AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kaynak olayı banada ters kızlar ya.hem gencecik kızlarsınız ne gereği var böyle şeylerin boşverin kısa saçlıda çok güzel havalı ve modern görünümlü olabilirsiniz eminim.ha topuzda falan postij iyide günlükte bence uzatma işlemi çok yapmacık görünüyor:KK19:daha çok yüz güzellliğive fizik güzelliğine önem ver canım saçlar sadece dekor unutma ozaten güzelliğini gölgelemez merak etme içini ferah tut:KK19:

zuckerrr...sinemaki kürünü dene canm çok fazla uzamaz ama bence başla yinede..bide kaynak kullanmış biri olarak senelerce kesinlikle bulaşma derim.hem parana yzaık hem saçlarına..bikere ii saç bulmak çok öenmli bazı kuafrler ii saç die çok dandik saçlar veriolar ve müşteride asla anlamıolar.çünkü saça bakım yapıolar fönlüolar falan filan takarken süper ama bi yıkıosun koyun yünü gibi olmuş saç.ii saç alım taktıırm desen 600-700 ytldan asagı iii saç yok.hı daha düşük fiatlarıda var bu saçların ama inan dusta saçlar eline geliverir..artı bu saçlarla öle at kuyrugu topuz falan kolay kolay yapılmıo boncuk kaynaksa eger boncuklar görünüor.ancak kualföre gidicende yaptırıcan.bbide saçları tekrar söktürmeye kalksan o da para,,ama inan kendi saçlarında yolunuor ve tekrar saçlarını bakıma almak zorunda kalıosun.daha çoks ey varda yazack bunları bil yani canm eger yaptıracaksan..bence çıt çıt al daha ii..istediğin zman takar,çıkarırsın..

saol canım ya bugüün çok düşüm kaynak falanda işte çıt çıt alırım napim ya şu saç bana dert oldu ya dert :84::84::84::84:

zuckerrr...sinemaki kürünü dene canm çok fazla uzamaz ama bence başla yinede..bide kaynak kullanmış biri olarak senelerce kesinlikle bulaşma derim.hem parana yzaık hem saçlarına..bikere ii saç bulmak çok öenmli bazı kuafrler ii saç die çok dandik saçlar veriolar ve müşteride asla anlamıolar.çünkü saça bakım yapıolar fönlüolar falan filan takarken süper ama bi yıkıosun koyun yünü gibi olmuş saç.ii saç alım taktıırm desen 600-700 ytldan asagı iii saç yok.hı daha düşük fiatlarıda var bu saçların ama inan dusta saçlar eline geliverir..artı bu saçlarla öle at kuyrugu topuz falan kolay kolay yapılmıo boncuk kaynaksa eger boncuklar görünüor.ancak kualföre gidicende yaptırıcan.bbide saçları tekrar söktürmeye kalksan o da para,,ama inan kendi saçlarında yolunuor ve tekrar saçlarını bakıma almak zorunda kalıosun.daha çoks ey varda yazack bunları bil yani canm eger yaptıracaksan..bence çıt çıt al daha ii..istediğin zman takar,çıkarırsın..
saol cnm bnm ya bugn çok düşündüm kaynak falan ama bilmiyorum pahalıda yani. bu saçlr öldrcek bniiiiiiiiii:84::84:
saol canım ya bugüün çok düşündm kaynak falanda işte çıt çıt alırım napim ya şu saç bana dert oldu ya dert :84::84::84::84:

kaynak olayı banada ters kızlar ya.hem gencecik kızlarsınız ne gereği var böyle şeylerin boşverin kısa saçlıda çok güzel havalı ve modern görünümlü olabilirsiniz eminim.ha topuzda falan postij iyide günlükte bence uzatma işlemi çok yapmacık görünüyor:KK19:daha çok yüz güzellliğive fizik güzelliğine önem ver canım saçlar sadece dekor unutma ozaten güzelliğini gölgelemez merak etme içini ferah tut:KK19:

cnm çok saol moral oldu ya ama ne bilim heves ettim heralde:KK31:

kızlar şu fırsat köşesndeki yeşil kapaklı saç kremini şiddetle almanzı tavsiye ediorum saçımı 1 ayda 10 kere boyadm içlerinde orielle açtrmakta var keçe gibiydi bu krem düzeltti yemn ederm şu an ipek gbi eski sağlığına kavuştu 2 yıl önce hediye gelmişti saçım yıkarken bile ayrılmıodu düşünün nasıl taraym dedm şunu bi kullanaym var ya bayıldm bayıldm

