ayaklar ve eller

ben_nay

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Aralık 2007
135
0
41
selam tüm arkadaşlar benim en büyük şikayetim şuana kadar çok kilo almasamda 34. haftamdayım ayaklarımın çok fazla şişmesi.Sabah kalktığımda artık heryerim uyuşuk kalkıyorum :KK43: yemin ederim bana ip takın balon die gezdirin bu durum bana çok rahatsızlık veriyor en önemlisi yürümem değilti bu haftada ellerimin şiştiğini hissettim artık canım yüzüğümü çıkartmanın vakti geldi senağlama sizler nasılsınız ne durumdasınız???

ayy canım yaa bende fazla kilo almıyodum (bu ay hariç:) toplam 11 kilo aldım az önce otururken benimde dikkatimi çekti ayaklarım baya şişmiş. alyansımı 2 aydır takamıyorm zaten inş.doguma kadar daha fazla şişmeyiz

bende toplam 12 oldum ama buay ekstra şeyler yaşıyorummm hiç ummadıığm kadar çok almya başladım ne güsel dikkatli alıyodum ühühhü hühühüh hühühühhühü

bende aynıydım ama bu ay hafta son 3 hafta da 3 kg almışım :KK43: ben 80 le doguma gitsem ii olu diodum ama şuan 81 im :KK43:

canım bende daha şişme yok bende 14 kilo aldım şimdiye kadar ama sadece ellerim biraz şiştiii... işallah dahası olmaz... sana tavsiyem bundan sonra tuzdan uzak dur yemeklerini az tuzlu ye bol bol su iç... şimdiden hayırlı doğumlar....

ayak sısmesı bendede var ama bu hftalarda normaldır amannnn ne tuzu ben bı kac haftadır tuz yalamaya basladım buram buram tuz kokuyor canım tuz cekıyor cay tabagına koyup yıyorum valla varmı boyle bırsey hamılelık ısde demekkı olurmus:eek:klava:

canım benimde elimde ayağımda şişme oldu..bende yüzük takamıyorum artık.ayakkabılar olmuyor.geçer inş sonrabenneyaptımki

ayy kızlar demeyin yaaa... benim ayaklarımda çok fena şiş :KK43:(( eşim falan inanamıyor bu halime. biz seni kara kuru bişisin diye aldık sende etli butlu bişi çıktın dedi dün gece :KK43:(( bacaklarım vede ayaklarım inanılmaz derece şiş. dün eşimle kıyas yaptık benim bacaklar onun bacaklarının iki misli. boş vaktimde ayaklarımın resmini çekiyimde koyuyum sizde inanamıcaksınız :KK43:(( yürürken o kadar zorlanıyorum ki anlatamam.sanki ayağıma prranga takmışlar gibi :KK43:((

ayy kızlar demeyin yaaa... benim ayaklarımda çok fena şiş :KK43:(( eşim falan inanamıyor bu halime. biz seni kara kuru bişisin diye aldık sende etli butlu bişi çıktın dedi dün gece :KK43:(( bacaklarım vede ayaklarım inanılmaz derece şiş. dün eşimle kıyas yaptık benim bacaklar onun bacaklarının iki misli. boş vaktimde ayaklarımın resmini çekiyimde koyuyum sizde inanamıcaksınız :KK43:(( yürürken o kadar zorlanıyorum ki anlatamam.sanki ayağıma prranga takmışlar gibi :KK43:((

vallahi aynı beni anlatmışsın gibi hihihi :):):) okurken kendimi dinliyormuşum gibi oldu bende resmin koysam çok gülersiniz böle elimle mesela üstüne basıyorummm içe gömülüyor ayağım nese napalım bebeklerimizzz sağolsun bunada şükürrr :)

vallahi aynı beni anlatmışsın gibi hihihi :):):) okurken kendimi dinliyormuşum gibi oldu bende resmin koysam çok gülersiniz böle elimle mesela üstüne basıyorummm içe gömülüyor ayağım nese napalım bebeklerimizzz sağolsun bunada şükürrr :)

hehe.... :))) ayy valla aynı yaa...
bebeklerimiz sağolsun dediğin gibi. doktor bana doğumdan 1 hafta sonra gecer dedi. nasılsa gecicek dimi gamyoncuiremsu

AHANDA BENİM FİL AYAKLAR :KK43:((
pict0010qi6.th.jpg

benim ayaklarımda şişlik yok ama çok ağrıyo. ayaklarım bedenimi taşımıyo artık. dün eşimle alışveriş e gittik pişman ettim onu. bana sandalye buldu o alışveriş yaptı.:sm_confused:

ahhh canımm yaa ne çok şişmiş ayakların. fazla tuzlu yeme sakın. ben bi kere şiştim oda turşuyu çok yemiştim. dikkat et cnm

senağlamasenağlamasenağlama ayy tuzu kestim, yemekleri tuzsuz yiyorum ama ayaklarımdaki şişlik bana mısın demiyor :uhm:
1 haftadır sürekli böyle.. içtiğim suyu atamıyorum...su topluyor ayaklarım :KK43:((

havvacım cok komiksin
inan benim ayaklarımda aynı
uzun zamandır yuzuk yok zaten

her fırsatta ayaklarını uzatarak otur
tuzu dr soylemeden tamamen kesmen dogru olmaz
azaltmak iyi

optum sis ayaklı anneleri

canım sana anlatıyım nasıl koyacağını...
www.imageshack.us sitesinden gözat'ı tıklayıp bilgisayarındaki resmi bulup tamam diyorsun. sonra host it diyorsun. karşına 3 tane link çıkıyor. sen forums 1 deki linkin tamamını kopyalayıp buraya yapıştırıyorsun. ekstre bişey yapmana gerenk yok. işte bu kadar :))

havvacım cok komiksin
inan benim ayaklarımda aynı
uzun zamandır yuzuk yok zaten

her fırsatta ayaklarını uzatarak otur
tuzu dr soylemeden tamamen kesmen dogru olmaz
azaltmak iyi

optum sis ayaklı anneleri

ayy melek abla ayaklarım çok fena yaa...yüzüğümü de daha dün çıkarabildim. 1 saat falan uğraşmışımdır çıkarabilmek için. biraz daha kalsaymış kangren olucakmışım :KK43:((

havvacım senin ayakların çok şişmişşş..ellerin nasıllll

benimde elleirmde şişme varr zaten küçük küçüktüü tombişti birazda şimdi daha çok tombik olduuu:roflol:

AHANDA BENİM FİL AYAKLAR :KK43:((
pict0010qi6.th.jpg

canım ayakların gerçektende çok şişmiş.tansiyonuna dikkat et.bendede var şişlik hafif amabenim asıl problemim çok kilo aldım.tam 17 kilo almışım:bbo:doğuma kadar dahada alırım yani.ayaklarım çok ağrıyor taşıyamıyor bu yükü artık:roflol:KK43:72kafamçokkarıştı)

X