Gelinlik Ayakkabısı Ayakkabım =)

ayakabını bi satış sitesinde gördüm 50 tl ye senmi koydun tatlım satış için ayağıma uysa hemen alıcaktım ama 40 numara nerden aldıgını söylersen tekrardn çok sevinirim

teşekkürler...

hayır cnm satış sitesine koymadım ben
istanbul maltepede bi mağazadan aldım
sana şimdi özel mesaj atıyorum.
yeni gördm mesajını

Deichman'da gördüm aynı modeli ama numaraları kalmamış hep 39-40 numaralar var

çok şık tam gelinliğin altına giyilicek cinsten
bayıldım daha güzeli olmazdı heralde

çilekim ayakkabın cok şık..benim istediğim tarzda eğer sen memnun kalırsan düğünde bende aynısından almak isterim..
bakırköyde baktım ben bu modele benziordu..ilk giydiğimde rahattı sma uzun sure dayanılır mı bılmıyorum fiyatıda cok uygundu ve ıstedıgın modeli yapıyorlar..

bırde evde ıcıne ıslak gazete kagıdı koy derısını yumusatıyor bilgin olsun canım..

çilekim ayakkabın cok şık..benim istediğim tarzda eğer sen memnun kalırsan düğünde bende aynısından almak isterim..
bakırköyde baktım ben bu modele benziordu..ilk giydiğimde rahattı sma uzun sure dayanılır mı bılmıyorum fiyatıda cok uygundu ve ıstedıgın modeli yapıyorlar..

bırde evde ıcıne ıslak gazete kagıdı koy derısını yumusatıyor bilgin olsun canım..

cnm verdiğin bilgi için tşk ederim denicem
ayakkabı rahat şimdilik uzun süre kaldığı zaman ne olur bilemiyrm cnm valla
düğünden sonra haber veririm sana :):asigim:

Cnm güle güle giy çok hoş ayakkabıların. Nefesim bakırköyde hangi mağazada yapıyorlar. Benimde düğünme iki ay var.

Bugün tesadüf eseri Fatihte bi mağazada aynı modeli gördüm.. Zaten hayalimdeki gelin ayakkabısı olduğu için hemen aldım :)
Amaaaa gelinliğim kırık beyaz ayakkabım ise krem aynı fotoğraftaki gibi.. Garip durur mu diye içim içimi yemeye başladı budefa da.. Beyaz gelinlik, krem ayakkabı absürd mü olur. :kedi:

ben buna benzer bi ayakkabı gördüm arkadaşım düğününde giymişti hemen yüklüyorum

bu ayakkabıya bayılmıştım bulursam eger bende böle bişi alıcam

ben buna benzer bi ayakkabı gördüm arkadaşım düğününde giymişti hemen yüklüyorum

bu ayakkabıya bayılmıştım bulursam eger bende böle bişi alıcam

Bu modelde çok güzel bayıldım bulursan bana da haber verirmisin?

X