az önce doktordan geldim.bebeğim babasına el salladı.veeee işte resmi teyzeleri

kız cok saol güzel dileklerin icin.kız diyosun da bende ilk günden beri oglan giibi geliyor :roflol: resimde karnının ucunda nokta gibi bişey var kaldım basında pipi mi bu diye:roflol: ayol pipi karnındamı olur :roflol: neyse hayırlısı olsun 3 hafta sonra gitcez bidaha. zaman söyler galiba

canım başka bir topik açtım ama burdanda söliyim bebeğim seninde dediğin gibi kız oluyorr.doktor amcası gösterdi şeysini kaydirigubbakcemile5 güzel dilekleriniz için teşekkür ederim hepinize

cok tatliymiss ya simdiden oyle gozukuo.. allah saglikli buyutmeyi nasip etsin olmayanlarada versin..:asigim:

çok güzel bir duygudur herhalde anlatirken gözlerin doldu valla allah anali babali büyütsün

canım tebrık ederım saglıcakla kucagına almayıda nasıp etsın mevlam darısı ısteyen herkeseeee

pekde şirinmişa.s. Allah sağlıklı sıhhatli dünyaya gelmesini nasip etsin siz onunla o sizinle mutlu mesut bi hayat geçirin inşallah. Darısı diğer isteyen anne adaylarının başına

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…