Göz Makyajı AVONUN RIMELLERI hakkinda ne düsünüyorsunuz ?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Bana nedense avonun rimellerinin fırçaları çok kısa geliyor. Kirpiklerim hafiften uzun sayılır. O yüzden pek yaramadı bana ya memnun kalmadım :/

ben hangi rimel olursa olsun kullandıgımda kirpiklerim kaşıma değiyor üstelik kirpiklerim o kadar uzun değil.
2 3 4 5 6 kat sür , 10 15 dakka ugrasıyorum kirpiklerimle ama değiyor.:KK1:

ben hep avondan kullanıyorum . Aynı rimeli kullandığım arkadaşımınki hep daha güzel duruyor. Püf noktası varmış bikaç damla badem yağı damlatın daha şekilli güçlü oluyor :)

kesinlikle avonun hiçbir ürününü tavsiye etmiyorum. zamanında kullanan ve satıcısı olan biri olarak söylüyorum avon gördünüzmü kaçın!! rimelleri kirpik döküyor. kremleri dermatite neden oluyor. parfümünü tuvalet kokusu olarak kullanıyorum. ben her yönden bukadar berbat bir marka görmedim.
max faktor rimelde güzel bence. ama onuda yurt dışından getirtiyorum aynı marka daha uygun fiyat diyenlerden almayın.
hakkaten gidin bir dükkana indirim takibi yapın. 40-50 TL ye alın ama kaliteli bakışınız olsun ve uzun süre gitsin..

valla ben öyle kirpik olmaz diye düşünüyorum reklamlardakiler takma kirpik..bi rimelle öyle olmaz, yada çok yoğun uzun kirpiklerin olacak ki belki bi nebze ihtimal verebilirim :26:
ben hep flormarın rimellerini kullanıyorum ama en son bi değişiklik yaptım avonun aldım altında sayılar varya hani çeviriyorsun güya yoğunlaştırıyo külliyen yalan hiç beğenmedim :KK20:

Avonun rimelleri hiç iyi değil bence sürünce hiç kaldırmıyor ve çok cıvık bir yapısı var kirpiği dik tutmuyor

Avon kullanmayalı yıllar oldu hayvanlar üzerinde deney yaptıklarını öğrendiğimden beridir kullanmıyorum :KK34:

ben nerdeyse avonun butun rımellerını kullandım hepsı cok ıse yarıyor fırca gıbı oluyo kırpıklerım

ACİL YARDIM
Arasında kaldığım rimeller
-Alix avien 3 in 1(hem kıvırsın hem uzatsın hem hacim versin istediğim için aklım bunda)
-Alix avien DNA (bunun için çok güzel yorumlar yapmışlar)
-Maybelline sarı (bunada öyle yorumlar yapmışlar ki kullanıp memnun kalmamış olsan yine kullanmaya başlarsın)
Sonuç olarak aklım 3 ın 1 de ama kullanıcı yorumlarıyla fikrim değişebilir

X