Azosperm kaynaklı tüp bebek tedavisinde 3. gün embriyosu transferi

Dediğiniz iğneler dışında bir ilaç kullandı acaba eşiniz?

Ahmet hoca tavsiye edince hiç araştırmadım açıkçası ama tam bi hayal kırıklığıydı benim için. Neyse inşallah pozitif sonuç alırızda bunlara değer yaşadığımız süreç hiç kolay değil çünkü

Dediğiniz iğneler dışında bir ilaç kullandı acaba eşiniz?
Evet klomen kullandı dozunu sürekli testesteron takibi yaparak değiştirdi. Arı sütü bal polen propolis kullandı. Zeytinyağında incir bekletip yiyordu. Bi de Menupin ve Proxeed plus gıda takviyesi kullandı
En çok hangisi etkili olmuştur bilmiyorum

Maşallah çıkış olması az da olsa çok iyi sonuçta bi yumurta bi sperm yetiyor. Biz 2 yıl bekledik çıkış olmayınca mecbur tese oldu.

Siz transfer oldunuz mu? Kaçıncı gün şu an?

Bizim azospermdi 5. Güne götürdüler hepsini 3. Gün olmaz dediler 5. Güne 8 taneden 2 tane kaldı onları transfer ettiler biri tuttu kızım dünyaya geldi

Bizim azospermdi 5. Güne götürdüler hepsini 3. Gün olmaz dediler 5. Güne 8 taneden 2 tane kaldı onları transfer ettiler biri tuttu kızım dünyaya geldi
Yaaa maşallah benim 5. güne giden embriyom var mı bilmiyorum onu bile arayıp söyleme tenezzülünde bulunmadılar.

İnşallah içinizi ferah tutun güzel olacak benim de kafama takılan azosperm durumunda neden tüp bebek şansı düşük sonuçta sperm çıkıyor döllenme oluyor embriyo oluşuyor Ahmet hoca spermler çok iyi dedi bize anlayamadım açıkçası

Bende anlam veremiyorum maalesef spermin döllenmedeki etkisi %30 yazıyor mesela internette asıl önemli olan yumurta ama neden azospermli tüp bebek tedavisinde oran bu kadar düşük anlamıyorum..

Bende anlam veremiyorum maalesef spermin döllenmedeki etkisi %30 yazıyor mesela internette asıl önemli olan yumurta ama neden azospermli tüp bebek tedavisinde oran bu kadar düşük anlamıyorum..
İnşallah güzel neticeler alır herkes siz bu süreçte negatif düşüncelerden uzak durmaya çalışın Rabbimin izniyle olur her şey nasip olsa da olmasa da elbet hayır vardır bende ikinci transferim için bekleyeceğim Drum izindeydi diye görüşemedik hafta içi bana dönüş sağlanır bakalım hakkımızda hayırlısı olsun

Hakkımızda hayırlısı olsun.. inşallah güzel haberler alırız birbirimizlede paylaşalım, şahsen ben çok mutlu olurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…