ayrıldığım sevgilim aldığı hediyeleri istiyor!!

ne için olursa olsun yinede çok küçülücek bi hareket...
senin canını böle acıtmayak istiyen adamdanda pek hayır gelmez sanırım hakkında hayırlısı olsun...

yorumunuzu çok beğendim.. Gerçektende ben kitap veremiyorum hiç kimseye,,, Hele hele okuduğum kitapsa, vermek zorunda kalmışsam içim cız ediyor... Milyarlarımı alsınlar ama kitaplarımı asla .... Ne garip değil mi :uhm:

aynısı başıma geldi ne yazıkki istedi götürdüğümde istemem dedi vsvs erkekler bence kendilerine uğraş arıyorlar ayrılığı yediremiyorlar..bilmiyorum onların psikolojisini anlamak gerçekten güç

Bende kalakaldım..
Ne diyeceğimi bilemedim gerçekten...
Ama siz zaten hediyeleri vermek için gitmişsiniz...
O da almış...
Bunda büyütülecek bir şey yok...
Karaktersizliğine verin...
Yeni kız arkadaşına hediye eder artıkın...
Ay sinirlendim ya
Terbiyesiz...

gorunce ınanamadım yaa..
yaptıgı resmen YUZSUKLUK . boylelerı hıc bıseyı haketmez .
bence sevın onun bı yuzunu daha gordugune .
ne kadar yuzsuz olsa da emınım pısman olacaktır ...

hayatta nelerle kimlerle karşılaşmıyoruz ki.boşver,iyi ki kurtulmuşsun bi odundan.hep ileriye bak,hiç düşünme bile niye hediyelerini istedi ki diye.beynindeki tek bi hücreyi bile bu adam için yorma.mutluluk seninle olsun.sevgiyle kal

aramıza hoş geldin...................
saçma bir davranış olmuş.....bitmiş bitmiştir...önüne bak derim...........sende bitirdiğine memnunsan buraya bu konuyu açmamalıydın..belliki sendede hisler var hala............yanılıyormuyum dersin....:1rolleyes:

a.s.a.s.

ayrılman iyi olmuş böyle seviyesiz bir adamla ömür boyu uğraşmak zorunda kalacaktın.ne terbiyesizlik...........

kızlar bencede cırkın bır davranıs ama ınsanın bazen duygularını dısarı farklı sekılde atttıgı anlar olur. ben askın butun saygısızlıklara el verdıgıne ınanıyorum .tabıkıde dogru bır davranıs degıldır ama ask ıste ınsana yaptırıyor. ama arkadasım sen dogrusunu yapmıssın oda emınım utanmıstır

:dance:çok çocukça bir hareket ayrıldığına hiç üzlme demek ki senin için hayırlı bir insan değilmiş kırocanmış bu arada aramıza hoş geldin
Hoşbuldum:)
Evet sanırım hayırlısı buymuş,doğruyu görmem için bunu yaşamam gerekiomuş sanırım

Evet canım utandı ama sonra alıp götürdü ya o hediyeleri evine orda bitti benim için.Götürmeseydi belki aşk için yada beni görmek için diyecektim ama..Çok üzgünüm çoook

ayrılman iyi olmuş böyle seviyesiz bir adamla ömür boyu uğraşmak zorunda kalacaktın.ne terbiyesizlik...........
İyi yanından bakıyorum bende bi şekilde gerçek yüzünü gördüm,ama sinderemiyorum bana sende diğer kızlar gibisin köprüden geçene kadar olayı yaptın dedi.Daha önce yada çevresindeki bayanları merak ettim ama bi bayana söylenmeyecek sözler bunlar ki hiç bir zaman onu maddi manevi sömürmedim

Birde bana "sana aldığım hediyeleri tam gönderseydin bi araba dolusu gönderirdin"demedimi ya tam dövmelik

iyi ki de ayrılmışsın yoksa tam sopalık herif yani
kafasına geçirseydin hediyeleri, çok da lazımdı sana sanki
ne basit erkekler var ya gamyoncuiremsu
seni görmek için bunu yapması bile çok basit

tam sopalık valla sanki saray bahşetmiş beyefendi aldığı ne iki tişört bir parfüm töbe sen tam yapmışsın keşke desydin hediyelerim başımın gözümün sadakası olsun deseydin helal olsun sana sen onun gibi yapmamışsın ne yapacaktın ki hediyeleri basitmiş adam

terbiyesiz iyiki de bırakmışsınız bu görmemiş adamı. hiçmi bir bayanla muhatap olmamış bu ne kaba bir davranış nasıl ister aldıklarını ya bahanesi ne olursa olsun

geçirseydin kafasınada anlasaydı dünyanın kaç bucak olduğunu karaktersiz herifÇok üzgünüm çoook
napacakki o hediyeleri geri alıp yeni sevgilisinemi verecek masraf olmasın diye
belkide sana gelen hediyelerin bir kısmıda senden önceki sevgilisinden kalanlardı kim bilir...
böyle bi erkek bunuda yapar anladım
sıkma canını dua et yol yakınken dönmüşsün...
bu karakterdeki bir insanla bir ömür geçermi kötükedihüso

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…