az önce doktordan geldim.bebeğim babasına el salladı.veeee işte resmi teyzeleri

bitanemmmmaq5.th.jpg
işte benim tatlı perim :emir_bebek:

amanin ... :)) canim benim yaa masallah:nazar:

yaaa ben de istiyorum bu heyecanı yaşamayı bana ne yaaaa.... pazartesii gününe 3 gün kaldı geeeççç--miiii--yoooorrrrr.... bakalım bizim meleğimiz neler yapacak, ama benim ultrasona bakılan odada hem doktorun hem de benim karşımda monitör var, yani aynı anda ben de görebiliyorum... deee aksilik bizim doktor babaları almıyor içeri, oysa eşim o kadar merak ediyor ki , bir rica edecem ama, belki kabul eder ...Allah ım inşallah iyi haberlerini duyarım inşalllah..

aaaaaa neden almıyormuş içerikötükedihüso o senin oldugu kadar babanında.onunda girmeye hakkı var :eek:klava: benim ilk gittigim doktorda da iki ekran vardı ama bunda tek ve ben meraktan catladım kafamçokkarıştı bi bildigi vardır galiba doktorun(ama gıcık oldum):dilcikar:

kızlar doktora gitttik bu sabah.sıramızı aldık bekliyoruz.eşimin ağzı kulaklarında sürekli heycanlı ve mutlu.tabi bende.yanımda 4 aylık olan bi bayan vardı dedi ben 2 aylık cinsiyetini ögrendim dedi sende şimdi öğrenirsin dedi.aanammm ben daha da heycanlandım.tabi ara sıra doktor hanım acil aşaya doğuma iniyor ve ben kızıyorum :roflol:neyse derken sıra bize geldi.az konustuk doktorla sonra dedi bebeğe bakalım hadi dedi.kalbim bin basıyo. yattım sedyeye doktor jel sıktı iyyy buz gibikafamçokkarıştı ama görüntü bana dönük değil.:çok üzgünüm: doktor ve eşim görüyo ben göremiyom.bebeğin görünmesiyle eşimin yüzünü dahada heycan aldı.ağzı bi karış açık gözleri pörtlek pörtlek bebeğe bakıyo.bende çatlıyom sinirden kötükedihüso ben göremiyom çünkü.doktor 5 dakka hiç knuşmadan pür dikkat bakıyo bebeğe.bende korktum bi sorunmu var diye:çok üzgünüm: dedim bende görmek istiyom dayanamıyom dedim.bana cevirdi ekranı.ama bebek kıpır kıpır görünmüyoki:emir_bebek:.takla mı atıyoo oyunmu oynuyo hiç rahat göremedim.sonra hemen kapattı ultrasonu doktor senağlama bebeğimi doya doya göstermedi doyamadım ona (bi dahaki seferde sana cok göstercem dedi)senağlama sonra resim verdi doktor.2 li test için kan aldırmamı söyledi aşadan da kan verdim.haftaya almaya gidicez.eşim anlatıyoo bebeğim cok tatlıydı omurgasını gördüm parmaklarını gördüm bacaklarını gördüm dedi durdu bende kıskandım senağlama bana cok göstermedi çünkü doktor.ama bebeğim saglıklıymış kızlar öyle dedi doktor:nazar:.kalbi de pır pır çarpıyordu.ayy kuşum benim

canım benim öyle oluyo insan doyamıyo bakmaya hatta en büyük hayalim eve ultrason cihazı almak oldu ama alamadan doğurcam bu gidişle, kocam sürekli dalga geçiyo portatif ultrason cihazları çıkar ozaman torunlarını izlersin diye:)) canım Ankaradasın sanırım hangi doktora gidiyosun?

aaaaaa neden almıyormuş içerikötükedihüso o senin oldugu kadar babanında.onunda girmeye hakkı var :eek:klava: benim ilk gittigim doktorda da iki ekran vardı ama bunda tek ve ben meraktan catladım kafamçokkarıştı bi bildigi vardır galiba doktorun(ama gıcık oldum):dilcikar:

yaa bana prensip dedi, belki bazı erkekler var ya, hani o tipleri bilirsin, eşinin göbeğine doktorda olsa başka bir erkek bakıyor, hani muhtemel olayları önlemek için mi acaba diye geldi aklıma, başka bir sebep bulamıyorum..layhayhoysaçma mı oldu tezim yaaa:tomato:

çok guzel anlatmıssın canım senın yazını okurken benım hamılken olan heyecanım geldı gozumun onune ALLAH kucagına almayı nasıp etsın canım sana ve esıne

canım benim öyle oluyo insan doyamıyo bakmaya hatta en büyük hayalim eve ultrason cihazı almak oldu ama alamadan doğurcam bu gidişle, kocam sürekli dalga geçiyo portatif ultrason cihazları çıkar ozaman torunlarını izlersin diye:)) canım Ankaradasın sanırım hangi doktora gidiyosun?

ben bilgi hastenesine gittim arkadasın tavsiyesi üzerine selçuk beye cıkıcaktım o daha ilgileniormus ama yıllık izne cıktıgı için yoktu o baran hanım a cıktım.gel beraber alalım ultrason cihazı.bi sende bi bende kalır:roflol: :roflol:

yaa bana prensip dedi, belki bazı erkekler var ya, hani o tipleri bilirsin, eşinin göbeğine doktorda olsa başka bir erkek bakıyor, hani muhtemel olayları önlemek için mi acaba diye geldi aklıma, başka bir sebep bulamıyorum..layhayhoysaçma mı oldu tezim yaaa:tomato:

kız öyle şeymi olur yaa kafamçokkarıştı de bence eşim daha cok merak ediyor diye:eek:klava: salak degil ya sokar heralde

canım rabbim tamamına erdirsin inşallah sağlıkla sıhatle kucağına alırsın..AMİNN...bizlerede dua ett.....

ayy canım benim ne kadar güsel anlatmışsın hayatım yaa sank bian kendimi doktorda hissettim he :) allahın izniyle yarın bende görücem :) ve cinsiyetide tam belli olucak çok heyecanliyım bende.allahım herkese bu duyguyu ytaşatsın inşallah....

canım Allah nazarlardan saklasın :nazar:, kucağına almayı da nasip etsin inşallah. darısı bizlerin başına.

gözün aydın. sağlıkla mutlulukla inşallah. :nazar::nazar::nazar:üzülme annesi bi dahaki sefere sana daha çok el sallayacakmış baksana..

Allah nazarlardan saklasin,saglikla kucagina alirsin insallah...mutlulugun daim olsun arkadasim...

Gözünüz aydın maaşallah maaşallah çok tatlı görünüyodu içimden kız coçuğu gibi geçti.Demircool cinsiyetini de öğrenince paylaş bizimle.Allah analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin.Darısı tüm bebiş isteyenlerin başına inlallah (amin)

BİR İNSANIN HAYATINDA YAŞAYIP YAŞAYABİLECEĞİ EN GÜZEL DUYGUYU TATMIŞSIN...
ALLAH MİS KOKULU YAVRUNU KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN:Saruboceq:

X