AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

avon sitesinde 3 kampanya boyunca temsilci fiyatıyla 850 tl lik sipariş verene avon taşıma çantası verilecek yazıyor acaba aln varmı bu çantayı

Evet bana geldi canım. ama yeni temsilci olanlara özel. 4 kampanya'da toplam 850 TL siparişe veriliyor. Benim ilk siparişimde geldi 850 TL yi açtığım için.

Evet bana geldi canım. ama yeni temsilci olanlara özel. 4 kampanya'da toplam 850 TL siparişe veriliyor. Benim ilk siparişimde geldi 850 TL yi açtığım için.

benim son faturada yıldızlar kulübü satış tutarınız 1000 tl yazıyor banada gelirmiki tlf sorsammı

ozaman k1de sanada gelir canım tüm faturaların toplamı eger 850 TL üzeri ise. bak bi sipariş takibinde en altta fatura toplamı kaç TL ordan anlarsın.

yıldızlar kulübü satışında 1000 tl,temsilci geliştirme tutarındada 670 tl yazıyor hangisine göre gelir ondan emin olamadım.çok soru sordum ama

yıldızlar kulübü satışında 1000 tl,temsilci geliştirme tutarındada 670 tl yazıyor hangisine göre gelir ondan emin olamadım.çok soru sordum ama

sanırım yeni temsilci geliştirme programı satış tutarında yazan miktara göre değerlendiriliyor tatlım yani 180 TL daha eger k14 Te vermiş olsaydın gelirdi çantan

sanırım yeni temsilci geliştirme programı satış tutarında yazan miktara göre değerlendiriliyor tatlım yani 180 TL daha eger k14 Te vermiş olsaydın gelirdi çantan

teşekkür edrim cevapların için canım . kaçırmışız çantayı

ya ben temsilci girişi yapıyorum kabul etmiyo hata veriyor.sizde de böylemi acaba

arkadaşlar bişey sorucam umarım ben yanılıyorumdur
avondan aldığım birkaç ürünün tarihine baktım 2008,2009 hepsi:26:
yani bu ürünlerin üzerinde yazan son kullanma tarihi ise aldıklarımın hepsinin tarihi geçmiş
ama emin değilim yoksa üretim tarihi mi üzerinde yazan:44:

Ya bu yurt dışındaki kataloklarda ne kadar güzel ürünler var Mail attım avona yakında bizdede yer alcakmış ama ne zamam

canlarım başlığımzla alakasız birşey soracağım bu müziğin ismini bilen varsa nooollluuuurrr yardım etsin[video]http://il.youtube.com/watch?v=qUeS3mi2uJ0&feature=related[/video]

Beethoven büyük ihtimalle ama hangisi

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…