Az kalsın doğuruyordum!!!!!!!

EmirkanVeEymenin Annesi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2007
656
6
Selam kızlar bugün başıma neler geldi neler. Bugün bizim evin yanındaki özel hastaneye konturole gideyim dedim neyse doktor iyice baktı bebeğe herşey güzel ama plesanta kireçlenmeye başlamış dedi o yüzden bebek artık zor beslenir dedi.........Neyse ben özel hastane olduğu için pekte güvenemiyordum doğrusu seni nstye bağlayalım sonrada çatı muayenesi edelim dedi bende çatı muayenesi için hazır olmadığımı söyledim çünkü ben o hastanede doğum yapmıcaktım sadece doktorum izinde olduğu için oraya konturele bebeğin kilosuna falan baktırmak için gitmiştim neyse beni bağladılar nst ye ama ebeler gidip gidip geliyo falan neyse verdiler elime kağıdı doktorun yanına gittim doktor demezmi bebeiğin kalp atışları yavaşlamış seni doğurtmamız lazım... bende şuan hazır değilim dedim çünkü tek başıma gittim hazırlanayım yarın gelirim dedim doktor bugün doğurman lazım bebeği riske atamam dedi bende o zaman eve gidip haber vereyim dedim benden imza aldılar burdan kendi isteğimle çıkıyorum diye tabi bende panik oldum hemen doktorumu aradım o beni kendi hastanesine yönlendiridi oradada nst ye bağlandım bebeğin plesantasına bakıldı ve sonuç bebişim çok sağlıklı maşallah ve 3 kilo olmuş hiç bi problemi yok bebişimin ama o doktora inansaydım bana suni sancı verip oda olmazsa sezeryana alacaktı işte bu yüüzden özel hastaneleri sevmiyorum sadece parayı düşünüyorlarrrrrrrrrrrrrr.............

hey allahımm yaaa... insan böyle bi durumdada ne yapacağını bilemezki.. bebeğin söz konusu... böyle durumlardan faylanmaya çalışan insanlığını kaybetmiş doktorları allaha havale ediyorum... başkada bişey demiyorummmmm

Ayy canım ezgim benim şok oldum valla..
Güvenmemek gerekiyor nekadar para meraklısı bir millet olduk çıktık yaa..
Canım benim az kaldı doğumuna inşallah bir avazda doğumunu yapıp
bebeğini sağlıkla alırsın kucağına tatlım benim..

Hamile bir kadina soylediklerine bak pislik ya kadini nasil uzup aklini karistirmayi biliyorlar bunlar doktor olamaz kasap olur anca aferim sana paniklemeden kendi hastanene gitmissin kendi dr daha iyi olur sanirim bu son zamanda asla dr degistirmiyceksin hemen isin ticari kismina bakiyorlar geldi biri kafalayip dogurtalim derdindeler arkadasim sen yine dr donunce tekrar git soru kalmasin kafanda en dogrusu seni o yonlendirir degil mi hayirli dogumlar allah birkere de kurtarsin kuzunu al kollarina

insanı nasıl panik ediyolar yaa... para için bunuda yapıyolaryaa yazık yaa valla...
allah yardımcımız olsun millet kasap olup gelecek avını beklio..

cnm seni çok iyi anlıyorum çünkü benzer bir olay da benim başımdan geçti.. ben de gittiğim doktora kalsaydı salı günü sezeryan olucaktım , plasentam kireçlenmiş eskimiş ve suyum azalmışmış.. ben kızımın hareketli olmasından suyumun az olmadığını kendim anlıyordum doktorumun niyeti beni apar topar sezeryana almaktı daha 38 haftalıkken.. hemen aynı gün ben de 7. ayıma kadar gittiğim ve doğum ücretleri pahalı geldiği için bıraktığım eski hastaneme gittim oradaki doktor herşeyin gayet normal olduğunu suyumun iyi olduğunu kireçlenmenin 33. haftada bile olabileceğini söyledi .. normal doğum dedi .. şimdi günümü bekliyorum , herşey normal .. aynı hastanede başka doktora gidiyorum o da normal doğum dedi gününü bekle daha var dedi.. benim de başıma işte böyle bir olay geldi 2 gün önce sezeryana alınacaktım nerdeyse... hem de hiç bir sebep yokken ..

hay allah onlari nasil bilyorsan oyle yapsin insallah ;
ya ne kadar rahatlar ne kadar insan hayati icin parayi istiyolar
ya bi insan hayati bu kadar ucuz mu illa para para kendi esleri yada kendileri olunca tovbe tovbe
gecmis olsun canim ya

ne kadar pis insanlar var ya...mesleklerini kötuye kullanıyorlar...hamile bir bayana, helede bukadar duygusal ve hassas olan bir bayana bunlar söylenirmi...allah bildiği gibi yapsın...canım herseyin yolunda olmasına çok sevindim...rabbim yardımcımız olsun...

Adii bunlar ya, ne biçim sağlık anlayışı var bu doktorlarda anlamıyorm ben, ya gercekten bişey olmuş olsa ya sen kendi hastanene gitmesen, bi problem olsa, pislikler ya, nasıl korkutmuşlar seni canım,
bebeğinin iyi olmasına cok sevindim, hayırlısı ile sende doğum yap artık seninkininde fotoğraflarını görelim canım,

peki canım daha sonra gidip kavga etmediniz mi yada ben böyle kendi doktoruma gittim herşey normal dedi diye bi ağzına s.çsaydın pislik doktorun, cok kızdım cokk,,

Verilmiş sadakan mı varmış diyim nediyim şaşırdım valla.Bu özel hastanelere karşı bi korku gelişmeye başladı bende.Büyük geçmiş olsun canım ya.Şu hastanenin adını bana özelden yazarmısın bilelimde gitmeyelim yahu.benneyaptımki

Keşke gitseymişsin canım, ama neyse sende haklısın daha fazla strese girmene gerek yok,
bu arada hastanenin adını hatta o doktorun adını verde herkez bilsin canım, gizliden vermene gerek yok herkez bilsinde gitmesin böyle para tuzağı yerlere,

Bazen böyleleri çikiyo işte onlari allaha havale ediyoruz..sikma canini canim allahin izniyle hepimiz bebişlerimizi sağ salim alacağiz kucaklarimizaa..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…