Ayak terlemesi

nuris

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Temmuz 2008
91
0
34
babet veya topuklu ayakkabı falan giydiğimde ayaklarım çok terliyor bi de ayak yapım ince yani taraklı değil. terle birlikte ayaklarım ayakkabı içinde ileri geri hareket ediyor sürekli ve ayağımın her yeri yara oluyor spor ayakkabıdan başka ayakkabı giymek benim için işkence gibi oluyor bi çözüm öneriniz var mı

canım benim yurtta oda arkadaşım ayakları için pudralı sprey deodorantlardan alıp onu kullanırdı rexonadan.
bende de aynı sorun var (hem terleme hem koku problemi maalesef) ; bende ondan görüp denedim, o gün bugundür öyle bi sorunum kalmadı.
ayakkabı giymeden parmak aralarıma ve ayak altıma sıkıyorum, hemen yere basmıyorum az kurur gibi olunca ayakkabı giyiyorum.

Çayın demini soğuduktan sonra bir leğenin içine falan dökün ayaklarınızı bir 10-15 dakika bunda bekletin.
Bunu bir hafta dene de bak gör sonuçları:KK66:

ben terkur adli kremi kullaniyorum ve cok memnunum terlemeyi onluyor

Ayak terlemeleri için 5 litre suyu birleğene doldurup içine 10ar damla nane ve vişne yağı damlatıp ayaklarınızı 10 dk bu suyun içerisinde bekletirseniz hem ayaklarımız dinleniyor hemde ayaklarımızın terlemesini engelliyor ayrıca adaçayını kaynatım suyuyla yıkayabiliriz ayaklarımızı bunuda çok faydası var ayak terlemesine karşı.Ben işim icabı gün boyu ayakta kaldığımdan bu sorunu çok yaşıyordum ama bu uygulamalar sayesinde şimdi rahatım.

her yerde yazıyorum burayada yazayım ayak terlemesını oneyen ozel tabanlıklarvar onlar heryerde satılmadıgı ıcın ıp ucu olarak verıyorum tamamını yazamam cunku reklama gırmesını ıstemıyorum sahıbesınden.coo gıbı bı sıte varya ıste orada satılıyor koku gıderıcı tabanlık olarak satılıyor ama asıl görevı terlemeyı önledıgı ıcın koku olusmuyor zaten fiyatıda uygun tavsıye ederım

X