Ayrıldığımız dönemde prezarvitif eksilmiş

Gonulbagi

Nirvana
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2006
1.812
3.671
Yaklasik 2 aydir ayri oldugum kişi ile görüsmeye basladik. Bizim kullanmadigimiz uzun suredir ayni sayida duran ( çekmecede göz önünde öylece duruyordu bir yildan fazla zamandir) prezervatiflerden iki tane eksilmiş baştan karistirdim ben herhalde diye dusundum. Ama sonra hatirladim paketi acip ikisini kullanip sonra begenip kullanmamisti oylece duruyordu. Çok üzülüp takiyorum bi yanim ayriydik zaten diyor. Bir yanim ben nasil bunubasacagim diyor. İşin kötüsü bir gün gorustuk suan benim sagligim da iyi degil adet kanamam kesilmiyor dr isleriyle ugrasiyorum. Gittigimde tekrar bakicam suan takipteyim. O zaman hadi yapti simdi bizimde iliskiye girmemiz mumkun olamadi ben iyilesene kadar da olamaz. Ya tekrar yaparsa bu surecte sagligimi mi dusunucem bunlarimi ruh halim iyi degil. Siz olsaniz ne yapardiniz.

Ayrı iken yaşadığınız şeyleri düşünmeyin, birlikte iken yaparsa dert etmelisiniz. Sağlığınız için kendinize odaklanın.

Ne demem gerekiyor gittigim de onu da yazsaydiniz
Kimseye güvenemiyorum

sevgilim beni aldatır ve prezatif sayısı eksilirse diye aklım çıkıyor hatta kendi sağlığından daha çok takıyorum diye bilirsiniz

Güvenmediğim bir ilişki var ve bir türlü üstesinden gelemiyorum diyebilirsiniz

Gülüyorsunuz ama hiç komik değil bence

Hiç böyle bir şey yoktu bu tesadüf karsima cikan bir sey ve biz kullanmadimiz icin belli oldu durum. Neyse siz iliskinizde bunlari takmayabilirsiniz

Soru ne burda anlamadim tekrar yaparsa ayrilcan işte. Ayriyken ne yaptigina ise mudahale edemezsin maalesef

Babaannem der ki Yapacak adam mağara başında çulunu yırtar arar bulur yine yapar daha açık bir anlamı varda yazmak istemedim
Yani kafanıza takmayın yapacak yine yapar siz sadece sessizce izleyin yapıyorsa ayrılın …
Kendi sağlığınız her şeyden önemli .

Hiç böyle bir şey yoktu bu tesadüf karsima cikan bir sey ve biz kullanmadimiz icin belli oldu durum. Neyse siz iliskinizde bunlari takmayabilirsiniz
Sorsaydin burda bize soracağına

Sizle aynıyken yaşamış ne kadar ayrı kaldınız buda önemli tabiki

Ve ben ilişki de ne takarım takmam benim mevzum bi zahmet siz sağlığınıza ve ilişkinize bakın

Ayrılıkta sadakat beklenmez.

Ancak eğer adama güvenmiyorsanız ayrılın. Hayat cehenneme döner bu şekilde.

Olay aldatılma takıntısı ise destek alın.

Siz hasta olursunuz bu kafayla kusura bakmayın.Zaten hayat iyi kötü karşımıza çıkarır.Bunu o anda karara bağlarız.Sadik degilmi yol veririz yalancimi yol veririz şiddet eğilimli mi kacariz.Kacmayan yanar.Hayatda asıl akılsızlık değer görmek kandirilmak değildir.Buna rağmen yerinde saymaktır.O nedenle sağlığınızi toplayın.Bunlara takılmayın.Birsey gerçekleştiğinde ise öylemi böylemi yerine getekeni yapın.Gidin.Kisa çöpü çeken aglamayacak birini sürekli affeden saygısızlığa bahane bulan kişi için söze bile gerek yok.Kendi yüzünüze bakacak kadar kendinize saygı duyarsanız hep böyle kişiler olur hayatizda saygılı.

Adam size sadık olacaksa adı neden ayrılık? Saka mısınız elini veren kolunu kaptırıyor size heralde.
Ayrıyız beni aldattı mı nasıl bir soru bu?
Aynı benim nickim gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…