❤️Ayet Ezberliyoruz ❤️

Tamam kuzum iyi olur böylesi, iyi düşünmüşsün
yani C cansu_tr cansucum benim anlatmak istediğim etkili ve Allahın varlığı hakkında bizi aydınlatan ayetlerle başlamak yani biri bize sorduğunda Arapça ve türkçe olarak arkadaşım bak kuranda bu sure bu ayet diyelim anlatabildim mi bakara suresi 286 ayet allah muhafaza sıkılma bunalma olur önce açık ve net günlük hayattaki sorunlarımıza ışık tutan ayetlerle başlayalım

Yani bencede günlük hayatta yardımcı olacak ayetlerle başlarsak daha iyi olur kızlar.
Feraceli Feraceli haklı yani sıkılabiliriz, bakara suresi çok uzun gerçekten. Yani en azından kendi adıma konuşayım ben sıkılırım

بِسْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْمَنِ ارَّحِيم

Kovulmuş Şeytan’ın şerrinden Allah’a sığınırım. Rahman ve Rahim Olan Allah’ın Adı ile..
Eki Görüntüle 1936059 Selamın Aleyküm ve rahmetullah ve berakatuh. .

Arkadaşlar bu topikte hep beraber ayet ve hadisleri ezberlemek için açmak istedik. .
Güzel disiplinli bir programla
ayetleri ve hadisleri ezberleyeceğiz inşallah ben varım benide ekleyin diyenler mesaj atabilir tam düzeni oturtunca başlayalım inşallah. .

:KK36:Hayırlı Olsun:KK36:
Eki Görüntüle 1936159
Hayirli olsun insallah programınız haftalık mi olacak

Yani bencede günlük hayatta yardımcı olacak ayetlerle başlarsak daha iyi olur kızlar.
Feraceli Feraceli haklı yani sıkılabiliriz, bakara suresi çok uzun gerçekten. Yani en azından kendi adıma konuşayım ben sıkılırım
Böyle yapalım bende kaf suresi 16.ayet gerçekten çok insanı uyarıcı ve etkileyen bir ayet her okuduğumda kalbim titrer

X