Ayrıntılı ultrasonnn

caldion78

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2009
1.035
9
kızlar yarın ayrıntılı utrasona gircem aranızda girmiş olan varsa ne kadar sürüyo ve nelere bakılıo acaba? Bu arada 22+1 haftadayızz

yarım saat kadar suruyormus canım ben ayrıntılı ultrasona bir ay sonra giricem bende 22+2 yim

canım bende girmedim ayrıntılı ultrasonda kan akısına ellerine yuzune ayaklarına yani butun organlarına bakılıyor bir problem varmı diye 22 24 haftalar arasında yapılıyor
ben renkli doplerre girecegim elimde bebegime ait bir cd olmasını istiyorum ve yaklasık yarım saat surdugunu gorevlilerden ve arkadaslarımdan duydum

uzmanın yaptığı, organların işlevlerini bakıldığı bir ultrason ...
sakin oluhn, doktorunuza güvenin yada güvendiğiniz bir doktor edinin, rahat olunn..
Rabbim kolaylıkla bebeğinizi kucağınıza almak nasip etsin ...

sanırım benimki yarım saate kadar sürmüştü
o ultrasondan çıkınca kendini çok mutlu hissedeceksin çünkü bebeğini çok net göreceksin ve bütün gün yüzünde anllamsız bir gülümseme olacak ve aklından hiç çıkmayacak
hayırlı doğumlar diliyorum sağlıkla kucağına al bebişini

ewt kızlar hepinize değerli yorumlarınız için tşkr edrm şimdik geldik daha gayet sağlıklıymışız bu arada çok haklısınız çok gzl bişi su ayrıntılı ultrason yaw opuyorumnanaktan

kızlar ben bu olayı ya yaşamadım ya da unuttum galiba :kedi:kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

güzel geçmesine sevindim cnm hayırlı doğumlar.şimdi zaman geçmiyordur,en azındsan bana öyle gibi geliyordu.inşallah zaman su gibi akıp gider sen ve senin gibi hamiş,bebeğğini kucağına almayı bekleyen tüm arkadaşlarımız için opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…