Az kalsın doğuruyordum!!!!!!!

arkadasım öncelikle çok üzüldüm başına gelenlere neyse geçmiş olsun ucuz atlatmışsın ben bizlerin hassasiyetinden yararlanmaya çalışan sağlıkçılardan nefret ediyorum insan hayatı söz konusu burada ve bizler aslında onlara o kadar mahmukuz ki ağızlardan çıkacak kelimeye bakıyoruz ödümüz kopuyor son anda aksilik olacak diye ama onlar bunu maddi çıkar olarak kullanıyorlar yazıklar olsun bence benim fikrim bu ben senin yerinde olsam sana bu terbiyesizliği yapan hastane ve doktoru burada teşhir eder isimlerini açıklardım sen akıllaca davranıp sözlerine kanmamışsın ama herkes senin kadar şanslı olmayabilir

bencede herhangi bir sakıncası yoksa hastane adını söyleyebilirsin.. eminim ilk sen değilsindir bu durumu yaşayan.. herkes senin kadar soğukkanlı olamayabilir ve başka bir doktorun teyidini almadan zamanı dolmamış bebeğini doğurmak zorunda kalabilir canım...

canım ne yazık ki birçok özel hastaneler insanı hasta olarak değil müşteri olarak görüyor onun için elinden müşteriyi kaçırmamak için böyle şeyler yaptıklarını çook duydum benim de cevremde böyle saçmalıklarla 1, 1.5 ay önce doğumlarını mecburen ortada bir sebep yokken yapmış ve çok sıkıntı çekmiş yakınlarım var...iyi ki hemen söylenenlere inanıp ta teslim olmamışsın.... geçmiş olsun cnm...kolay hayırlı doğumlar diliyorum...

canım ne yazık ki birçok özel hastaneler insanı hasta olarak değil müşteri olarak görüyor onun için elinden müşteriyi kaçırmamak için böyle şeyler yaptıklarını çook duydum benim de cevremde böyle saçmalıklarla 1, 1.5 ay önce doğumlarını mecburen ortada bir sebep yokken yapmış ve çok sıkıntı çekmiş yakınlarım var...iyi ki hemen söylenenlere inanıp ta teslim olmamışsın.... geçmiş olsun cnm...kolay hayırlı doğumlar diliyorum...

valla benide kandırabileceklerini düşündüler saırım yaşımdan ötürü ama ben cahil bi insan değilim bi işi yapmadan önce araştırırım artık anne olduk dahada dikkatli davranmalıyız çünkü düşünmemeiz gereken yavrularımız var

canım gerçekten çok üzüldüm. Bu kadarını beklemezdim.ama tüm özel hastaneler bu şekilde değil. bende özel bi hastanede sağlık memuruyum. Allah bebeğini sağlık sıhhat versin inşaallah.benneyaptımki benneyaptımki çok üzgünüm:

ama merak etmeyin arkadaşlar sistem tamamen değişti özel hastanelerde SGK diye bi kanun geldi sadece 10 ytl karşılığında tüm işlemlerinizi yapabiliyosunuz ve doktorlar bundan hiç bi ücret sağlayamıyorlar. bu da benden ossun...

ama merak etmeyin arkadaşlar sistem tamamen değişti özel hastanelerde SGK diye bi kanun geldi sadece 10 ytl karşılığında tüm işlemlerinizi yapabiliyosunuz ve doktorlar bundan hiç bi ücret sağlayamıyorlar. bu da benden ossun...

Nasıl Almıyorlar arkadaşım, daha gecen hafta perşembe testlerim vardı ve hepsini aldılar, hemde öyle indirim felan olmadan, ha tamam muane de ücret düşük ama bi yerden almadıklarını başka bi yerden cıkartıyorlar,

canım gerçekten çok üzüldüm. Bu kadarını beklemezdim.ama tüm özel hastaneler bu şekilde değil. bende özel bi hastanede sağlık memuruyum. Allah bebeğini sağlık sıhhat versin inşaallah.benneyaptımki benneyaptımki çok üzgünüm:

muhakkak tüm hastaneler böyle değildir tabi ama çoğu böyle kandırabildiklerini kandırıyorlar..........................

X