Tüm saç tipleri için parlaklık verici kremi diyorsun dimi eğer stokta kalırsa alıp deneyeyim bakayım.:)
Durulanan kremlerden mi yoksa duş haricinde de saçı kolay taramak içinde kullanılıyor mu?

Fırsat köşesinde yer alan Ellie saat nasıl bileniniz var mı?
Avon'dan şu ana kadar aldığım tüm saatlerden memnun kaldım ama bu nasıldır muallaktayım:KK31:

Yine fırsat köşesinde Flower&Faux Pearl Kolye var pembe renk çiçek şeklinde nasıl birşey almış olanınız veya görmüş olanınız var mı??

Bir de son olarak fırsat köşesinde yer alan çiçek desenli boncuklu el çantası ve çift taraflı çanta nasıl güzel mi??

Mavis'cim o kozmetik çantası nasıldır bilmiyorum ama Avon'dan kaç tane kozmetik çantası aldıysam hep memnun kaldım bence bu da güzeldir.:)

Son düzenleme:
aa oo parlaklık verici kremden bende alıcaktım son anda vazgeçtim tüh yaa:KK55:

saol canım ya bugüün çok düşüm kaynak falanda işte çıt çıt alırım napim ya şu saç bana dert oldu ya dert :84::84::84::84:

aynı cnm bende senin gibi saç olayına takıgım böle uuzn saçlı görünce kıskanıorum.
bakım yap ama mutlaka,sinemaki küürünü mutlaka dene uzun vadede sonç alırsın.en azından nişanına düğününe kadar uzar.sonra saç bakım yağları var aktarcılarda onlarda çok iii..düzenli kullandıgında uzatıolarda.haftada bir saç maskesi yap..

kızlar şu fırsat köşesndeki yeşil kapaklı saç kremini şiddetle almanzı tavsiye ediorum saçımı 1 ayda 10 kere boyadm içlerinde orielle açtrmakta var keçe gibiydi bu krem düzeltti yemn ederm şu an ipek gbi eski sağlığına kavuştu 2 yıl önce hediye gelmişti saçım yıkarken bile ayrılmıodu düşünün nasıl taraym dedm şunu bi kullanaym var ya bayıldm bayıldm

kullanımı nasıl cnm durulanıyormu acep

ilksah seni kırmadım yazını okuyunca hemen siparişi verdim :)
sana qüveniorum ... qelsin bakalım inş bende memnun kalırım :):KK6:

Son düzenleme:
slm kızlar ben erica saat getirttim 29 liraya gelmiş aslında temsilci fiyatıyla düşer sanmıştım ama temsilci fiyatı 29 ymış heralde öylemi alan oldumu?

gunaydın kızlar bana kımse cevap vermemısss :KK43:(( bır arkadasım ındırım brosurundekı krem goz farının sılver rengını ıstedı artık yokmu

kızlar benım oglum panaromanın ılk sayfasını yırtmıstı geldıgı gun bende okadarlık satısım olmaz dıye onem gostermedım buay 275 lıra satıs yapana ne verılıyorrr

zunker canım benımde saclarım yıllardır sarı platındı ama cok yıprandı yaklasık 6 aydır koyu ve cok gucsuz ınsallah senın sacın gucune kavusur ve uzar :KK43: ben bırmuddet bıraktım sacımla ugrasmayı

