Ayrık göğüsler..

benimde uçlar çk küçük ilerde çocuk emzirrken bi problem çıkarmıki:26::26:

Benimde evlenmeden önce hiç gögüs ucum yoktu sonradan nasıl olduysa çıktılar:KK17:Dert etme çıkmasa ble bebek emzirmek için göğüs ucuna takılan aparatlar var emzik gibi.Yada hiç olmadı sütünü sağarsın Allah o günleri görmeyi nasip etsin yeterki hayırlısıyla:KK34:

gerçi süt doluncada biraz büyür aman ne bilim allah kısmet eder ilerde çocuum olursa emzirememek gibi bir eksiklik yaşamak istemem çünkü:KK16::KK16:

geçmiş olsun cnm onu nasıl becerdin :) bence sen sıkıntıdan çatacak şey arıyorsun ben de evde sevgilime çatıyorum çünkü :p evde ben de hiç sütyen takmıyorum belki büyürler diye ahahahahha

banyo yaptım bi güzel üstümü giydim altı giyerken kaydım belden aşağım açık tabi ağlıorum ambulans çaırmışlar o acıyla söleyemedim ağlamaktan sonra annem farkettide bişiler geçirdi:KK9::KK9:

yahu zaten çok acı çektim platin takıldı ayağım üç harfli çarpmış gibi kopup ters dönmüştü unutmaya çalışıp böyle konuşuyorumki yoksa hemen sızlama yapıyor psikolojik olarak. inşallah 18 inde alçım çıkıcak kontrolum var zaten 1 buçuk ay oluo ayrıca sağolun :-)

Son düzenleme:
evet aynen öyle canımm zaten öle bunaldımki oturduğum yerden toplam 450 lra harcadım iki günde:KK53: netten alışveriş yaptım madem gezemiorm dedim para neyime yarıcak ecuk vardı kenarda kapıda ödemeli falan takıldım:KK52::KK9: sütyen baktım işte de onu bulamadm geldim bende konu açtım düzeltici sütyen fln vardır belki diye. valla göğüs arası kırışıklığına ii gelen sütyen bile buldumda onu blamadm:KK9:

bir arkadaş marka ismi vermiş ona bak bi belki o işini görür. çok çok geçmiş olsun ya ben de işsizlik bunalımından aynı hallerdeyim gece uyumayıp gündüz uyuyan tipleme : evet o kişi benim :d

hahaha fot kursuna gitmene gerek yok makinen profesyonel ise sen kendi kendine öğrenirsin bir gazeteci olarak söylüyorum bunu

ne kıymeti ya illallah geldi bana ben hiiç öle bişi demem ben de sene uzattım bitirene kdr canım çıkmış zaten sana çalıştığın yerde metre kare hesaplatmıolar çoğu şey kalıo sen sosyalleştiğinle kalıyosun:KK9: bitir sende hayatını yaşa sonra:KK53:

X