Ayvalk - Sarmsakl nasl bi yer gidenler.. fikri olanlar..

eserekli

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
6 Mart 2009
118
1
kızlar bu tatilde sarımsaklıya gitmek istiyoruz netteki halini beğendim. giden arkadaşlar varsa nerde kalalım. fiyatı uygun ve hizmeti güzel yerler bildiğinizz varsa yardımcı olun bana da opuyorumnanaktan

ahh ben de istiyorum bu yaz ayvalık'a gitmek ama herkes yaşlı yeri çok sessiz bir yer gençler için sıkıcı falan dedi. annem de vazgeçti (biz komik bir aileyiz ben sessiz sakin yer istiyorum annem eğlenceli kaydirigubbakcemile3) siz ayvalık için böyle şeyler duydunuz mu?

her neyse güzel yerler bilen varsa benim için de öğrenmem iyi olur belki giderizyerimseniben

kızlar bu tatilde sarımsaklıya gitmek istiyoruz netteki halini beğendim. Giden arkadaşlar varsa nerde kalalım. Fiyatı uygun ve hizmeti güzel yerler bildiğinizz varsa yardımcı olun bana da opuyorumnanaktan

ben gittim hatta çok beğendik ailecek 3 kere gittik bir kere komşularımızla gittik. Tavsiye ederim. Mutlaka git. Iyi tatiller

ahh ben de istiyorum bu yaz ayvalık'a gitmek ama herkes yaşlı yeri çok sessiz bir yer gençler için sıkıcı falan dedi. annem de vazgeçti (biz komik bir aileyiz ben sessiz sakin yer istiyorum annem eğlenceli kaydirigubbakcemile3) siz ayvalık için böyle şeyler duydunuz mu?

her neyse güzel yerler bilen varsa benim için de öğrenmem iyi olur belki giderizyerimseniben

Annen için disko bile var kızzzzzz. Ayvalıkta kalacak halin yok,sarımsaklıda kalacaksınız,
akşamlarıda uzun bir caddesi var herkez orada yürür, çay bahçeleri,satıcılar falann.

sarımsaklı bugüne kadar gördüğüm en güzel deniz ve en güzel kumsaldı..
gezicek pek fazla biyer yok, dediğiniz gibi uzun bi cadde var sahilde, orada yürüyüş yapıyor herkes, bunun dışında bar da var ama ben gitmemiştim barları iyi midir bilmiyorum.
tatile gerçekten deniz kum için gidecekseniz sarımsaklı çok iyi bir tercih..

ayy canlarım çok teşekkürler bilgileriniz için tam içime sindi şimdi. ben de denizi ve kumsalının çok güzel olduğunu kumlarının yapışmadığını, sessiz sakin bir yer olduğunu bi kaç tane bar tarzı yer olduğunu duydum ama gidenlerden mutlaka şunu yapmadan ayrılmayın şeklinde bilgiler alabilirim aklınızda varsa teşekkürleeeeeeerrrrrrr kaydirigubbakcemile3

denizi ve kumu süper 3 gün için gidip 5 gün kalmıştık 2 sene önce.. minik balıklarla yüzüyosunuz akvaryum gibi:asigim:

bende 2005 yılında gitmişti
çok güzeldi
denizi bayağı soğuk oluyor
adalar çok güzel cnm oralarıda gezersin..

cok güzel bir yer.ayvalik cunda .adalar gez dur. mavi ile yesil birarada bol oksijen.bence cennnett...iyi tatiller....

ayy canlarım çok teşekkürler bilgileriniz için tam içime sindi şimdi. ben de denizi ve kumsalının çok güzel olduğunu kumlarının yapışmadığını, sessiz sakin bir yer olduğunu bi kaç tane bar tarzı yer olduğunu duydum ama gidenlerden mutlaka şunu yapmadan ayrılmayın şeklinde bilgiler alabilirim aklınızda varsa teşekkürleeeeeeerrrrrrr kaydirigubbakcemile3

ayvalık süper bir yer giderseniz ada turlarına katılmadan ve şeytan sofrasına çıkmadan kesinlikle dönmeyin derim zemuszemus iyi tatiller....

temmuz sonu gelirsen daha memnun kalırsın, yada ağustos. Şimdi gitme soğuktur denizzzz.

birkaç yıldır her yaz giderim. aileler için ideal bir tatil yeridir. çok büyük şıkır şıkır oteller bulamazsın ama apartlar moteller falan var. güblük kiralanan evlerde var. yaşayan biryerdir. dağın başı değil . günün hersaati hareketl bir bölge. denizi kumu süper. havası çok güzel. ne kadar sıcak olursa olsun terden yapış yapış olmuyorsunuz. tek kötü tarafı ki bu da görecelidir, suyu soğuk oluyor . ağustosta daha iyi su sıcaklığı.

Bizde 10 gün önce geldik Ayvalıktan, denizi soğuktu çok giremedik siz ada turu yapın (7 ada 7 saatte geziliyor, denizede giriliyor) harika zaman geçirisiniz, Şeytan sofrasında güneşin batışını izleyin, bol bol Ayvalık tostu yeyin, Cunda adasına gidin ve oradaki hediyelik dükkanları gezin, (çok güzel şeyler var) Cundada sakızlı dondurma yeyin, Sarmısaklının harika bir denizi var tertemiz rahatlıkla girebilirsiniz,
Birde Cundanın delisi Ayvalığın kedisi meşhur derler, her masanın yanında kedi var birde onları besleyeceksiniz, iyi tatiller doğru bir seçim:lepi:

Benimki de düğünden sonra gidelim diyor...
Ama hiç bilmem ve gitmedim de...
Tavsiyelerinize göre güzel ve hoş biryer düşünsem gitmeyi iyi olacak galiba kaydirigubbakcemile5

Gördüğüm en berrak su sarmısaklıda ki ve tekne turlarında ki koyların suyudur.Nerdeyse içesiniz gelir,o kadar yani..Klasik koyları dolaşmanın yanında mutlaka ve mutlaka aksi istikamette yer alan BADEMLı tekne turlarına da mutlaka katılmak lazım.Sanki akvaryumda yüzüyor gibi oluyorsunuz..Yalnız arkadaşların dediği gibi ağustos ayı daha doğru bir seçim olur..Kızgın kumlardan serin sulara misali..:)

bende arkadaşlara katılıyorum gerçekten çok güzel bi yer.şeytan sofrasında gün batımı izlemek,cunda adasına görmek ve tekne turları yapılmalı.aile için hoş bi yer..

Herkes çok övmüş heveslendim. Peki nerde kalınır yani tavsiye edebileceğiniz otel filan varmı? Özellikle temizlik konusunda sizi çok memnun eden bir tesis önerebilirmisiniz :kahve:

X