günaydın kızlar ben saat olayındakı görüşümü daha önce de söylemiştim.şimdi bir indirim sitesinde yine karşılaştım.çok iyi bir marka süper diyemem tabi ama avondaki saatlere kalite yönünden bin basar hatta onbin basar bence bunlar:KK1:bakın linki vereyim bir göz gezdirin farkı görünhttp://www.trendyol.com/Y-London-C1635.aspx hatta bu sitelerde romanson,casio gibi saatlerde aşağı yukarı bu civarlarda bulabilirsiniz canlarım.boşuna içinde marka bile yazmayan saatlere o kadar para vermeyin ya:KK34:tabi sadece tavsiye benimkisi siz zarar görmeyin diye söylüyorum.ben anlamasam bile bileğim anlıyor sanırım:KK1:çünkü ucuz metale karşı alerjim var benim.kemer bile taksam göbeğim yara oluyor.onunn için avonun saatlerini takamam normaldede.ama bakın casio,swacth ve gues kullanıyorum şuanda hiçbir şekilde problem yaşatmıyor bana:KK9:bence süper:KK19:

zunker canım benımde saclarım yıllardır sarı platındı ama cok yıprandı yaklasık 6 aydır koyu ve cok gucsuz ınsallah senın sacın gucune kavusur ve uzar :KK43: ben bırmuddet bıraktım sacımla ugrasmayı

canım komple platinmiydi yoksa röflelimiydi.benimde platin röfle ama çok sık atılmadığı için pek hoşuma gitmiyor.iki kat sık attırsamda çokmu açık olur diye tedirgin oluyorum.acaba yakışırmı bilemiyorum:44:

günaydın kızlar ben saat olayındakı görüşümü daha önce de söylemiştim.şimdi bir indirim sitesinde yine karşılaştım.çok iyi bir marka süper diyemem tabi ama avondaki saatlere kalite yönünden bin basar hatta onbin basar bence bunlar:KK1:bakın linki vereyim bir göz gezdirin farkı görünhttp://www.trendyol.com/Y-London-C1635.aspx hatta bu sitelerde romanson,casio gibi saatlerde aşağı yukarı bu civarlarda bulabilirsiniz canlarım.boşuna içinde marka bile yazmayan saatlere o kadar para vermeyin ya:KK34:tabi sadece tavsiye benimkisi siz zarar görmeyin diye söylüyorum.ben anlamasam bile bileğim anlıyor sanırım:KK1:çünkü ucuz metale karşı alerjim var benim.kemer bile taksam göbeğim yara oluyor.onunn için avonun saatlerini takamam normaldede.ama bakın casio,swacth ve gues kullanıyorum şuanda hiçbir şekilde problem yaşatmıyor bana:KK9:bence süper:KK19:

tesekkur ederız canım ben ocak katalogundakı erkek saatını esıme alsammı dıye dusunuyorum

canım komple platinmiydi yoksa röflelimiydi.benimde platin röfle ama çok sık atılmadığı için pek hoşuma gitmiyor.iki kat sık attırsamda çokmu açık olur diye tedirgin oluyorum.acaba yakışırmı bilemiyorum:44:

canım yıllarır platın golge ata ata cok sık platındı artık yakısır ya ben platını cok beyenıyorum ama yordu ıste sacımı artık son yıllar sacım tamamen platın gıbıydı bak resmını bulmaya calısıyım benzer bı sacın

Uploaded with ImageShack.us

waow bu çok iddialıymış benim yüzüm kaldırabilirmi dersin:44:şimdi benim doğal saç üstüne ilk röflem daha önce zemini açtırıp üstüne yaptırıyordum o zaman böyle durmuyordu ama dip boya sorunu yaşıyordum ve zamanla turunculaşma oluyordu zemin boyasında:KK19:şimdi direkt doğal saçımın üstüne attırdım aslında çok az sayılmaz sık at dedim ama yinede doğal saçım alttan siyah siyah duruyor ya onu sevmiyorum işte:KK19:ya sıklaştıracam yada tekrar zemini açtırıp öyle attıracam.ama zemini açtırmayı çok istemiyorum söylediğim gibi bir süre sonra problemlerde başlıyor o zaman.sence ne yapmalıyım canım?eski bir kullanıcı olarak tavsiyeni merak ediyorum:KK19:

X