AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

cnm benim aynı gün farklı zamanlarda düştügü oluyor sisteme falan geçmemiştir pazartesi günü arayıp sorarsın canını sıkma boşuna.

415 liralık iadem oldu tek faturadan heepsi düşmüş sadece 4.5 liralık spreyi düşmemiş..canını sıkma bende pazartesi günü arayacagım..

arkadaşlar ben aynı faturadan 2 ayrı iade göndermiştim şimdi bir iade daha göndermem lazım aynı faturadanama 2 iade yaptıgım için elimde ne aslı var ne sureti böyle bir durumda nasıl iade yapacagım elimde mi kalacak

kızlar bu K1de 4-13. sayfalar arasında 10 TL üzeri siprşe el kremi 1TL ya. el kreminin kodunu yazmaya gerek varmı?

tabiki var kaç tane hak ediyorsan o kadar yazmalısın

ben 3 tane istedim o kremden aslında pekte ihtiyacım yoktu ama temsilci fiyatı o kadar ucuz ki hiçbir marka bulamam diye aldım

canım avonu ara sana göndersinler yeni bi fatura....

meslektaşlarım nasılsınız siparişi faturalanan falan varmı acaba süprs bir şekilde :)

off bende sürekli bakıp duruyorum belki sürpris olur die

gunaydın kızlar gıremıyorum ya kac gundur uzun uzun
bısey dıyıcem gun hedıyelerı nezaman baslar

ben bu kampanyadan sipariş vermedim daha bu hafta vereceğim belki hediyelere denk gelir

avon sitesinde 3 kampanya boyunca temsilci fiyatıyla 850 tl lik sipariş verene avon taşıma çantası verilecek yazıyor acaba aln varmı bu çantayı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…