Aydında buluşmak isteyenler

Katılanlar:sm_cool:

Salı Günü Aydın Kipa üst kat cafede

1- bambam09
2- samyelim
3- gece
4- bebişim09
5- gurbaa prenses
6- denmur
7- gözek
8- iremmm

Arkadaşlar Salı günü sizler için uygunmu. Yeri ben belirleyemiyorum. Aydın'ın Merkezini çok iyi bilmiyorum çünkü. Orada yaşan arkadaşlar yer için yardımcı olurlarsa sevinirim. İnşallah katılım artar çok güzel olucak...hihoyyythihoyyyt:lepi:

salı günü benim için uygun değil canlarım çok üzgünüm :nazar:

saat kaçta? bir de forum kipada mı buluşacaksınız yoksa merkezdeki mi? uğrayabilirsem uğrarım:) söz vermeyeyim de..:S

Katılanlar

Salı Günü Aydın Kipa üst kat cafede (Merkezdeki Kipa)
Saat 14:00
1- bambam09
2- samyelim
3- gece
4- bebişim09
5- gurbaa prenses(Maalesef Gelemiyor :KK43: )
6- denmur
7- gözek (Maalesef Gelemiyor :KK43: )
8- iremmm (Maalesef Gelemiyor :KK43: )
9- derinderin (Maalesef Gelemiyor :KK43: ) belki uğrayabilir.

Son düzenleme:
ben kesin geliyorum. :lepi:Kipa olabilir benim içinde uygun. :sm_cool:İnşallah izin alabilirsin samyelim. diğer arkadaşlar daha görmedi sanırım hafta sonu herkes görüp onaylar umarım salı gününü sabırsızlıkla bekliyorum kızlar. Bu arada Denmur maşallahın varmış çok güzelmişsin.sengözlerimebaksanab

bende yarını sabırsızlıkla bekliyorum canım:1hug: bakan gözlerine sağlık teşekkürederima.s.a.s. görüşmek üzere öptümkaydirigubbakcemile5

denmur samyelim ve ben üçümüz buluşacağız sanırım bu gidişle. katılım düşüyor geri kalanlarda gün ve yer belli olduktan sonra bişi yazmadılar. Gelemeyecekler sanırım.senağlama Olsun ne yapalım daha önceki buluşma gerçekleşememiş 3 kişide olsak bu sefer gerçekleştirelim. Fotoları görünce gelmediklerine üzülecekler ama neyapalımsengözlerimebaksanab :KK70:hihoyyyt

arkadaşlar derinderin arkadaşımızdan bir mesaj aldım. Biz hiç düşünemedik. :1no2:eek:rada birbirimizi nasıl tanıyazağız. CADIARZUYanlış kızlara yönelip rezil olmayalım. Kırmızı karanfilmi taksaksengözlerimebaksanab. Ben uzun kahverengi saçlı bi kızım. Orda mutlaka görürsünüz. İnşallah sorun yaşanmaz. Öpüyorum hepinizia.s.

hihoyyytaklıma başka bişi gelmedi o an sonradan düşündüm ve özelden mesaj attım umarım bu sorunumuzu çözer :KK66:

tamam sağol halledicez bi şekilde işte:dance:hihoyyyt

Son düzenleme:
canım ilk giden, masanın üzerine KADINLAR KULÜBÜ yazdırır olurmu? biz izmir buluşmasında öyle yapmıştık.

Buluşmamız sonunda gerçekleşti. hihoyyythihoyyytçok keyifli zaman geçirdik. Fotoları ekleyeceğim..:lepi:

canim eklemiyor musun resimleri. seni bekliyorum kiz.delikafadulden yaticam, uykum geldi yaaaaa:ecrin_bebek:

cep telefonuyla çektim hafıza kartı arkadaşta kalmış pcye ekleyemiyorum yarın ekleyeceğim azcuk sabret gııı :sm_cool:

Dün çok güzel birgün geçirdim sizleri tanıdığama çok sevindim bambam,samyelim,derin hepinize teşekkürederim:1hug:a.s.:nazar:

ben de çok teşekkür ederim sizin gibi güzel insanları tanımak süper:dance:
bu arada bambamcım sana özelde rica söyledim canım yaaaÇok üzgünüm çoook:eek:

Son düzenleme:
X