Aile Planlaması aylık iğne

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.

sedosbilal

ben bilmem beyim bilir;))
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2010
2.001
10
mrb arkadaşlar ben 10 aylık evliyim ilk 7 ay d.kontrol hapı kullandım 2 ay da aylıkiğne yaptırdım mesele şu ki 10 ayda her ay 1 kilo aldım ve bırakmaya karar verdim 1 aydır bırakmış bulunuyorum ve 17 gün adetim gecikti size tavsiyem kullanacaksanız çok dikkatli olun ben dikkat ettiğim halde bu kadar kilo aldım doktorların bir çoğu test vs yapmıyo kafasına göre yazıp veriyo reçeteyi eline
her gün adet beklentisi içindeyim ve adet söktürücü kullanıyorum şimdi sadece paylaşmak istedim biyolojinizi mahvediyo bu iğneler hap için bişey diyemem gayet iyi düzensizliği olan bile düzene giriyo ama iğne bi dahamı ASLA!!!!!!!

Son düzenleme:
bence kadınlar değil erkekler korunmalı
eşiniz bunu yapmalı ve taviz vermeyin
çünkü kulllanılan ilaçta olsa iğnede olsa aynı sonuç olacak
iğnede 1veya 3aylık korunma söz konusu ve ilaç içip korunmayla aynı eşdeğer sayılır 1ayda içip alacağınız ilacı iğnede 1günde vücuda veriyorsunuz
liseye giderken daha bu konu tvde konuşuluyordu korunma hapını 10sene sürekli içen çoğu kadında kanser vakası görülmüş
kilo yapan ilacı içmeyin eşinizde bu konuda sorumluluk almalı

yorum iiçin teşekkür ederim öncelikle.1.si ben eşim sorumsuz istemiyo vs yzdığımı hatırlamıyorum yok da zaten öyle bişey taviz verme vs nereden çıkardınız bu sonucu anlayamadım 2.si ben kendi isteğimle kullandım bilginize...

ben yardım istemedim yaşadığım tecrübe kullanmayı düşünenlere fikir olsun diye açtım konuyu teşekkürler.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…