Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Aramadı henüz yarın arar heralde, elimizden geleni yaptık diyecek ne diyecek başka ona da bişey demiyorum. Bu sefer çok umutluyduk. Genetik temiz 5.gün embriyosuydu, embriyo glue yapıldı, gebelik aşısı yapıldı, transferden sonra bağışıklık için seum taktırdım. Bilmiyorum elimden geleni yaptım ama olmadı sorun nerde bilmiyorum çok yoruldum. Sizin dr mi azospermdi
Çok geçmiş olsun ama neden ya anlamıyorum yani size neden deniliyor hsg Histereskopi falan yapıldı mı cidden şaşıyorum 😒

Merhaba benim eşim de kanserden kaynaklı azospermi. Dondurulmuşlarla 3 kez deneme yaptık maalesef sonuç alamadık. Bazı şeyler sizden kaynaklı olmuyor spermlerin kaliteleri de önemli. Ya da rabbim istemiyor. Siz elinizden geleni yapmışsınız gerisi Allah’a kalmış. Son embriyonuz da varmış inşallah bu umut olur size umudunuzu asla yitirmeyin🙏 bu duruma gelememiş binlerce kadın var çok şükür en azından embriyo elde edecek kadar umudumuz var 🙏
Umudumu yitirmiyorum ama yoruldum. Ayaklarım geri geri gidiyor artık.

Umudumu yitirmiyorum ama yoruldum. Ayaklarım geri geri gidiyor artık.
Canım ya kıyamam o kadar haklısın ki ama inan diyecek hiçbir şey bulamıyorum o kadar güzel önlemler almışsın gereken her şeyi yapmışsın olmaması için ne sebep olabilir artık bende anlayamadım Rabbimin takdiri vakti gelmemiş demekten başka hiçbir şey diyemiyorum 😒 szinde mi azospermdi birde embriyo taşımayı düşünüyorum dedin sence Gürganla alakalı bir aksilik mi söz konusu 🥺

4. Olmuştu evet. 10. Günüm bugün. Kocaman bir 0
Umudunuzu kaybetmeyin sizi o kadar iyi anlıyorum ki kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama eninde sonunda oluyor Bi şekilde 7 yıllık evliyim eşim de sorun vardı bebeğimiz olmuyordu bitkisel ilaçlarla başladık 3aylık iğne tedavisi kullanıldı ama Bi işe yaramadı normal yoldan gebe kalamadım sonra aradan 2yıl geçti biz çatlatma iğneleri vesaire derken normal yoldan yine denemeler oldu doktor ile birlikte yine olmadı ardından aşılama yaptırdık yine olmadı bu arada ben psikolojik men çok kötüydüm sonra sı tüp bebek merkezine gttik ilk deneme ile hamile kaldım 21 Yumurta toplandı ama 3 ü döllendi tek embriyo transferi oldum dondurulmuş 5.gün ve tuttu çok şükür 6 yıl sonunda geldi mucizemiz doğdu şimdi 10 aylık oldu bile darısı tüm isteyenlerin başına çok zor süreç ama değiyor rabbim kucağınızı boş bırakmasın inşallah

Kayseri Memorial tüp bebek merkezi gittiğim hastane doktor adı prfsör doktor semih zeki Uludağ teyzemin de 8 yıl olmadı oraya gtti ikiz bebekleri oldu ardına ben gttim benim de oldu daha bir çok tanıdıklarımızn oldu oradan bebeği ben böyle mükemmel Bi doktor ve hastane görmedim hiç öneririm

Umudunuzu kaybetmeyin sizi o kadar iyi anlıyorum ki kaç yıllık evlisiniz bilmiyorum ama eninde sonunda oluyor Bi şekilde 7 yıllık evliyim eşim de sorun vardı bebeğimiz olmuyordu bitkisel ilaçlarla başladık 3aylık iğne tedavisi kullanıldı ama Bi işe yaramadı normal yoldan gebe kalamadım sonra aradan 2yıl geçti biz çatlatma iğneleri vesaire derken normal yoldan yine denemeler oldu doktor ile birlikte yine olmadı ardından aşılama yaptırdık yine olmadı bu arada ben psikolojik men çok kötüydüm sonra sı tüp bebek merkezine gttik ilk deneme ile hamile kaldım 21 Yumurta toplandı ama 3 ü döllendi tek embriyo transferi oldum dondurulmuş 5.gün ve tuttu çok şükür 6 yıl sonunda geldi mucizemiz doğdu şimdi 10 aylık oldu bile darısı tüm isteyenlerin başına çok zor süreç ama değiyor rabbim kucağınızı boş bırakmasın inşallah
Maşallah Allah bağışlasın darısı bize inşallah S Selmate ile aynı merkezde tedavi görüyorum bende ilk tüp bebek negatif oldu 3.5 yıllık evliyim eşim azosperm Nisanda ikinci adetle transfer olacağım tekrar ama böyle hikayelere çok ihtiyacımız var olumsuz haberleri görünce benimde umudum kırılıyor nasip tabi ki rabbimden asla ümit kesilmez ama süreç işlemler umutlar bekleyişler o kadar yıpratıcı ki ben daha yolun başında olmama rağmen gözüm korkuyor bazen Allah’a sığındık elimizden başka bir şey gelmiyor bende bu ay ilk kez rahim filmi çektim çok şükür bir şey yok bakalım ikinci transferde neler bekliyor bizi

