AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlarrr konuyla alakası yok ö.dilerim ama çok kötüyüm ya saçlarım uzamıyoooorrrrr ve muhtemelen 3 martta evlenme teklifi alıyorummmm saçım brazcık çabuk uzasa offf bi fikriniz yada bildiğiniz bişeyy var mı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK43::KK43:

kısa sürede işe yarıyacagını sanmam ama çam telebenti dök şampuanının içine ..saçların daha güçlü sağlıklı olur uzamasınada katkıda bulunur dökülmesini önler..

kızlarrr konuyla alakası yok ö.dilerim ama çok kötüyüm ya saçlarım uzamıyoooorrrrr ve muhtemelen 3 martta evlenme teklifi alıyorummmm saçım brazcık çabuk uzasa offf bi fikriniz yada bildiğiniz bişeyy var mı lütfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnn:KK43::KK43:

sinemaki kürü yap canm..
çok az sinamekiyi kaynat,demlemeye bırak..sonra içine badem yagı ve bemixs ampul kır saçının diplerine uygula 1-2 saat bekle yıka.faydası oluyor.saç-bakım başlığına bi bak canm orada bu kürü yapan arkadsların resimleride var öncesi sonrası die.

canım düzenli beslenmek önemli birde maya içiyolar uzatyormuş ve sinameki kaynatıp yıkıyolarmış oda çok çabuk uzatıyormuş.evlenme teklifinle ne alakası var canım saç boyunun:44:gelinlikle uzun saç olsun diyosan postij kullanırsın o zaman anlaşılmaz kısa olduğu.benim saçlarım uzundu ama istediğim model için çok uzun bir saç gerekiyordu ben postij istemiştim o yüzden.hiç anlaşılmıyor zaten

kız bkt senin şu avatardaki saç renklerine bayılıyom ha:KK69:buda süpermiş be:KK16:ay bana gidermi bu kadar sarı ne dersin:44:

kızlar banada bugun arkdşm katalogu verdı jet femme sölicem guzelmıdır?bu arada bu avonun agda bantları nasıl guzel yapıyormu:KK1:

kızlar bende bu ay yeni başladım söyle böyle alıyorum siparişlerimi ama panoramamı bölge temsilcisinde unutmusum gelecek ay neler var söyle bi özet gecebilir misiniz rica etsem sadece jet femmeyi hatırlıyorum malesef. bir de kampanyanın son gününe kadar verebilirim değil mi siparişlerimi 31 aralık yani. son olarak da yeni katalog siparişlerle birlikte mi elimde olur. simdiden bu kadar soru icin sabrınıza teşekkür ederimmm :KK17::KK1:

canım kaynak kullanırsn evlenrsen başka kesn çözüm yok düğünden 1 ay önce kuaföre git kaynak taktr doğal olsn ama sonra istediğin renk boya istediğin gibi yaptr saçını :)

kızlar banada bugun arkdşm katalogu verdı jet femme sölicem guzelmıdır?bu arada bu avonun agda bantları nasıl guzel yapıyormu:KK1:

güzel cnm ben kullanıorm ağda bantlarnı jet femmede çook hoş

kızlar bende bu ay yeni başladım söyle böyle alıyorum siparişlerimi ama panoramamı bölge temsilcisinde unutmusum gelecek ay neler var söyle bi özet gecebilir misiniz rica etsem sadece jet femmeyi hatırlıyorum malesef. bir de kampanyanın son gününe kadar verebilirim değil mi siparişlerimi 31 aralık yani. son olarak da yeni katalog siparişlerle birlikte mi elimde olur. simdiden bu kadar soru icin sabrınıza teşekkür ederimmm :KK17::KK1:

cnm ekledm ben kataloğu oraya panaromayıda ekledm bakabilrsn kampanya 1 kataloğu olarak ya da benm açtığım konulara bak görürsn

canım kaynak kullanırsn evlenrsen başka kesn çözüm yok düğünden 1 ay önce kuaföre git kaynak taktr doğal olsn ama sonra istediğin renk boya istediğin gibi yaptr saçını :)

cnm ya teklif alıcağm gün olmasını çok isterdm:KK43: kısmet yaa of. tamda denk geldiii. kaynak da kullanışlımı değilmi bilmiyorum ya :KK43:

cnm ya teklif alıcağm gün olmasını çok isterdm:KK43: kısmet yaa of. tamda denk geldiii. kaynak da kullanışlımı değilmi bilmiyorum ya :KK43:

canım ben arkadşmı bayaa zorladm taktrsn die sentetkler çok kötü oluo ama doğallar gayet güzel taktrdı ve herkes çok beğenmişti süper duruodu o zamn tekliften önce taktr cnm

