ayrıldığım sevgilim aldığı hediyeleri istiyor!!

bu mayo olayı biraz daha netleştirdi...senin canını sıkmak istiyor çok belli....

iyi ki ayrılmışsın. salak mı ne be ne kadar onursuzca bi davranış. çok ayıp.
böyleleriyle uğraşılmaz. şimdi onları yeni sevgilisine hediye eder o

yok artık yani aldığı hediyelri ne yapbilirki..başkasına wercek kadarda onursuz deildr herhal

ayrılarak çok güzel bi karar vermişsin arkadaşım. çok aşağılayıcı bi tavır sergilemiş arkadaşın. inşallah bundan sonraki hayatında böyle saygısız bi insana rastlamazsın.

kafasına fırlatsaydın kafasına
ugurlar ola alsın tursusunu kursun!!

ya ben lisedeyken bi kızda sewgilisinden ayrılmıştı o da ayrıldığında hediyelerini alıp sınıftaki erkeklere dağıtmıştı hemde hani hiç umursamadan dalga geçer gibi..war böleleri cnm ya

Önce bende yok artık olur mu öyle şey...Terbiyesiz, görgüsüz dicektim ama çamaşır suyu arkadaşın yazdıklarını okuyunca ona çok katıldım...
Bide mayoda kum var falan demesi bunu kanıtlar nitelikte..
Ama genede normal bir davranış değil tabiki yaptıkları...

Son düzenleme:
aramiza hosgeldin,

yani bircok nedeni olabilir ama bence yinede yapdigi cok ayip.
neyse sen kafana takma kurtarmissin kendini zaten ondan.
bosveeeeeeeer salla gitsin....

bu aralar bu konulari cok goruyoruz millet ayrilinca verdiklerini geri istiyor.ne acayip is bu ya

geri aldığı hediyeleri ne yapacağını ve size neler hediye aldığını çok merak ettim şakkıdı

:1shok:
yuhh yani böylesini de hiç duymamıştım
ne kadar basit bir kişilik ayrılmakla ne kadar doğru yaptığını bir kez daha görmeni sağlamış bence sevinmelisin :1closedeyes:

Niye istemişki??
Yenisinemi verecekmiş:1closedeyes:

ne kadar güzide bi insanmiş
kardeşim yalanini ilk yakalayinca basacaktin tekmeyikaydirigubbakcemile
başka şeylerin telafisi olabilir ama yalanin benim nazarimda telafisi olamaz
çok daha iyileriyle karşilaşirsin merak etmekaydirigubbakcemile5

bence iki ihtimal var;
ya seni bir daha görebilmek için napıcanı şaşırmışsengözlerimebaksanab
yada ziyan olmasın yeni sevgililerime hediye ederim die düşünücek kadar pişkinmirmirmirmir
her iki olasılıkta da ayrılmakla doğru bir karar vermişsin,
hakkında hayırlısıkaydirigubbakcemile5

ya benimde eski sevgilim istemişti ...
aldıklarıda takı,süs eşyası,1 kaset ufak tefek şeylerdi ayrılına bana ''sende neyim varsa yolla '' dedi bende yolladım bende ona ufak bişey almıştım istmediğim halde oda onu yollamış ..
cahillikten başka bişey değil bu yaptığı...

aklınızda bulunsun kızlar.Eğer böyle bişey yaşarsanız eğer
adresini alın kargoya verin Karşı Ödemeli olsun olur mu?
benim başıma gelmedi ama gelenler var tabi .Şaşırmayada gerek yok zaten normal şeyler bunlar.
erkeğin kişiliği olmaz kiiii

yuh yani bu erkek milleti enterasan insanlar valla kızlar üç kuruşluk seylere teneül ediyolar

benim de başıma geldi ve o da yalancı sözünde durmayan biraz kaypak birisiydi.bize geldi barışmak için ben barışmayınca delirdi sana aldığım hediyeleri wer dedi.ben de tamam dedim o sinirle onun aldığı ne warsa torbalara doldurdum sonra almadan kapıyı çarpıp gitti.neden yaptıklarını bilmiyorum ama insan çok kırılıyor gerçekten mideni bulandırıyor resmen.en iyisi böyle özgür olmak,erkekler bir mutlu ediyorsa 10 üzüyorlar en azından beni hep öyleleri buldu..

cok cirkin ce bi davranış iyikide ayrılmışsın cnm gecmiş olsun sevgiyle kal

ben olsaydim kesinlikle hediylerimi birisinden istemem ama bittiginde ondan kalan herseyi ona vermek isterdim benim icin degeri kalmadini göstermek icin. ama onun yaptigi gibi bir davranisi anlamadim.
helede o istedikten sonra tamam yollardim veya götürürdüm (bu ihtamli gerci sanirim yapmazdim) ama al götür vaz gectim gibi birsey yapsaydi kafasina calarcasina ayaklarina atardim cekip giderdim...
ne yapmaya calismis anlamadim ama kendini daha fazla kücük düsüremezdi...sanki seni üzmek icin yapmis bir hareket kendi üzüldügü icin ve senin rahatsiz olmani istedigi icin.
sacmalamis resmen kafana takma canim amacida buymus gibi icindekileri disa vurmak gibi.
Hayirlisi olsun senin icin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…