Az mı kazanıyoruz?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hanımlar konuyu açtıktan sonra tekrar giremedim anca girebiliyorum. Dehsete kapildim bir şey mi oldu dedim 500e yakın mesaj😳 son mesajlara baktim konuyu kavrayamasam da tartisma çıktı sanırım, bence buna hiç gerek yok hepimiz yetişkin insanlarız ve birimize doğru gelen diğerine gelmeyebiliyor, yargılamayalim birbirimizi herkes hayata farklı perspektiften bakıyor en nihayetinde. Tüm düşünceleriniz benim için çok değerli hepsini tek tek okuyacagim, herkese gerçekten çok teşekkür ederim 🙏🏻

size ve herhangi birine de asla böyle bir şey düşünmem-söylemem.
ben de maddi imkansızlıklarla büyüdüm ancak aklımda kalan alamadığımız yiyemediğimiz şeyler değil. annemin babamın ilgisizliği. bu da benim hayat hikayem ve baktığım pencere bu yönde. keşke hepimiz harika koşullarda büyüseydik ama buna hayat deniyor sanırım.
Tatlım ben seni şimdi anladım, senin annen baban ilgisiz değilmiş ki direkt senin ailen yokmuş...Seni ailenin maddi imkansızlıkları yüzünden ablalarin büyütmüş , yani anne babanın sendeki açtığı yaraların sebebi ilgi sevgi eksikliği filan değil tamamen cehalet ve maddiyatla ilgili...Bunu dibine kadar yaşamış bir insan olarak niye ısrarla kendi çocugun için de bu çıkmazın doğruluğunu savunuyorsun, o kısım inanılmaz gerçekten...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X