az önce doktordan geldim.bebeğim babasına el salladı.veeee işte resmi teyzeleri

aaaaaa neden almıyormuş içerikötükedihüso o senin oldugu kadar babanında.onunda girmeye hakkı var klava: benim ilk gittigim doktorda da iki ekran vardı ama bunda tek ve ben meraktan catladım kafamçokkarıştı bi bildigi vardır galiba doktorun(ama gıcık oldum):dilcikar:

canım benim öyle oluyo insan doyamıyo bakmaya hatta en büyük hayalim eve ultrason cihazı almak oldu ama alamadan doğurcam bu gidişle, kocam sürekli dalga geçiyo portatif ultrason cihazları çıkar ozaman torunlarını izlersin diye:)) canım Ankaradasın sanırım hangi doktora gidiyosun?

yaa bana prensip dedi, belki bazı erkekler var ya, hani o tipleri bilirsin, eşinin göbeğine doktorda olsa başka bir erkek bakıyor, hani muhtemel olayları önlemek için mi acaba diye geldi aklıma, başka bir sebep bulamıyorum..layhayhoysaçma mı oldu tezim yaaa:tomato:

çok guzel anlatmıssın canım senın yazını okurken benım hamılken olan heyecanım geldı gozumun onune ALLAH kucagına almayı nasıp etsın canım sana ve esıne

ben bilgi hastenesine gittim arkadasın tavsiyesi üzerine selçuk beye cıkıcaktım o daha ilgileniormus ama yıllık izne cıktıgı için yoktu o baran hanım a cıktım.gel beraber alalım ultrason cihazı.bi sende bi bende kalır:roflol: :roflol:

kız öyle şeymi olur yaa kafamçokkarıştı de bence eşim daha cok merak ediyor diyeklava: salak degil ya sokar heralde

canım rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla sıhatle kucağına alırsın..AMİNN...bizlerede dua ett.....

ayy canım benim ne kadar güsel anlatmışsın hayatım yaa sank bian kendimi doktorda hissettim he :) allahın izniyle yarın bende görücem :) ve cinsiyetide tam belli olucak çok heyecanliyım bende.allahım herkese bu duyguyu ytaşatsın inşallah....

canım Allah nazarlardan saklasın , kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı bizlerin başına.

gözün aydın. sağlıkla mutlulukla inşallah. üzülme annesi bi dahaki sefere sana daha çok el sallayacakmış baksana..

Allah nazarlardan saklasin,saglikla kucagina alirsin insallah...mutlulugun daim olsun arkadasim...

Gözünüz aydın maaşallah maaşallah çok tatlı görünüyodu içimden kız coçuğu gibi geçti.Demircool cinsiyetini de öğrenince paylaş bizimle.Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.Darısı tüm bebiş isteyenlerin başına inlallah (amin)

BİR İNSANIN HAYATINDA YAŞAYIP YAŞAYABİLECEĞİ EN GÜZEL DUYGUYU TATMIŞSIN...
ALLAH MİS KOKULU YAVRUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN:Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…