Az daha vuracaktim dedi....

Allah baska dert vermesin sorun neymiş az daha vuracakmış.
Canım huzurunu bozma burda ayrıl bosan sv gibi sacma yorumlarada kulak asma.

Vurdugu zaman konusalım canım olur mu?
Adam türk erkegi kıskanacak tabiki helal olsun.
Karısı miniyle gezdiren adama koca denmez.
Uslubuna yerine göre ha yemege davete gidersin giyersin onda bişey yok.
Ama bu cok gereksiz

Biz bu kadının huzurunu bozuyoruz öyle mi :)

ben mini eteğimi giyerim. annem babam bana tek kelime etmez. çünkü ben özgür ve mutluyum:)

bir tek sevgilim kıskanır, o da tatlı tatlı kızar ama beni engellemez.

siz kocalarınızın tokadından korkuyorsanız
babalarınızın sopasından deli gibi korkuyorsanız
ömrünüzde mini giyemediyseniz
bu benim sorunum değil.

çarşafa girin, dayak yiyin, gözünüz morarsın ama yuvanızı yıkmayın
çünkü ben yuva yıkmaya çalışıyorum ahahaha

şimdi annem ve babamla dolaşmaya çıkıcam mini şortumla.

sizin için gerçekten üzülüyorum.
üzülüyorum.

Pardon da bu konuya nerden geldik? :sm_confused:
Mini giymek medeniyet göstergesiymiş gibi konuşuyorsunuz. mirmirmirmir
Mini şortunuzla size iyi eğlenceler şakkıdı

konu sahibini eteği zaten diz kapağına kadarmış,bir,iki parmak yukarı çekmiş,yani bacaklarının çok açıldığını sanmıyorum.ama zannedersem yeni evli oldukları için eşi kıskanmıştır.yanlız ben sorduğum soruya cevap alamadım,tekrar soruyorum evden çıkmadan eşiniz sizi niye uyarmadı?

az daha vuracaktım lafı yalnış bence ama sizin yaptığınız harekette yalnış
benim nişanlım gene beni hiç kıskanmıyor ya etek giyerim süsülenirim etraftan bana bakılması güzel görülmesi hoşuna mı gidiyor diyorum bazen..şunu giyme etme demiyor kıskanılmak istiyorum ben yaaaa...

Yeri geldiginde mini de giydim şortta.

Babamın veya kocamın tek bir tokadını yemiş degilim.
Ne carsafa girdim ne de gözüm morardı.

Üzülme canım bize biz cok mutluyuz böyle... sositososito

yani kızmakta haklı olabilir belki de, o şekilde söylemesi yanlış olmuş. Ama söyleyiş tarzı,karakteri de önemli. Normalde nasıl konusur bilmediğimiz için..
Siz ona o sözü söyledkten sonra ne tepki verdiniz peki

özür dilerim arkadasim senin sorunu atlamisim. Esimle evden beraber cikmadik disarda görüsüp beraber eve döndük.

Bence fazla abartmayın konuyu, bakın burada kadın kadına bile anlaşamadık konu nerelere varmış.
Ben de evlilikte şiddete hayır diyenlerdenim ve boşanma sebebi sayarım, benim eşim bana dese herhalde güzel bir kavga çıkardı.
Eşini en iyi sen tanırsın, belki bu sözüyle sana gözdağı vermek istemiş olabilir. Ama bence sen genede temkinli ol.

arkadaslar saka mı bu yaa ne demek bosanmak ıcın sbep ne kaadar sacma oldu hersey ıcın bosanalım yaa o zaman ben olsam benımde esım boyle bısy yapsa dısarda ben de kızardım arkadasın da dedgıı gıbı bende esıme agzını burnunu kırcaktım az kalsın dıyodum gercekten yapacagımdan mı hayırr o durumu anlatmak ıcın bence esınız haklı dısarıda oyle bı hareket yapmanız hıc dogru degıl

erkekten erkeğe fark var
eşin miniye kızan bir erkekse bunu daha evlenmeden önce konuşmanız gerekirdi.
bunu kabul ederek evlendiysen buna uyum sağlamalısın
ya da sakin sakin konuşabilirsin, bak yurtdışındayız, burda beni kimse rahatsız etmez, kısa giymemin ne zararı olabilir ki dfalan dersen iş tatlıya bağlanır diye düşünüorum.

bence bosan fılan dıyenlerı hıc kaale alma arkaadasım bu sbepten bosanılır mı esın zaten vurmayı dusunseydı o anda vururdu sana bence takma hıc takılcak bısey yok vurmus olması cok baska az daha vuracaktım demesı cok baska bence

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…