Göz Makyajı AVONUN RIMELLERI hakkinda ne düsünüyorsunuz ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Kelebeka1

Papatyalar ölmez bayim , papatyalari öldürürler
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Şubat 2011
860
333
simdiye kadar hep avondan aldigim rumelleri kullandim nerdeyse hepsini denedim ama tv deki kizlar gibi olamadim :) :44:

pahali markalarda alsam gercekten tv deki kirpikler gibimi olur yoksa 50-60 tl bosuna mi vermis olurum ! ama yok eger degiyor diyorsaniz gercekten almayi düsünüyorum

valla ben öyle kirpik olmaz diye düşünüyorum reklamlardakiler takma kirpik..bi rimelle öyle olmaz, yada çok yoğun uzun kirpiklerin olacak ki belki bi nebze ihtimal verebilirim :26:
ben hep flormarın rimellerini kullanıyorum ama en son bi değişiklik yaptım avonun aldım altında sayılar varya hani çeviriyorsun güya yoğunlaştırıyo külliyen yalan hiç beğenmedim

aynen bende kullanmistim onu valla her ay yeni bi avon rimeli aliyorum degistiriyorum sürekli begenmiyorum artik iyi bi arastirip en iyi markayi bulmam lazim

sunun gibi etki yapabilecek rimelll bulsam ah ah

Konu içeriği nedeniyle "Göz Makyajı (rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)" başlığına taşındı.

avonun hıcbır malzemesı guzel degıl kı zaten bı faydası olsun..mac factor onerırım yada dior rimel için.

Avonun rujlarına ,parfumlerıne ,ojelerıne hastayım ama goz urunlerı gozume alerjı yapıyor kullanamıyorum:26:

avonun hıcbır malzemesı guzel degıl kı zaten bı faydası olsun..mac factor onerırım yada dior rimel için.

evet mac denemeyi düsünüyorum bende tabi umarim memnun kalirim verdigim paraya acimam

Son düzenleyen: Moderatör:
lancome un rimeli çok güzel tavsiye ederim.
avon bir kez almıştım,kupkuru bişeydi nasıl rimel anlamadım.

Lancome Hypnose Doll Eyes Mascara 01

kullanan varmi arkadaslar güzel diyolar hapsiburada.com da ama ?

Max Factor Xperience Volumising Mascara-Dolgunlaştırıcı Maskara Siyah

bunuda cok duydum ve kararsiz kaldim :26::26::26:

avon spectra lash aldım bu ay beğendim de.hem çok gösteriyo kirpikleri hemde baya baya uzun duruyo.ki ben kirpik yoksunu bi insanım :)))

Bence avon'un super shock maskarası ve extra lasting maskarası gerçekten süperrr , sürekli kullanıyorum tavsiye ederim bayanlar göz kalemi olarak da color trend'ler hiç kalıcı değil ama Super shock gel eyelineri de tavsiye ederim çok kalıcı bence ve rahat sürülüyorr.

bende ılk avonun super shock u cok begenmıstım cıdden cok guzel ayırıyor hacım ıstersen spectra lash kullanmalısın konu avondan oldugu ıcın su yenı bır rımel cıkardı sonıc maskara dıye onuda tesadufen annem almıs ben ılk basta tıtresımlı oldugu ıcın kıprıklerımı uyarması acısından cok sevdım ancak yapısıda oldukca ıyıymıs hıc beklemıyordum uzun gostermesını ıstıyorsan bu rımelı kullan derım ıkıncı katı ılk kat surdukten 1-2 dk sonra sur ılk kat kurursa daha uzun olacaktır bunlar avon tavsıyelerım

göz makyajı için ne zaman avon kullansam gözüm kan çanağına dönüyor ve günlerce damla kullanmak zorunda kalıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…