Az Önce Evden Çıkıp Gitti

pinkr

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
27 Ağustos 2011
13
9
Arkadaşlar merhaba 8 senedir sevgilim 7 aylık kocamla aramda bir sorun var.Ben sabah 6da kalkıp işe gidiyorum,akşam saat 19.30da eve geliyorum ve 4 aylık hamileyim.Gusul abdesti almakta çok zorlanıyorum ve 2 gündür alamadım 3.günü oldu az önce 21.30da yatakta uykuya dalmak üzereyken eşim tepemde dikildi aşırı ısrar ve sinirden sonra ben o yorgunluk ve uykusuzlukla cevap vermeyince kapıyı çarptı gitti.Şimdi otelde kalıcam yıkanmıcaksan falan diyor.Aranızda böyle şeyler yaşayan var mı ne düşünüyorsunuz ? Kendisi de bazen ertesi güne bıraktığı oluyor onun işi yakın benden 2saat sonra 8de kalkıyor akşam 6da evde.Üzerimdeki bu baskısını aşırı sinirini anlayamıyorum.Ben yaptığım doğru demiyorum fakat onun gibi rahat bir işim yok üstelik hamileyim..

Duş almak size de iyi gelecektir böyle düşünün :)

Evet 3 gün biraz fazla ama eşinizin baskı yapıp üstüne evden gitmesi de asla doğru değil !

İyilikle güzellikle, gerekirse gel hayatım ben yıkayayım seni en son da abdest alır çıkarsın dese, daha iyi olurmuş.

3 gündür banyo mu yapmadınız yani? Bu sürekli evdeyken belki normal olabilir ama evden saat 6 da çıkıp 13 saat sonra geliyorsunuz ve çalışıyorsunuz. Gün içinde Emin’im terliyorsunuz. Bu kötü kokuya sebep olabilir ve kocanız bu yüzden yatmak istemeyebilir. Banyo yapmak en uzun yarım saatinizi alır hemde sizi dinlendirir. Ayrıca hamilesiniz ssklı bir işte çalışıyorsunuz diye umuyorum. Hamile kadınların çalışma saatleri yasalara göre 8 saatle sınırlı diye biliyorum. Hakkınızı arayın bu konuda bence.

Yani evet bende aninda dusa girmem.ama gun aşırı dus aldigim icin zaten en fazla 1 gun o sekilde gezmis olurum ki nadiren.
3 gun fazla olmus yikanmamaniz icin.

Abdestsiz gezmek ? Bastığın toprak bile hesap soracak sana . O bebişe de üzüldüm doğuncaa yılda bir yıkarsn artık bu kadar önemli ve hassas konuda bile erteleyen insan onu hayli hayli yapar allah affetsin dicemde kurban olduğum Rabbim daha neleri affedecek :KK43:

X