Avon

bronzlaştırıcı inciler bugün elime geçti ben begenmedim turuncumsu rengi var çok koyu geldi bana beyaz tenliyim ama çok degil ..birde indirimde oldugu için sanırım içindeki toplar yarısı kadaardı nerdeyse..:kızgın:

bende işyerimde katoloğu var diye hep indirimdeki ürünlerinden sipariş eder gelen ürünlerdende hep hayal kırıklığına uğrardım.

ben bir tek makyaj ürünlerinde rujlarından memnunum smooth minerals serisini çok beğenerek kullanıyorum..birde çok beğendiğim bir rimeli vardı ancak ne yazık ki avon satıştan kaldırdı neden bu kadar iyi bir ürünün kaldırılmasına anlam vermiş değilim... :kızgın:

bence baya baya güzel arkadasım katolog verdi okula goturdum bide oncecden aldıgını bana sattı kız goren alıyo goren alıo bnmde cok hosuma gitti hem allık hem far fırcası:)

pro to go - baby lipsi çok seviyordum, ne yazık ki kalktı satıştan.

Bende de var ondan bayılıyorum gerçekten harika bişey kıyamıyorum bile kullanmaya:KK70: Ben Avonun rujlarına (color trend hariç) banyo köpüklerine ve parfümlerine bayılıyorum özellikle soft musk ve true glow vazgeçilmezim..umarım hiç kalkmazlar..

avonda 2 fırca almıstım kaç yıl oldu yıkayıp yıkayıp halada kullanıyorum
kozmetik pek basarılı değil ama fırcası idare ediyor kızlar..

Evet ben allık fırçasından çok memnunum hem yapısı çok güzel hemde şekil itibariyle allık sürmeyi bilmeyen beceremeyen birinin bile rahatlıkla kullanabileceği bi tasarıma sahip..
Hem kaliteli hem uygun.. Daha ne olsun..

arkadaşlar eline k4 katoloğu geçen varsa indirimleri yazabilir mi ? :hulya:

cnm anew serisinde indirmler var
24tl'lik alışveriş yapana perceive 21 tl
iki uçlu göz kalemleri 6.9
400ml el yüz kremi 7 tl
banyo köpükleri 5.8tl
1 parfümlü roll on alana 2 tana bedava
ıncandessence 60's mod pur blanca little white ve bi kaç parfümde indrim var color trend serisinde indirimler var
v.s

cnm anew serisinde indirmler var
24tl'lik alışveriş yapana perceive 21 tl
iki uçlu göz kalemleri 6.9
400ml el yüz kremi 7 tl
banyo köpükleri 5.8tl
1 parfümlü roll on alana 2 tana bedava
ıncandessence 60's mod pur blanca little white ve bi kaç parfümde indrim var color trend serisinde indirimler var
v.s

teşekkürler :eek:

AVON ÜRÜNLERı SATIŞINI YAPAN ARKADAŞLAR!!!delikafadulden
elinizde avonun şubat 2010 kataloğundaki sevgililer günü için özel olarak üretilen dudak şeklindeki rujdan "first kiss" var mı????? bikaç tane alcamda !!! olan varsa bana msj atabilirlermi?a.s.

size şu kadarını söylüorum eskiden avondan o kadar çok alışveriş yapardım ki ne para harcadım anlatamam ama hiç memnun kalmadım hiççç hemde 150 yakın ürün çöpe gitti kimseye tyavsiye etmiorum bilindik markalar kullanın kızlar ve eczanelerden alışveriş yapın mutlaka...

istanbula yeni yerleştim ve tanıdığım çok az insan var. avonun serumunu kullanıyorum ve bitti almam lazım bir aydır bir türlü bulamadım. bana yardımcı olun lütfenbilmiyorumkismilebilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

Avon-High-Definition-Color-Press-Booklet-FINAL-1_Page_6.jpg

yurt dışındaki katalog da glimmerstick diamons un diğer renkleri var boshayallersmile
keşke buraya da getirseler

X