ayetel kürsinin özel formülünü yapanlar...

Ben bunu eşimle ayrı olduğumuz dönemde uyguladım ve barıştık. sayılar gözünüzü korkutmasın, 313 ayetel kürsi en fazla 2 saat sürüyor. Ben öncesinde hacet namazı da kılmıştım. Yalnız o zamanki ruh halimden mi yoksa bu kadar çok okumak ağır mı geldi bilmiyorum, okurken sanki birisi gelip sırtıma oturmuş gibi ağırlık ve içimde daralma hissettiğimi hatırlıyorum.

Sonuç?
Okuyanlar deneyimlerini paylaşabilir mi acaba? Bende yapmak istiyorum ama cesaret edemedim bir türlü

Arkadaşlar ayet-el kürsü boş bir ayet değildir. Yukaridaki sayilarla 313 veya 371 gibi sayilarda okursaniz huddami gelir. Her duanın huddami vardır. Ama ayetel kursi huddami cok güçlüdür. gereksiz ve dünya işleri gibi seyler okuyorsanız o hüddam sizi kesinlikle cok ciddi rahatsiz edecektir. Cok tesirli ve etkili bir duadir. Manevi seyler icin okuyunuz ayrica kesinlikle namazdan sonra okumalısınız.

Çok istediğim bir şey için bunu uyguladım 2 kez..gözyaşları içinde okudum dua ettim ama olmadı...nasip değilmiş demek ki..bazen ne yaparsak yapalım olacak olanın önüne geçemiyoruz işte..

Insanlari korkutmasaniz daha iyi olacak zaten ayetel kursi korunma duasi ne diye huddami gelsin ben kac kez okudum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…