Yolun başındasınız ama sonu güzel olacak emin olun.. O günlerimize dönüp gülümsüyor olacaksınız.. Rahim filmi güzel çıktıysa muhteşem.. Bende çekilmiştim bende de sorun yoktu bütün Zorlu yollardan tek başıma kalktım her gün ağlaya ağlaya bu günlere kolay gelmedim siz de başaracaksınoz moral yüksek olsun yeterki ben o halim de bile altından kalktıysam sizde kalkarsınız dualarım sizinle

Canım ya kıyamam o kadar haklısın ki ama inan diyecek hiçbir şey bulamıyorum o kadar güzel önlemler almışsın gereken her şeyi yapmışsın olmaması için ne sebep olabilir artık bende anlayamadım Rabbimin takdiri vakti gelmemiş demekten başka hiçbir şey diyemiyorum 😒 szinde mi azospermdi birde embriyo taşımayı düşünüyorum dedin sence Gürganla alakalı bir aksilik mi söz konusu 🥺
Yok Gürganlık bir şey değil ellerinden geleni yaptı hatta hemşireleri çok ilgiliydi asla bişey diyemem ama benim bi değişikliğe ihtiyacım var. Başka doktorlara görünmek istiyorum. Belki göremedikleri bir şey vardır. Ya da farklı bir yöntem denerler. 4 transferimde de aynı protokol uygulandı başka arkadaşlardan farklı şeyler duyuyorum o yüzden taşıyacağım embriyomu

Allah bağışlasın. Darısı burada bekleyen tüm kaderdaşlarıma.. sizin gibi hikayeleri okudukça tekrardan toparlanıyoruz umut ediyoruz. Teşekkürler🙏🏻

Yok Gürganlık bir şey değil ellerinden geleni yaptı hatta hemşireleri çok ilgiliydi asla bişey diyemem ama benim bi değişikliğe ihtiyacım var. Başka doktorlara görünmek istiyorum. Belki göremedikleri bir şey vardır. Ya da farklı bir yöntem denerler. 4 transferimde de aynı protokol uygulandı başka arkadaşlardan farklı şeyler duyuyorum o yüzden taşıyacağım embriyomu
Haklısınız inşallah kolaylaşır Rabbimin izniyle yine bize durumunuzdan haber edin doktorla görüşürseniz falan 🙏

Kızlar benimde negatif maalesef, tekrar 3.20 ye düştü beta değerim. Dondurulmuş 2 tane embriyom var, tekrar başa sarıcaz Allah hepimize dayanma gücü versin 🙏

Amiin canım senin kaçıncı denemen
İlk denememdi canım, klinik değiştirsem mi acaba sen memnun musun gürgandan? Bana hiç bilgi vermiyolar arıyorum açmıyolar gerçekten sıkıldım bunların umursamaz tavırlarından. Rahim kalınlığı bilgisi verildiğini bile burdaki yazışmalardan öğreniyorum bana öyle bilgi hiç verilmedi.

İlk denememdi canım, klinik değiştirsem mi acaba sen memnun musun gürgandan? Bana hiç bilgi vermiyolar arıyorum açmıyolar gerçekten sıkıldım bunların umursamaz tavırlarından. Rahim kalınlığı bilgisi verildiğini bile burdaki yazışmalardan öğreniyorum bana öyle bilgi hiç verilmedi.
Yok Gürgandakiler ne zaman arasam açarlar hep o konuda haklarını yiyemem. Ama ben başka bi doktora görünmek istiyorum bu klinikte her şeyi denedim çünkü

Yok Gürgandakiler ne zaman arasam açarlar hep o konuda haklarını yiyemem. Ama ben başka bi doktora görünmek istiyorum bu klinikte her şeyi denedim çünkü
Aygül demirolu araştırmıştım baya iyiymiş olmazsa memorial hastanesine gidicem görüşmeye. Niye tutmuyor gerçekten anlamıyorum.

X