az regli görmek..

KIZLARIMCANLARIM

Nirvana
Pro Üye
27 Şubat 2008
9.934
12.709
Arkadaşlar öncelikle herkese meraba.. ben 3 ay önce dış gebelikten ameliyat oldum.. ameliyat sonrası ilk reglim çok şiddetliydi.. ama ikinci ve şimdiki yani 3. reglim az oluyor..acaba neden olabilir.. 2 gün oluyor güzel. 3.gün azlıyor 4.gün bitiyor.. azçok bilgi verebilecek varmı arakdaşlar aranızdaa? moralim bozuluyorda bu duruma:KK43: :1no2:

Ya Canim Işte Ameliyattan Sonra Gayet Güzel Oldumm..şimdi 3. Reglim Ama Az Oluyorumm.. Acaba Ilk Ay Youn Olduğum Içinmi şimdi Böyle Oluyorkkii.. Ameliyatimdan önce Reglim En Az 5 Gün Sürerdi..şimdi Azaldi Iyicee:KK43:

canım hiç üzülme moralinide bozma, dış gebelik geçirmişsin öyle kolay değil benimde başımdan geçti malesef. tatlım bu durumun gayet normal olduğunu sakın aklından çıkarma ve kendine stres yapma. vücüt kendini yeni yeni toparlıyordur, dediğim gibi stres yaparsan bu süreç uzar canım. geçmiş olsun.

not: Reglinin 3 ile 7 gün arası olması normal değerlerdir ve kanamanın az olması bir sorun değildir.

Arkadaşlar öncelikle herkese meraba.. ben 3 ay önce dış gebelikten ameliyat oldum.. ameliyat sonrası ilk reglim çok şiddetliydi.. ama ikinci ve şimdiki yani 3. reglim az oluyor..acaba neden olabilir.. 2 gün oluyor güzel. 3.gün azlıyor 4.gün bitiyor.. azçok bilgi verebilecek varmı arakdaşlar aranızdaa? moralim bozuluyorda bu duruma:KK43: :1no2:

canımmm Şeniz benim bütün reglim bu şekilde olur CADIARZU ilk 2 gün gayet güzel gelir hatta gündüz vaktinde bile gece pedi kullanmak ve saat başı değiştirmem gerekir. :eek: ama 3. gün azalır 4. gün damla damla ve bazen gelir. 5. günde hafif lekelenme tarzında olur ve biter. :teytey: yani anormal bir durum olduğunu sanmıyorum a.s. ayrıca çok geçmi olsun :nazar:

armağanım çok geçmiş olsun arkadaşlar banada bir fikir verirmisiniz bende 6 ay önce 20 haftalık bebeğimi kaybettim normal doğumla alındı fakat sonraki adetleri çok değişti mesela ilk 2 gün çok az leke geliyor 3. gün çok fazla gelmeye başlıyor 4. günde aynı oluyor sonra 5. gün ara veriyor 6. günde kahverengi lekeyle bitiyor önceki adetlerime hiç benzemiyor birde önceden adet dönemine yakın karnım şişerdi oluca inerdi şimdi hiç inmiyor öncsindede sonrasındada hep şiş bigilerinizi paylaşırsanız sevinirim

valla kızlar bende oğlumu doğurmadan önce adetim yoğun olurdu ama şimdi yine 7 gün sürüyo ama çok az oluyom mesela 1 orkidi 7 gün kullansam dolmaz dr hormonların normal dedi az olman herangibi bi sorun oluşturmaz düzenlide oluyosun dedi 2 kere dr gittim bundan sebeb

arkadaşlar hepinzi sağolun.. bende biraz kansızlık var .. zaten p.teside doktora gideceğim inş.. içim rahatladı teşkler.. bakaım.. adetlerim düzenli şükürki.. ama işte az sürünce panikledim bir an ama. neyse şimdi tahatladım.. mevsimsel de olabilri değilmi belkidee:)

X