Ayda bir cüzi okuyarak hatim yapalım. Her ay.

ARKADAŞLAR hatimimize katılmak isteyenler katılıyorum diye yazsın inş bu ay başına kadar 30 kişi toplanır. Ama 15 kişi toplanırsa iki cüzle başlarız birdahaki aya kadar 30 olur inş. Sizlerin isteğine bağlı bu düzenleme değişecektir. İsterseniz 30 kişiyi bekleriz. ALLAH gönlünüzdeki tüm dualarınızı kabul etsin inşallahurahman. Hayırlı geceler. BEN BEKLERİM YETERKİ SİZ GELİN HEP BERABER BU ZİYAFETİ YAPALIM..

Benim sizden haberim yok fakat yaptığınızda hoş olmadı bence kendi adıma söylüyorum. Burada kişiler başka kişilerin sayfasına giripte başlatmış olduğu bir şeye bu şekilde yaklaşması hiç hoş olmaz ben şahsen yapamazdım. Siz kendiniz devam edebilirsiniz benim niyetim zaten var olan bir grubu çoğalatmak siz benim niyetimi bozmaya çalışıyorsunuz şuna neyse başka birşey söylemicem. İsteyen istediği sayfaya katılabilir.. gulbera

1. Melek ❤
2. Selcan ❤
3. Annem ❤
4. Ümmiye A ❤
5. Seher ❤
6. Elçin ❤
7. Esmeray H ❤
8. Nimet A ❤
9. Medine Y ❤
10. Hatice ❤
11. Gülizar A ❤
12. Nursel ❤
13. Şerife ❤
14. Hayriye A ❤
15. Meryem ❤
16. Nursel ❤❤
17. Kerime Y ❤
18. Sabahat A ❤
19. Zehra ❤
20. Yeter ❤
21. Ayfer ❤
22. Yıldız A ❤
23. Kevser ❤
24. Aysel A ❤
25. Hatice H ❤
26. Selcan Annesi ❤
27. Çiğdem ❤
28. Neslihan ❤
29. Sultan ❤
30. Leyla ❤

Emmaline arkadaşım Bu benim şuanda devam eden grubumdumdur. 30 cüzdeki arkadaş yerine seni yazıyorum. Daha sonra kesin olan cüziden devam ettiricem. ALLAH kabul etsin.

tepkiniz gerçekten çok ilginç sadece haber vermek adına yazdım sizi zorlayıp bu sayfaya katılacaksınz diyen mi oldu artı ben sizin niyetinizi niye bozayım nasıl bir sayfa acarsanız acın isteyen istediği sayfaya katılamaz sayfa açamazsiniz mı dedim yazdıklarınız size mantıklı geliyorsa zaten diyecek bir sey yok

Sizin yazdığınız kadar abartı bir durumum yok zorlama gibi bir durumda söz konusu değil ben böyle birşey ima bile etmedim. Sadece yaptığınızı doğru bulmadım. Bana yanlış geldi. ALLAH sizinde niyetinizi kabul etsin herkez kendi sayfasından meshuldür bir başkasıda olsa ben aynı şeyi yazarım. Bir nevi sayfamı yeni kurduğum için bozulmasını istemiyorum tek bu. Siz benim yaptığıma mantıksız olarak görebilirsiniz ama benim bakışım sayfama sahip çıkmaktır. Teşekkür ederim yinde. Biz ALLAH kelamı okutmaya çalışıyoruz kırıcı cümleler sarfetmek ikimizede yakışmaz ALLAH sizinle olsun.

Kur'ân-ı Kerîm'i okumanın fazîletine dair Hz. Peygamber'den pek çok hadis nakledilmiştir: "Ümmetimin ibadetinin en faziletlisi, Kur'ân okumaktır", "Evlerinizi namaz kılmakla ve Kur'an okumakla nurlandırınız".

Bunlardan başka olarak, Kur'ân okunan yere melekler, rahmet ve huzurun indiği, Kur'ân okuyanın misk kabına benzediği, Kur'ân okumanın gıpta edilecek bir durum olduğu, Kur'ân'ı ezberleyenlerin toplumun en şereflileri olduğu sözkonusu hadislerde anlatılan hususlardır. Bu nedenle sahabe Kur'ân okumaya büyük önem vermişler ve sabah evden çıkmadan önce bir miktar Kur'ân okumaya büyük önem vermişler ve bunu alışkanlık haline getirmişlerdi.

Cnim bende katılmak isterim nasıl oluyor ağustos Hatim leri bittimi

Evet canm yarın ALLAHIN izniyle hatim duamız var. Biz her ayın başından sonuna kadar olan zaman içerisinde okuyoruz ay başı başlayıp ay sonu dualandırıyorum. Ama eylül bayram nedeniyle arefe günü hatim duasını yapmak istedik bu yüzden erken başlandı iki liste doldu 3 cü listeyi açtım fakat o yetişmez sanırım eğer tamamlanırsa sizide eklerim inşallah. Ama yetişmezse ekim ayına alabilirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…