AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Tamam hallettim.
Maviş81 transparan fon.ben kullanıyorum bişey kapattığı yok ama kadifemsi bi görüntü veriyo,ben perfectwear fondöten kullanıyorum,baz olarakta transparanı kullanıyorum yada üstüne kullanıyorum istediğim gibi oluyo doğal kadifemsi zaten sorunlu bi yüzüm yok,şimdiye kullandığım en doğal fondöten perfectwear.
Kaza atlatan arkadaşım geçmiş olsun,benimde ufak bi kaza gelmişti öyle başıma kızgın yağa su döktüm teleşla parladı eşim yetişti şükür,sakın kızgın yağa su ile yaklaşmayın bırakın soğusun,birde aspiröterlerde iy temizlenmez ise varsa içinde filtre değiştirilmezse tutuşabiliyor akrabamın başına gelmişti allah herkesi esirgesin,sanada çok geçmiş olsun temizlik hallolur dertetme,verilmiş sadakan varmış canım.

ay bende kullansam mı acaba onu :) Nekadar zamandır kullanıyorsun ? .. benim cildim yağlı Yağlı cilt için kopuk ve tonık aldım gelıcek inş bide bu clearskin denerim böle belirgin sonuc veriyorsa :)

cnm ben 1 aydan fazla süredir kullandım ama öncelikle cildinde siyah nokta varsa bunları bir şekilde cildinden dışarı çıkar sonra bu bölgelere pamuğun üzerine döktüğün tonikle sil ama silerken çok fazla güç kullanma çünkü cildini tahriş edersin saba akşam üşenmeden yap az yada çok kesin sonuç alırsın.

teşekkürler canım.yalnız benim anlamadığım bişey var aslında:44:burda birçok arkadaş cildim sorunsuz diyor ama ben tam olarak sorunsuz ne demek anlayamıyorummesela benim cildimde leke ve sivilce yok sadece çok çok hafif yani çok yakından bakınca gözenkler yani kıl kökleri belli oluyor.bu bir cilt sorunumudur?yoksa sizde de belli oluyormu?benim istediğim cilt hani pelin karahan varya onun gibi pürüzsüz ve beyazyani sizin cildiniz onunki gibimi yoksa benimki gibimi?:44:

o fondoten şu ışıltı veren fondoten varya şişede olan onun tıpatıp aynısı diyebilirim cnm biri şişede biri tüpte tüpte olanı daha önce şişedeydi sonra tüp olarak çıkardılar ben kullandım cnm inanki aynısı..[/QUOTE]

anladım cnm o fiyata iyi yani suan o şişide olandan kulanıyorum zaten zannedersem eskiden kullandıgım şişise vardı daha güzeldi galiba bu tüpte olan daha önce benim aldıgım olabilir zaten satmak için istiyorum en azından colortrendin fondöteninden güzeldir o fiyata gider.

mavişcim güldürdün beni valla senin çok güzel bir yüzün var cildinde bana hiç sorunlu gelmedi bence sen fazla kafaya takıyorsun bana göre sorunlu cilt hani sivilce dolu siyah nokta dolu sürekli tüy üreten cilt sorunludur.benimde sorunsuz yani söyle esmerim sivilce,kabartı,çil,gözenek yok ama herkesin bir sorunu var tabi bana göre kendi göz altlarım 2.3 aydır biraz mor gibi hamileliğe baglıyorum.cnm pelin karahanın da vardır sorunu mutlaka profesyonel dokunuşlarla gözükmüyor en dogal hallerinde bile bir dolu makyaj var seda sayanı görmüyormusun ne kadar bebeksi makyajla çıkıyor programa ama kaldıki öylemi ?

arkadaşlar 17 yaşında oğlum var.ona parfüm almak istiyorum k1de indirimde olanlardan hangisini önerirsiniz gençlere hangisi daha uygun sizce?:26:

ben full speed derim

teşekkürler canım ama o k1de çok pahalı indirimde olanlardan alayım dediydim kendisi signature yi beğendi ama bilemiyorum gençlere ağır mı gelir o koku:44:

öylemi dersin ebrucumya kızın yüzü bebek gibi görünüyor tv deçok hoşuma gidiyor vallaöyle görünen bir cildim olsun isterdim aslındaama ne yapalım bunada şükür senin de dediğin gibi sivilceli lekeli yada morarmış gözaltlarım yok en azından

inşallah canım
kargocu makbuz vermemişti bana o yüzden biraz tedirginim eğer iadem kayıp filan olursa hiç bişey iddia edemem :18:

problem olmaz canım ben 2 kez iade verdim adam ikisinde de makbuz yok bizde hiç vermiyoz ki dedibizim buraya haftada bir kez geliyolar ya önemsemiyolar sanırım.ama bişey olmaz merak etmeyin olursada bizi arayın yardımcı oluruz dedi.ve gerçektende iadelerim hemencecik düşüyor benim hiç gecikmiyor maşallah

kızlar konuyla alakası yok ama ha bugün ha yarın diyete başlayım derken iyice kilo aldımanladımki bir liste olmadan veremiyorum aksine nasılsa başlıcam deyip alıyorumbende bugün holywood diyetine başladım.(içlerinde en makulu o geldi)aranızda kilo problemi olan varsa bana yoldaş olabilir yine burda bir sayfası var orada buluşalım

inşallah canım
kargocu makbuz vermemişti bana o yüzden biraz tedirginim eğer iadem kayıp filan olursa hiç bişey iddia edemem :18:

canım istersen baglı bulundugun kargo şubesini arayarak ismin ve soyisminle su andaki durmunu öğrenebilirsin.bugun öğlen aradım ben kargoyu fiş numaramdan bulamadı ismimden buldu kargonuz ulaşmış dedi.gerekte yokmus gerçi ben aradıktan 1 saat kadar sonra düşmüş iadem..eğer ki kafanda soru işaretleri varsa kargo subesini arayıver rahatlarsın

hollywood diyeti yüzünden sokak ortasında dşüp bayılıyordum beter etti beni..dikkat et kendine

gerçekten miay banada en sağlıklı görüneni o olmuştu oysaki:44:ilk iki gün detoks sonrakiler düzenli beslenme gibi gelmişti

uzun diyet yolculugum oldu hala da devam ediyor bu tarz diyetler beni hep gerilere götürdü..günde 6 ögün ara ana öğünlere dikkat ettiğim zaman kilo verebiliyorum ancak..aman diyim sende dikkat et sağlıgından olma

teşekkürler canım dikkat ederim.bende şu 6 öğün olayını beceremedim gitti 2 gün yapsam 3.gün kaçırıyorum sonra hepten bırakıyorumbirde içimde o şevk yok ya hani istesem veririm biliyorum ama isteyemiyorum sanki nasıl bişey anlamadımsanırım stres ve sıkıntıdan oluyor:44:ama bu gidişle çok alıcam en iyisi dur demekyoksa çok şişman biri değilim hafif balık etliyim

canım ben evlenmeden önce diyet gruplarında 10 kg verdim..sonra yine aldım.şuan yine takımdayım.senin vazgeçtiğin anda yada böle yapmak isteyipte motive olamadıgın zamanlarda bir anda sarıp sarmalıyorlar.gerçekten kilo vermek istiyorsan bir dene

teşekkürler ikinizede içimi rahatlattınız kargo evime çok yakın zaten dışarı çıktığım zaman uğrayayım bi bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…