Az daha vuracaktim dedi....

Katılıyorum...
Nasıl başlarsan öyle gider ve taviz tavizi doğurur...
sengözlerimebaksanab

eşinin dediği hoş değil elbette
ama seninde hareketin çok gereksiz, bence tabii
dışarda sokakta milletin içinde sen eteğini tutar yukarıya çekersen eşinde sinirlenir haklı olarak
çocuk gibi bi hareket olmuş kusura bakma ama biraz saçmalamısın
böyle konuları evinizde tek başınayken çözseniz daha iyi olur kanımca

Benim özürüm zaten hareketimin gereksiz ve sacma oldugumu anladigimdan. Ama onun az daha vuracaktim cümlesinin üstünde durdum. Tamam yanlisdi hareketim dedim ama senin böyle birsey söylemende dogru degildi. Simdi ben yanlis birsey yaptim sen bana dayak atarim dedim ben bundan sonra dayakdan mi korkup herseyi dogru yapayim dedim??

Sevda sen kocanı herkesten ıyı tanırsın adamın bunu soylemesındekı amac gercekten ben yarın senı doverım kısa gıyınırsenmıydı yoksa ıstedıgı seyın sendekı ızlenımı daha kuvvetlı olsun dıyemı soylenmıs bıseydı ?bunu sen bı dusun...bence ustunde durulucak bısey yok ama sen bılırsın

bukadar üzerinde duracak bir söz değil bence
abartmanın ve uzatmanın alemi yok
eşinin bu sözü için senden özür dieceğinide hiç zannetmem
o anki sinirlen söylemiş ve geçmiş
senin ağzından sinirlen normalde yapmicağın şeyler çıkmıyormu hiç?

ya bizde demiyormuyuz bazen az daha cakacaktım,bak gelirsem döverimm..o sahiplenmeden solayı çıkan bir cümle..üstünde durma evliliğin tadını çıkar canım..

Dışarda yaptığınız hareket gerçekten hoş değil, ayrıca eşiniz sinirlendiğimiz zamanlar hepimizin kullandığı cümlelerden birini söylemiş. Neredeyse evliliği gözden geçireceksiniz bu cümle için, yapmayın lütfen.

Cümle sıradan bir cümle bence,
şiddet eğilimli biri olduğunu pek sanmıyorum.
Bu yüzden tavizle alakası yok bence konunun.
Dışarıda şakasına ya da inadına yaptığınız hareket bence pek hoş olmamış.
Sinirlenmesi normal bence.
Sinirlenince de ağzından böyle birşey çıkması olabilir.
Yalnız her defasında böyle şiddeti dile getirirse,
sonrasında uygulamaya geçme ihtimali artar tabi.
Bundan sonrasına bakmak lazım bence.
Sadece bu cümleyle değerlendirmemek lazım.

ya kızlar hanginiz kocanıza "sinirliyken, kavga ederken" çakarım ha, vurcam ha, diyosunuz ya

bu lafları şakalaşırken söylemekle, eften püften bi sebebten sinirler tepesindeyken söylemesi arasında dağlar kadar fark var
tabii ki bu yüzden boşanacak hali yok ama bence hoş görmemeliydi, bence herkes sakinken ne kadar kırıldığını eşiyle konuşmalı, trip yapacaksada yapmalı, konu burda etek değil bence, rahatsızlığını belli etmenin bin türlü yolu var, çok sinirlendim, az daha vurcaktım mı bunun yolu

erkeklere hep poh poh, sonra erkekler kadınların tepesine çıkar, bir derdim varda konular hiç bitmez
sonuç itibariyle haftalarca küs kalacak hali yok, sadece bi konuşma bi kaç gün nazlanma, bunuda mı yapmasın yaniakannehir

Son düzenleme:
ayrıca eminim kızcağız "gayriihtiyari" çekmiştir eteği, mini öyle olmaz böyle olur diye, teşhir amacıyla çekecek hali yok, bunun için özür dilemesine gerek yoktu bence
eşi abartı büyütmüş bence olayı

herşekilde özür dilemesi gönlünü alması gereken kişi eşin arkadaşım

Mini etek öyle olmaz böyle olur diyerekten eteğinizi yukarı kaldırmanız -ister hafif kaldırın ister çok hiç farketmez etek dizüstüymüş zaten hafif kaldırdıysanız bile baya üste çıkmıştır- bence abes olmuş.

Eşinizin kıskanç olduğunu biliyor olmanız gerekir.Sokak ortasında eteğinizi yukarı çekmeniz elbette kıskanç bir erkeği daha çok dellendirecektir.

Eşinizin de yaptığınız hareket sonucu eve geldiğinizde az daha vuracaktım demesi etkiye tepki olayı sadece.

Vuracak olan adam bunu söylemez ki direk vurur zaten.Gerçekte böyle birşey olcağına ihtimal vermiyorum.

Bundan sonrası için yaşayıp görün bakalım,şiddete eğilimi var mı yok mu ?

Artı size tavsiyem ,biriniz sinirli öfkeli olduğunuzda diğerini yatıştırmak olsun amacınız.Daha çok üstüne gidip sinirine sinir katmak değil...

hoş bir cümle değil ama bir anlık ağzından çıkmıştır eşinin diye düşünüyorum ben
sonuçta vuracak olan adam vururdu zaten
ama bunu sürekli dile getiriyorsa hoşlanmadığını açıkca belirt ki bir daha söylemesinaklinialirimsmile

chess...alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

"az daha boşanmış yalnız bi adam olacaktın desene" demek lazım böylesine. bence tepkili olun, ne demek ağzımdan kaçtı, küfür değil ki bu ağızdan kaçsın, bildiğin sinirle niyet edileni açık ediyor. sıkar biraz kimi dövüyorsun diye üstelerdim ben. bu modeller bi süre sonra sinirle el kaldırır, sinirle bi tokat patlatır, sinirle döver.

bence ortada kafaya takılcak bişey yok olur okadar siz alışkın olmadığınızdan zorunuza gitmiş amabacağınızı açmışsınız ..erkekler bizim gibi düşünmüyolar işte biz kadınlar rahatız onlar kıskanç oldukları için onlara basit gelmiyo işte takıyolar erkeklerin çoğu öyle

kocanızın bu lafı bence şiddet içerikli değil,gerçekten döviceğinden fln da değil.
Bende sinirlendiğimde eşime senin kafanı kırarım diyorum. alsanaalsanasmile Cidden kırıcağımdan mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…