa

Kızlar benimde negatif maalesef, tekrar 3.20 ye düştü beta değerim. Dondurulmuş 2 tane embriyom var, tekrar başa sarıcaz Allah hepimize dayanma gücü versin
Hakkında hayırlı olsun canım bende ilk denemem 3. Gün ve taze embriyo negatif olmuştu ilklerde drlar normal olabilir diyor genelde inşallah en kısa zamanda güzel sonuçlar alırız ben ikinci transfer sürecimi de mutlaka paylaşırım sizde haber edin güzel sonuçları beraberce alacağız inşallah

Bende mutlaka paylaşırım canım, klinik değiştiricem şu an araştırma yapıyorum. Yarın doktor ile görüşmeye gidicemde aklıma takılan bişey var yardımcı olursan çok sevinirim. Yumurta toplama işleminden sonra Progestan fitil verdiler bana sabah akşam 1 tablet kullandım 3 gün sonrada transferim gerçekleşti zaten ama bu süreçte rahim kalınlığım ölçülmedi. Seninki ölçülmüş müydü?

Alttan muayene de bakmadılar mı canım ona

Hayır yumurta toplandıktan sonra transfer aşaması arasına kadar hiç muayene etmediler beni
Allah Allah bir bildiği vardır dicem de. Ben il dışından git gel yapıyorum doktor bana bulunduğum ilde gidip rahim kalınlığına baktır demişti adetken, adetken ince oluyor ya estrofeme başlatmıştı daha sonra, 10 gün kullandım sonra kendi muayne çağırdı. Kendi baktı kalınlaşmış mı diye, kalınlaştığını görünce transfer gününü söylemişti

yarın söylücem bakalım ne dicek hoca

Hayır yumurta toplandıktan sonra hiç muayene etmediler beni, yani fitili verdiler ve öylece kendi halime bıraktılar beni sonrada transfer gerçekleşti.
Mümkün değil kalınlığa bakmadan transfer yapılması, atlanmış olabilir mi çünkü yeterli kalınlık olmamışsa erteliyorlar bile

Mümkün değil kalınlığa bakmadan transfer yapılması, atlanmış olabilir mi çünkü yeterli kalınlık olmamışsa erteliyorlar bile
Atlamamışlardır belki ama bana bu konuda herhangi bir bilgi verilmediği için bilemiyorumda yani. Hiç bi konuda doğru düzgün bilgilendirilmedim. İnanın embriyomun kalitesini bilmiyorum. Bu platformda herkes embriyo kalitesini biliyor ama ben bilmiyorum hiç sormadım çünkü sınıflandırıldığını bilmiyordum burada öğrendim.

Evet ama embriyologlar gün gün arayıp bilgi vermemiş miydi? Sormadan kendileri arayıp söylüyorlar normalde. Rahim kalınlaşmasını sadece ultrasonla anlayabilirler vardır bir bildikleri heralde

Benim rahim kalınlığım yumurta takibinde memleketteki Drum ölçüyordu ekstradan 7den 10 mm e kadar gelmişti zaten sonrası opu oldum opudan 3 gün sonra da transfer onun dışında bana da ek bilgi verilmedi ama tahminimce yumurta toplarken belli oluyordur rahim kalınlığı da ona göre transfer yaparlar rahim kalınlığı uygun değilse yapmazlar kafana takılmasın hiç o kısım inan her şeyden işkillenir olduk bende kendimce acaba Dr transfer de doğru yaptı mı azosperme özel mi bu tutmama ee azosperme özelse embriyolar nasıl kaliteli oluyor böyle böyle yığınla sorular kafamdaydı inanır mısın dün rüyamda gördüm hiç tanımadığım insanlar tüp bebek tedavin olumsuz olacak falan diyorlardı öyle bir bilinçaltı etkisi tabi ki hayırlısını diliyorum rabbimden mutlaka gecikince de vardır bir sebebi ama maddi manevi yıpratıcı bir süreç birde il dışından gidenler için ekstra sıkıntı rabbime dua ediyorum az önce yatağa girdim siz selmate aklıma geldiniz dua ettim uyuyamadım kalktım sigara molasına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…