Aydında buluşmak isteyenler

bambam09

Aşığımm
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2009
62
1
39
Aydında ve yakın bölgelerinde yaşayan sevgili kulüp üyeleri buluşma günü ve yeri belirleyip buluşalım mı ?yerimseniben

ben gelirim :lepi: geçen sefer ben düzenlemiştim bir türlü nasip olmadı buluşamadık ama bu sefer kesin gelicem hihoyyyt Allah nasip ederse a.s.

bende cok ısterım merkezde oturuyorum bende ama sureklı nete gıremıyorum o yuzden belkı haberım olmaz bulusma tarıhıyle ılgılı

Ben Kuşadasındayım. ama Aydına gelebilirim daha çok kişi toplansın diye Aydın buluşması olsun istedim. bir kaç kişi daha çıkarsa buluşmak isteyen hemen tarih belirleyelim gece.

aydınlıların çoğu aydın dışında bu sebepten dolayı pek katılım olmuyor canım:1no2: yaa inşallah olur bu arada ben sevinmiştim aydın dan bir arkadaşım oldu diye ama :çok üzgünüm:sende kuşadasındaymışsın olsun gönüller bir olsun demia.s.

sadece 1 saatlik yok çok uzun değil aslında. Üstelik tek minibüs geliyor oradan. İnşallah en azından sen gelirsin bir gün Kuşadasına. Bende aydına geleceğim zaman sana haber veririm buradan Ama yinede ortak bir günde Aydına yakın bölgelerdeki herkes işini gücünü ayarlayıp belirlenen günde toplanırsa çok iyi olur..

inşallah katılım olur canım olmassa gel yine sen bizde 2 kişi buluşuruz:lepi:delikafadulden

işim gereyi sürekli geliyorum kuşadasına ama hep iş peşindeyiz pek vaktim olmuyor 1 pazarım var buluşmada pazar günü olursa çok iyi olur tabi herkes içinde uygun bir olması lazım canım

slm bende aydın merkezdeyim görüşmek isterim sizler içinde uygun olursa ama doğurmazsam tabi bu günlerde :))

selam arkadaşım bende gelirim yeri belirleyin görüşmek üzere hafta içi olursa sevinirim

Aydın merkezdeki arkadaşlar yeri siz belirleyin. Oraları daha iyi biliyorsunuzdur. Haftaya buluşalım ne dersiniz cumartesi yada pazar hiç farketmez hafta içide gelirim ben nasılsa işsizim

Bende gelicem bende gelicem İzmirde yaşıyorum ama öz ve öz Aydınlıyım . Benim ailem ve eşimin ailesi tüm akrabalarımız Aydında.Haftasonu genelde geliyoruz inşallah buluşmaya da gelebilirim.Yaşım 26

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…