AYNI YERE DÖNMEK İTE Mahsusmuş

Lorennic

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ekim 2024
3
1
28
Öncelikle herkese iyi akşamlar eski popüler üyelerden biriyim işin için çıkamadığım bir durumdayım buradaki üyelerden akıl almak için geldim konuya şöyle gireyim bundan bir ay önce işten düpedüz çıkarıldım ya sen kendine başka iş bak dediler ağlaya ağlaya evime geldim. Arada 1 ay geçti işletmedeki çocuklar zorlamışlar tekrar gel dediler hatır için tamam dedim birde paraya ihtiyacım olduğu için kabul ettim.Gitmeden bir gün önce yazdılar kızım başka birini bulmuş yani gelme demeye geldi olay onada tamam dedim aradan bir hafta geçti biri gelmiş 3 gün çalışmış kızı beğenmemişler yani benden aldıkları verimi ondan alamamışlar bugün tekrar gel dediler yarın gidip çalışmamı bekliyor lar
Bunun yanında mucize gibi bir olay yaşadım hastenede şartları ve parası çok iyi olan bir iş önüme geldi perşembe günü görüşmek istiyorlar ve tecrübem yok dedim işinde öğreticekler ama kesin mi olur mu olmaz mı bilmiyorum. Kovulduğum yere dönmek ite mahsus derler. Eski çalıştığım yere dönmek bana çok ağır geliyor ve bir ay oldu iş bulamadım işsizde kalmak istemiyorum ama hastane işide sanki olucak gibi
Kafam çok karışık
Siz olsanız eski iş yerinize tekrar dönermiydiniz?

Bu arada kızlar deprem bölgesinden yazıyorum o zamandan buyana hesabıma girmedim bu hesabım yeni ve kazen abiyede buradan teşekkür etmek istiyorum numaramdan ulaşmıştı herkesin beni merak ettiğini sormuştu ahh buralar çok kötüydü kıyamet gibiydi o günlere gittim duygulandım

Eski eski de kalsın... Tekrar şans vermek, eşime ikinci şansı deneyelim gibi oluyor... Tadı olmaz... Bir iş gider bir iş gelir... Hastane'yi de denersin olursa hayırlı olsun... Olmazsa başka işlere yönelirsin.. ila bir iş bulunur...

Eski eski de kalsın... Tekrar şans vermek, eşime ikinci şansı deneyelim gibi oluyor... Tadı olmaz... Bir iş gider bir iş gelir... Hastane'yi de denersin olursa hayırlı olsun... Olmazsa başka işlere yönelirsin.. ila bir iş bulunur...
Haklısınız, konfor alanından çıkmak biraz zorluyor ama gelişmek ve kendi değerimide düşürmemek için öyle yapacağım Bugün eski iş yerime gitmedim
Yarın görüşmem inşallah tahmin ettiğim gibi güzel geçer.. Yorumunuz içinde teşekkür ediyorum 🙏♥️

X