Ayrıldım

Tamalya

Üye
Kayıtlı Üye
1 Mart 2024
146
38
26
Arkadaşlar burada konumdan bahsetmiştim sevgilim dün ayrıldı benden ayrı dünyaların insanıyız sadece sevgili oluruz ama evlilik olmaz dedi seviyormuş ama alışkın olduğum hayatı veremezmis. Kompleksinin dedim hatır dedi gerçekler bunlar dedi. İlk olarak araba istemiştim yani kendime değil kazanınca aliriz ilk iş evlenene kadar diye. Sorun o değil dedi bu ülkede zengin kiz fakire yar olmaz dedi. Yarın Arkadaşların sana ne haldesin diye sormayacaklar mi dedi. Ne cevap vereceksin diyor. Çok üzüldüm yani benim ne suçum var şimdi yani mütevazisin Allah var dedi ama olmaz dedi gitti. Yani arkadslar ben 25 yaşındayım bundan sonra boyle Bi hayal kırıklığı olmasını istemiyorum. Herkes böyle mi yapar sizce?

Arkadaşlar burada konumdan bahsetmiştim sevgilim dün ayrıldı benden ayrı dünyaların insanıyız sadece sevgili oluruz ama evlilik olmaz dedi seviyormuş ama alışkın olduğum hayatı veremezmis. Kompleksinin dedim hatır dedi gerçekler bunlar dedi. İlk olarak araba istemiştim yani kendime değil kazanınca aliriz ilk iş evlenene kadar diye. Sorun o değil dedi bu ülkede zengin kiz fakire yar olmaz dedi. Yarın Arkadaşların sana ne haldesin diye sormayacaklar mi dedi. Ne cevap vereceksin diyor. Çok üzüldüm yani benim ne suçum var şimdi yani mütevazisin Allah var dedi ama olmaz dedi gitti. Yani arkadslar ben 25 yaşındayım bundan sonra boyle Bi hayal kırıklığı olmasını istemiyorum. Herkes böyle mi yapar sizce?
Şööööyle bir eski konularına baktım, senin sevgilinden bir cacık olmazmış zaten :KK70: boşver ayrıldığın iyi olmuş gene bunun gibi birini bulup kaptırma kendini

1) Anneci ana kuzusu olmasın eskisi gibi
2) Kültür olarak sana denk olsun
3) Eğitim olarak sana denk olsun
4) Sosyal statü ve gelir olarak eş değer olsun ipsiz sapsız birini bulma
5) Aile yapısı düşünce yapısı üç aşağı beş yukarı biraz benzesin, aşk karın doyurmaz yarın problemi aşkla çözemezsiniz
6) Pat diye tanımadan evlenme yoluna girme, sor soruştur araştır kim ne neci
7) Uzun uzadıya toksik ilişkiye kaptırma kendini

Hadi yolun açık olsun önceki yaşadıkların ders olur inşallah daha mantıklı tercihler yapar mutlu olursun inşallah

Şööööyle bir eski konularına baktım, senin sevgilinden bir cacık olmazmış zaten :KK70: boşver ayrıldığın iyi olmuş gene bunun gibi birini bulup kaptırma kendini

1) Anneci ana kuzusu olmasın eskisi gibi
2) Kültür olarak sana denk olsun
3) Eğitim olarak sana denk olsun
4) Sosyal statü ve gelir olarak eş değer olsun ipsiz sapsız birini bulma
5) Aile yapısı düşünce yapısı üç aşağı beş yukarı biraz benzesin, aşk karın doyurmaz yarın problemi aşkla çözemezsiniz
6) Pat diye tanımadan evlenme yoluna girme, sor soruştur araştır kim ne neci
7) Uzun uzadıya toksik ilişkiye kaptırma kendini

Hadi yolun açık olsun önceki yaşadıkların ders olur inşallah daha mantıklı tercihler yapar mutlu olursun inşallah
Teşekkürler🌼 yani okumuş biriydi kafa yapısı olarak eglenebiliyirduk ams maddi fark ve aile yapısı olarak farklıydık anneci olduğunu kabul etmiyor ki bide kompleks vardi. Yani bana dediği senin normalin benim ömrüm boyunca çalıştığım Bi hayat ile olur dedi. Ya ben seviyordum ama işte hayırlısı artık

Her şeyin fiyatı çok arttı, ev almak araba almak zorlaştı. Ama 2maaşla neden olmasın. Kardeşimin eski erkek arkadaşını animsattiniz. Onu bu şekilde demoralize ediyordu. En sonunda ayrıldılar. Alamayız yapamayız. Yapan nasıl yapıyor, belki bi yandan iyi olmuştur sürekli ondan olumsuz şeyler duya duya en son sizde o şekilde olurdunuz. Insan biraz birlikte bir şeyler yapabiliriz diye düşünmeli iyi düşünmeli

X