ayetel kürsinin özel formülünü yapanlar...

inşallah tatlım
güzel haberlerini bekliyoruz ama yinede umutlanma 1 hafta varmş batına
umut fakirin ekmeği..
ama sanırım havalar yapıyo böle.. dün eve gittim çok kötü rahatsızlandım... otobüs tuttu.

gece değilde gündüz okusak olmazmı birde 313 veya 170 kere sıra gelince bir defada okuyamayız ara versek oluyorurmu yani gün içersinde tamamlasak olurmu hergün niyet ederekmi okuyacağız

gece değilde gündüz okusak olmazmı birde 313 veya 170 kere sıra gelince bir defada okuyamayız ara versek oluyorurmu yani gün içersinde tamamlasak olurmu hergün niyet ederekmi okuyacağız
canım yatsı namazından sonra sabah namazına kadar demiş yani gece 11 ile 5 arası, ara vermeden okusan daha iyi en fazla 2-3 saat sürer zaten,ben her gün 2 rekat hacet namazı kılıp niyet ettim de okudum fakat 1.gün veya 7.gün namaz kılıp niyet edenlerde olmuş sana hangisi uygun gelirse artık. hem rabbim dualarımızı kabul etsin tek bu kadar cefa ne olacak ki?

Ben bu formüle başladım bugün 6. Günüm yarın son günüm inşallah Allahım dualarımı kabul eder. Erkek arkadaşımla aram bozul. Suan ayrı gibiyiz barışmak için okuyorum

Bende bu formülle Ayatel_kürsi okudum.Allahım dualarımı kabul eder inşallah..Benimde 3 yıldır emek verdigim, yemedigim ot çöp kalmadı. Rabbim okuduğum duanın hürmetine tez zamanda saģlikla ve hayirla bebegimi nasip eder insallh.

Kızlar şimdi gördüm konuyu ve çok dikkatimi çekti. Çok etkili bi duadır ama formülü olduğunu bilmiyordum. Formülü uygulayıp dileği kabul olan var mı çok merak ettim. Bi de şu an uygulayıp dileklerinin kabul olmasını bekleyen arkadaşlar Allah kabul etsin inşallah. Bende iş için okuyayım başlayım.

Kızlar şimdi gördüm konuyu ve çok dikkatimi çekti. Çok etkili bi duadır ama formülü olduğunu bilmiyordum. Formülü uygulayıp dileği kabul olan var mı çok merak ettim. Bi de şu an uygulayıp dileklerinin kabul olmasını bekleyen arkadaşlar Allah kabul etsin inşallah. Bende iş için okuyayım başlayım.

Rabbim kabul etsin inşallah hepimizin duasını..Bende okudum Rabbimden bir mucize istiyorum..Allah büyük bekliyorum canımm.

X