Ayça Kaya diyetiyle 1 haftada 3.5 Kilo Verelim

kararsizkiz

Üye
Kayıtlı Üye
5 Temmuz 2014
87
1
Yarın pazartesi gelin beraber Dr. Ayça Kaya 1 Haftada 3,5 Kilo Verdiren Diyet Programına başlayalım. Tabii ki kilosu fazla olanlar az olanlara göre daha çok verecektir.

Program şöyle

Kahvaltı (Saat 07:00-08:00 civarı)

1 adet haşlanmış yumurta ya da 1 dilim peynir
2 dilim kepekli ya da çavdar ekmeği
Bol bol maydanoz, dereotu, roka, tere
3-4 adet zeytin
Şekersiz çay

Ara Öğün (Saat 10:00 civarı) 1 çay bardağı kadar süt. Eğer bu sütün içerisine azıcık kahve koyarsanız metabolizmayı hızlandırır ve daha hızlı kalori yakmanızı sağlar.
Süt yerine yoğurt tercih edebilirsiniz.

Öğle Izgara et
Bol salata
1-2 dilim kepek ya da çavdar ekmeği
1 bardak ayran

İkindi 2 kaşık yulaf
1 bardak kadar yoğurt
1 adet meyve

Akşam
4-5 kaşık kadar zeytinyağlı yemek
1 kase çorba
1 kase yoğurt
1 adet meyve

Not: Bu diyeti uygularken günde en az 8 bardak su içilmesi gerekmektedir. 12 bardağa kadar çıkabilmek çok olumlu sonuçlar doğurur. Egzersizle desteklerseniz çok daha hızlı ve düzgün hatlı zayıflayabilirsiniz.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Son düzenleme:
merhaba ben bu diyete cuma gunu basladim bu cuma tartilicam bana katilmak istermisin

merhaba kararsızkız ve beyza0013 bende yarın başlıyorum bu diyete. konuyu takibe aldım. 75 kiloyum 60 olmak istiyorum. ben katılmak isterim aranıza.

merhaba kararsızkız ve beyza0013 bende yarın başlıyorum bu diyete. konuyu takibe aldım. 75 kiloyum 60 olmak istiyorum. ben katılmak isterim aranıza.
Hosgeldin sende canim hep beraber yapalim kilolardan kurtulalim:)) benim 4 kilom kaldi daha oncesinde baska diyet yaparak 11 kilo verdim hedef 54

Merak ettim bende sizi takip ediyorum kızlar bu hafta başka bir diyet yapıyorum ama haftaya da bunu denemek istiyorum gün gün gelişmeleri ve neler yediklerinizi paylaşırsanız sevinirim.....

ben paylaşırım hergün yediklerimi ama geç olabilir kilo bildirimide yaparım haftalık. hadi hepimize bol şans.

Merak ettim bende sizi takip ediyorum kızlar bu hafta başka bir diyet yapıyorum ama haftaya da bunu denemek istiyorum gün gün gelişmeleri ve neler yediklerinizi paylaşırsanız sevinirim.....
Sen bizim diyeti yapmaya basla hepberaber bildirimlerimizi yapariz

Ben daha önce bu diyetle 72 den 67 ye düştüm. Kan ilacları istah acınca 75 oldum. Iki hafta yapmıştım. Hurma, leblebi ve kücük çikolatada yiyordum. Az az tabi. Şimdi devam edicem. Birde yaziyordum yediklerimi.

Günaydın arkadaşlar, sabah aç karnına zencefıllı ve elma sirkeli bir ad greyfurt içtim. 1 yumurta ve maydanoz, 1 dilim kızarmıs t.b. ekmegi, 4 zeytin yedim. Birazdan limonlu form çayı içecegim.

Günaydın arkadaşlar, sabah aç karnına zencefıllı ve elma sirkeli bir ad greyfurt içtim. 1 yumurta ve maydanoz, 1 dilim kızarmıs t.b. ekmegi, 4 zeytin yedim. Birazdan limonlu form çayı içecegim.
Merhaba arkadasim bende saat 10 da zencefillli limonlu bitki cayimi ictim azicik peynir 4 tane zeytin bir dilim tam bugday ekmek yedim saat 1 de ogle yemegim var

Ara ogun yapamadım. Birazdan çorba, tavuk ve ayran zamanı. Birazda salata yaparım. Bugün aksam icin zeytinyagli pirasa yapacagım yanında yogurt olacak. Aksam 9 gibi tarcınlı süt. Belki yanında az leblebi yerim bu gunluk bu kadar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…