Son düzenleme:
canım düzenli beslenmek önemli birde maya içiyolar uzatyormuş ve sinameki kaynatıp yıkıyolarmış oda çok çabuk uzatıyormuş.evlenme teklifinle ne alakası var canım saç boyunun:44:gelinlikle uzun saç olsun diyosan postij kullanırsın o zaman anlaşılmaz kısa olduğu.benim saçlarım uzundu ama istediğim model için çok uzun bir saç gerekiyordu ben postij istemiştim o yüzden.hiç anlaşılmıyor zaten

cnm ne bilim ya o gün insan daha bi güzel olmak istio:18: herbal hair complex die bi şampuan önerdiler ama kafam karıştı vlla ya

kız bkt senin şu avatardaki saç renklerine bayılıyom ha:KK69:buda süpermiş be:KK16:ay bana gidermi bu kadar sarı ne dersin:44:
bende istiorum ama çok yıpranıor saç bide sürekli bu saç rengi dip boya istio.artı bol makyaj:)

jet femme kalıcı değil habern olsun.bide böle turunçgil kokusu.ama sıradan bi koku yani ben pek begenmedim fazla özelliği yok.

buketcim havası çok ayrı ama ya:KK16:valla çok yakışacağını bilsem hiç düşünmem her zorluğuna katlanırım çok iddialı.zaten eşimde sarı istiyor benim röfleyi beğenmiyor bu ne hiç sarı değil gibi diyor:KK1:istersen sen bir dene bizede göster ama ben nisana kadar beklemek zorundayım

zuckerrr...sinemaki kürünü dene canm çok fazla uzamaz ama bence başla yinede..bide kaynak kullanmış biri olarak senelerce kesinlikle bulaşma derim.hem parana yzaık hem saçlarına..bikere ii saç bulmak çok öenmli bazı kuafrler ii saç die çok dandik saçlar veriolar ve müşteride asla anlamıolar.çünkü saça bakım yapıolar fönlüolar falan filan takarken süper ama bi yıkıosun koyun yünü gibi olmuş saç.ii saç alım taktıırm desen 600-700 ytldan asagı iii saç yok.hı daha düşük fiatlarıda var bu saçların ama inan dusta saçlar eline geliverir..artı bu saçlarla öle at kuyrugu topuz falan kolay kolay yapılmıo boncuk kaynaksa eger boncuklar görünüor.ancak kualföre gidicende yaptırıcan.bbide saçları tekrar söktürmeye kalksan o da para,,ama inan kendi saçlarında yolunuor ve tekrar saçlarını bakıma almak zorunda kalıosun.daha çoks ey varda yazack bunları bil yani canm eger yaptıracaksan..bence çıt çıt al daha ii..istediğin zman takar,çıkarırsın..

buketcim havası çok ayrı ama ya:KK16:valla çok yakışacağını bilsem hiç düşünmem her zorluğuna katlanırım çok iddialı.zaten eşimde sarı istiyor benim röfleyi beğenmiyor bu ne hiç sarı değil gibi diyor:KK1:istersen sen bir dene bizede göster ama ben nisana kadar beklemek zorundayım

hayatım ben denicmde birz daha uzmasını bekliorum bu aradad bakım yapıorum ara sıra...

ilkşah sende platin istiyodun canım buketin avatarındaki çok güzel bence o rengi düşünebilirsin

kızlar aralık kataloğu için en son 30 aralıkta mı 31 aralıkta mı sipariş verebiliyoruz?

X