ayrılmak istiyorum ama ya sonra??

chicek

bebişim ve ben
Kayıtlı Üye
21 Kasım 2008
300
1
merhaba ben 2 küsür yıldır evliyim ve eşimle hiçbir konuda paylaşımımız yok.o benimle zaman geçirmek istemiyor çoğu zaman eve çok geç hatta sabaha karşı geliyor defalarca ikaz etmeme rağmen aldırmadan devam etti ve bana ben senin istek ve ihtiyaçlarını karşılamak için bu dünyaya gelmedim gibi bi açıklamada bulundu.yani sanki ondan ayrılmam için elinden geleni yapıyo gibi ama ben çocuğumu düşündüğüm için biraz daha mücadele vermek ve evliliğimi kurtarmak istiyorum ama ne söylediysem ne yaptıysam anlamıyo ailesiyle de sorunlarım var onların bana karşı doldurduğunu ve o yüzden böyle davrandığını düşünüyorum ama ayrılmaya cesaret edemiyorum hergün valizimi toplayıp gitmek istiyorum ama yapamıyorum hayatan korkuyorum dul bi bayana nasıl bi gözle bakıldığını biliyorum ve bu durum benim psikolojimi mahvetti hiç mutlu değilim çocuğumla ilgilenemiyorum tam olarak çok sinirliyim tahammül sınırım kalmadı sürekli kötü şeyler düşünüyorum ve kendimi çok bezmiş hissediyorum kendime güvenimi kaybettim bana yaptıklarını hazmedemiyorum hiç normal değil çok şüpheci ve baskıcı aynı zamanda beni aldattığını da düşünüyorum dana önce ispat ettim kabul etmedi sen uyduruyosun dedi ne yapıcam şaşırdım biliyorum durum biraz karışık ama kendi kendime yapabileceğim bişeyler yazarsanız sevinirim teşekkürler

Kendi kendinize yapabileceğiniz tek şey sakin olmak. Ancak sakin olmanız sorunlarınızı çözmez, eşinizin davranışlarını değiştirmez. Evliliğinizde oluşan problemleriniz bir uzmana başvurmanızı gerekli kılıyor. Internet üzerinden alacağınız öneriler ne eşinizi ne de evliliğinizi farklılaştırmaz.
Sağlıkla,
Dr. Meltem Kavcar Sırmalı
Online Terapi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…