Ayrılık sonrası

İşte o söylediğiniz her şeyi biliyorum da uygulamaya gelince maalesef öyle olmadı
Anliyorum ne demek istediginizi. Bence sabir edebilmek bir kisinin sahip olabilecegi en iyi ozelliklerden biri. Sabir etmeyi ogrenmelisiniz. Aramamak, sormamak icin dayanacaksiniz. Bir de zamanla geciyor bu ozlem hissi, zamanla kabul edersiniz ayriligi, bunun bilincine vararak yasayin.

Neden öğretmenden olmaz?
Bende öğretmenim bilmiyorum kişisel bi şey erkek öğretmenlerin genel tavrını tutumunu beğenmiyorum yani eğitim fakültesinde okurken de böyleydi düşüncem cıvık oluyolar cimrilik kendini beğenmişlik çok bilmişlik ama hiçbi şeyden anladıkları da yok aman yarabbim evlerden Irak özellikle yeni nesil öğretmenlerden bahsediyorum

Çünkü Türkçe'niz çok kötü, öğretmenlerin bizlere örnek olması gerekirken böyle korkunç bir Türkçe ile dertlerini anlatması beni kahrediyor. Çok sevdiğim ülkemin geleceği için endişe ediyorum.

Derdinize döneyim, sizi 3 dklık yolun masrafı icin yağmur altında ıslatan adamdan kurtulmak akılcı bir karar. Daha iyisine layıksınız.

Üzgünüm. Mesajlaşma dili kullanarak yazmıştım. Forumda buna önem verileceğini bilmiyordum. Uyarınızı daha ince bir şekilde yapmanızı tercih ederdim.

Yoluna baktigini düşünebilir, aynısını sen de uygulayabilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…