Ayvalk - Sarmsakl nasl bi yer gidenler.. fikri olanlar..

kızlar bu tatilde sarımsaklıya gitmek istiyoruz netteki halini beğendim. giden arkadaşlar varsa nerde kalalım. fiyatı uygun ve hizmeti güzel yerler bildiğinizz varsa yardımcı olun bana da opuyorumnanaktan

Selam :)
Ben ailemle gitmistim Sarimsakliya cok begendigimiz icin bikac kez daha gittik sonra :)
Ilk gidisimizde bir ev kiralamistik ondan memnun kaldik bidahaki sefer zafer pansiyona gittik begenmedik ondan sonra sancak otele gittik orasi cok güzeldi plajida cok güzeldi :)
:icecream:

Bende tavsıye ederım sarımsaklının plajını hıcbıryere degısmem denızı cok guzel mesela baktıgın zaman dıbını gorebıluıyosun ben tavsıye ederım yalovalıyım ve denızden anlıyorum bana guvenın

süper bir yer canım ben sanırım dört sene kadar önce gitmiştim çok güzel hem turlarda düzenleniyor erdoğan otel di sanırım kaldığımız otel tertemizdi fiyatı da uygundu tavsiye ederim mutlaka gidilmesi görülmesi gereken bir yer şeytan sofrasını da unutma derim

Temmuz başında gitmek isteyenlerin dikkatine bu gün sarımsaklıdan arkadaşla görüştüm.Deniz suyu soğukkk, dün yağmur yağmışş, deniz dalgalıydı dediler,yani daha vaktı değil kızlarrr, gerçi ben pazar günü gidiyorum ama, benim yazlık var o yüzden farketmez benim için. Ama bir hafta on günlük gelecekler iyi düşünsünnn.

cunda adasına gidersen bir iki kilise var çok güzel.bide orda beybaba restaurantta balık yemeği unutma..zeytinyağıyla yapılan mezelerin tadını unutamam.

sarımsaklıda berk oteli tavsiye ediyorum. konumuda kendiside çok güzel. bu sene yenilenmiş odalarla hizmet veriyouş.

meraba arkadaşlar çok güzel şeyler yazmışsınız bende bu sene balıkesir tarafına gitmeyi istiyorum tek kafamı karıştıran suyun soğuk olması ağustosun ilk haftası falan gitmeyi düşünüyoruz o dönemdede su çok soğuk olurmu ? bizim 1 yaşında çocuğumuz var soğuk olursa o giremez alışkın değil çünkü bide ailemle gitceğim için yazlık kiralamanın uygun olduğunu düşünüyorum orda önerebilceğiniz bir yer varmı bide araştırmalarıma göre yazlık sitelerin bazılarında havuz var bende havuzu olsun istiyorum denizden çok havuzu tercih edenlerdenim bu konuda önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar özellikle oralarda yaşayan arkadaşların yardımını bekliyorum şimdiden teşekkirler a.s.

valla cnm bebegın varsa tavsıye etmem gecen sene temmuz 28 de gıttık yeminle ılk 3 gün denıze gıremedık.rüzgar da cabası.snra mecbur dona dona girdik.alışırsın diyemicem içinde dahada cok üşüdük.tabi yınede sizin fıkrınız=)

bzide ailece 2 senedir gidiyrz çokda seviyrm denizi ve kumu muhteşem hiçte yaşlı yeri diil bence ben çok svyrm hatta yeni geldim sarımsaklıdan :))

kesinlikle sarimsaklinin suyu cok ayri tertemiz...ozledimmmm:gitme: antalyadaki gibi adim basi turist yok bence cok huzurlu ve guzel..

Kızlar Cunda adasına gidipte konaklayan varmıdır acaba aranızda? Varsa bana tavsiyede bulunurmusunuz? Nerede kalalım, nereleri gezelim, ne yiyelim?CADIARZU

arkadaşlar sarımsaklıdan döneli 2-3 gün oldu hala istanbul'a alışamadım mafoldumben Çok seviyorum ben orayı...
saat kaçta dışarıda olursanız olun ne giyerseniz giyin kimsenin sizi rahatsız etmediği bir yer...
deniz tertemiz altı altın sarı parlıyo evet biras soğuk ama alışıo insan zaten...
bide deniz çok derin değil belli alanda git git daha insanın belinde kalıo su sonraları yavaş yavaş derinleşioo...
4-5 kezdir gidioruz oraya en son gidişimizde sarımsaklı merkezde büyük berk otelde kaldık.Herşey süperdi çok eğlendik sarımsaklıyı kesinlikle öneriorummm a.s.

bende iki gün önce ayvalıktaydım. bence güzel, ama akçayı daha çok beğendim..

kkuzenim balayında ordaydı bugün dönüyorlar telefonda konuştuğum kadarlıylaa serin bir yer miş...
kumları çok inceymiş...

Bizde gittik geçen yaz... Evet suyu fazlaca soğuk ama deniz ve kumu cok temiz ve cok güzel.Uzunca bir caddesi var,gezilecek yerleri var.ınasanın canı eve girmek istemiyorum.Hergece 2de eve geldik.Canlı müzikli çay bahçeleri vardı.Genç yaşlı herkes için güzel bir yer.Adalar desen bir harika zaten.Tavsiye ederim...Unutmadan Gecen yaz gittiğimizde Umut Akyürek'le karşılaşmıştık.Fotoğraf falan çektirmiştik.Güzeldi... :)

kızlar acil yardımedinnnnnnnn. ayvalık sarımsaklıda önerebilceğiniz güzel,temiz ve uygun bi otel biliyorumusunuz?otel şikayet sitelerinde çoğu ayvalık otelleri için güzel şeyler yazılmamış.denemiş ve memnun kaldığınız otel varmıydı?

sarımsaklıyı bilmiyorum ama cunda da otel selina var, süper bi otel.. tam bir aile oteli. yemekler çok güzel,ortam doğal.. kafa dinlemek istiyorum derseniz ya orası, yada ayvalık merkezde çamlıkta ki Küçük Berk Otel.. berk otel çift kişilik oda 80, selina 100dü. internetten araştır fotoları falan da var.
Ayvalık ı tek geçerim... offfff ooooffffffffffffffff bu sene gidemedik benim yerime de eğlen canım.. ha bide cunda lokması yemeyi unutma.. :KK43:(((((

ben bugün döndüm sarımsaklıdan megeş otelde kaldık yarım pansiyon orta halli bi oteldi ben beğendim yaneee 60 lira kişi başı orayı tavsiye edebilirim...

X