Ayvalk - Sarmsakl nasl bi yer gidenler.. fikri olanlar..

sarımsaklı resimlerde cok güzel bir yer gidip görmek nasip olmadı ama seneye sezon açılır açılmaz izin alıp ailemle gitmek istiyorum evmi daha avantajlı yoksa pansiyon mu kızlar biz biraz kalabalık gideriz de

sarımsaklı da berk otel i beğenmemiştim. ama sarımsaklı da alternatif otel bulmak zor olabilir.hepsi dışarıdan birbirine benziyor. genellikle büyük oteller...fiyatları çok pahalı değil.. deniz çok sığ, taşlık değil. yüzme bilmeyenler ya da az bilenler için ideal. ayvalık ve cunda adası tarihi ve doğal güzeliklerini koruması açısından bana göre sarımsaklı'nın önünde..ama tatil anlayışınız ile ilgili herşey. ayvalık ve cunda da genellikle butik oteller hakim. fiyatları sarımsaklı ya göre birazcık pahalı...ama hepsi görülesi yerler..

ben malesef fazla yüzme bilmem ailemdekilerde öyle sığ olması güzel ayvalık ve cundaya gezmeye gideriz bi yakın arkadasım gitti gecen sene bayılmış oralara bu sene fethiyeye gitti en güzel yer ayvalık diyor gerçi zevk meselesi

bence de çok güzel yerler. evet sarımsaklı da kalınıp civardaki yerler gezilebilir arabayla gidiliyorsa. ben de çok iyi yüzemiyorum. tavsiyem kimseyi umursamadan kolluk, simit, makarna ne bulunursa tam teçizat denize girin..tabi çok açılmadan:) kimin ne düşündüğünü umursamadan. zaten sahilde oturanların bir kısmı yüzme bilmeyip utananlardan oluşuyor..eskiden bir tek ben yüzme bilmiyorum sanırdım:)öyle değilmiş...

peki siz nerede kaldınız sarımsaklı da ben ev düşünüyorum temiz olsun eşyaları falan olsun.zaten kesinlikle denize donanımsız girmem dalga falan gelir kapılırız neme lazım::):)

berk otel..tavsiye etmiyorum. temizlik anlayışıma uyan bir otel değildi. çok da kalabalıktı..otelde kalacaksanız gezip öyle karar verin derim..bence ev en iyisi..

berk otel..tavsiye etmiyorum. temizlik anlayışıma uyan bir otel değildi. çok da kalabalıktı..otelde kalacaksanız gezip öyle karar verin derim..bence ev en iyisi..

temizlik ilk sartım zaten temiz olsun bi yorgan bir yatak olsun...bencede...

2000 yılında gittim canım
doğası harika biraz daha orta yaşa hitap ediyor ama
kafa dinlemekse ama amacınız tam yeri canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…