Aydında buluşmak isteyenler

gel hayatım gel bekleriz hihoyyyt en yaşlısı ben mi oluyorum yaşım 27:çok üzgünüm:

heyytt bee
bende orda olmalıydım
ulen gurbaa
ve gözek hanumefendileri
süper buluşma olurdu
tabee gurbaa bacaa sizi satmazsa ne bilem o gün belkim başka buluşmaları falan olurda :jeyyar:

eğer bu pazar olacaksa ben öğleden sonra anca gelirim saat3 gibi mesela. ama başka günler uygunum. Bu arada 25 yaşıma yeni girdim 24 de diyebiliriz :KK70:

zaten öğleden sonra olur hayatım listeyi yap o zaman :lepi: bu pazar kızlar anlaştık mı yerimseniben

bu pazarmıı dedinizz
henüz nazillidenn 2 gün önce gelen annemler bizdee oturmayıı kabull ederlersee gelirimm
tarihh uymadıı
desenizee banaa

pazar gelemem kızlar haftaya perşembe olursa sevinirim

ben fikir sundum arkadaşlar pazar tatil olduğu için pazar hariç benim gelmem biraz güçleşir

selam kizlar bende istedim bu bulusmada olmak ama siz bulusn tabi günde anlasabilirseniz fotolarinizi bekliyoruz
daha önce samyelim acmisti bu konuyu ama bulusma olmadi iysallah bu olurrrrrr

Katılanlar:sm_cool:

Salı Günü Aydın Kipa üst kat cafede

1- bambam09
2- samyelim
3- gece
4- bebişim09
5- gurbaa prenses
6- denmur
7- gözek
8- iremmm

Arkadaşlar Salı günü sizler için uygunmu. Yeri ben belirleyemiyorum. Aydın'ın Merkezini çok iyi bilmiyorum çünkü. Orada yaşan arkadaşlar yer için yardımcı olurlarsa sevinirim. İnşallah katılım artar çok güzel olucak...hihoyyythihoyyyt:lepi:

Son düzenleme:
canım ben çalışıyorum salı günü gündüz gelemem akşam olursa belki
bir tek pazar musaidim salı günü buluşacaksanız beni affedin

salı benim için uygun canım yer ismi bende bilmiyorum görüşmek üzre sevgiler

yer ismi önemli değil buradaki form da buluşabilriz ama çalıştığım için çok zor izin alabilirmiyim bilmem ki deniyeyim mi acaba kesin salıysa deniycem izin işini

kaydirigubbakcemile3
yer ismi önemli değil buradaki form da buluşabilriz ama çalıştığım için çok zor izin alabilirmiyim bilmem ki deniyeyim mi acaba kesin salıysa deniycem izin işini

inşallah alabilirsin canım tanışmayı çok isterim avatardaki banim kaydirigubbakcemile3bu arada bende sizleri merak ettimhihoyyyt:

ben kesin geliyorum. :lepi:Kipa olabilir benim içinde uygun. :sm_cool:İnşallah izin alabilirsin samyelim. diğer arkadaşlar daha görmedi sanırım hafta sonu herkes görüp onaylar umarım salı gününü sabırsızlıkla bekliyorum kızlar. Bu arada Denmur maşallahın varmış çok güzelmişsin.sengözlerimebaksanab

X