AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

evet cnm oval kutu şeklinde eskiler bilir dream life adlı bayan parfümü alana bir maskara ve bir makyaj çantası veriyordu ama şimdi o parfüm kalktı ben bu çantanın içine yazlığa giderken güneş gözlüklerimi koyuyorum hiç birşey olmuyor evet dediğin gibi avon sabit çeşit ve renkler getiriyor buraya biz sabit fikirlimiyiz bizde moderniz satılmaz diye korkuyorlar herhalde

bir kere tam tersi ben o kadar yabancı kadınla tanıştım ki sayısı bellisiz.tamam genellemek olmaz ama çoğu cimri bunların.türk kadınları sanılandan çok daha bakıyor kendine ve imkanları doğrultusunda da iyi para harcıyolar.onlar gibi çok kazanıp az para harcamıyoruz biz.ben bekarken her yaz birileri gelirdi bize alman ,isveçli,ingiliz,amerikalı,hatta bir kere hintli bir kız bile gelmiştikuzenimin okul arkadaşıymış amerikada.bizim sülale hep gurbetçi anlıcağın.benim gördüğüm bu yani tabi içlerinde çok cool olanlar mevcut ama geneli bizim kadar çok para yatırmıyor kozmetiğe ve bizim kadar da zevkli değiller

cnm ben doğma büyüme almanyada yaşadığım için biliyorum alman bayanların kıyafetlerini bir görsen renk uyumu yok bol ve rahat giyiniyorlar çoğunda şort var üstelik havasıda burası gibi deyil hep yağmurlu ve kasvetli oluyoronlar parayı kozmetiğe deyilde tatilde eğlencede ve yiyecek olarak harcıyorlar..

bence ya parfümü geri al yada parasını al cnm niye onlar senin emeginden faydalansınki.

süpermiş bende seviyorum flormar ürünleri bir site buldum 30 tl üzeri kargo ücretsiz sadece flormar ürünleri devamlı kullandıgım ürünü mesela ayagıma kadar getiriler güzel dimi.

ay evet mavişcim bir yere gidiyordum otobüse bindim yanımada turist kız oturdu uzun boylu mavi gözlü gel gelelim saçını erkek traşı yapmış en yüksek bel olanlardan kot giymiş ense kılları bıyıkları kaşları almış basını gitmiş ben full bakım o nu sanki aylarca dagda hapis etmişler yani.

Son düzenleme:

peki ödemesi nasılmış kapıdan ödememi yoksa kredi kartıylamı? iyide sen istanbulda deyilmiydin bende canlı canlı testırlarında deneyipde alsan daha iyi deyilmi insan avondan alışveriş yapa yapa dışarıdaki kozmetiklerde gözü kalıyor özellikle ruju deneyerek alman açısından

sana aynen katılıyorum canım.biz burdan bakınca avrupa modern diye bişey zannediyoruz onları ama aynı ortamı paylaşınca 3-4 hafta bile olsa beraber takılınca ne oldukları anlaşılıyor.kesinlikle türk kadınının eline su dökemezler onlar.

kızlar bu deepliner nasıl oluyor sürümü nasıl bildiğiniz makalar varmı eyeliner mi deeplenermi daha iyi:44:

kızlar bu deepliner nasıl oluyor sürümü nasıl bildiğiniz makalar varmı eyeliner mi deeplenermi daha iyi:44:

deepliner likit oluyor fırçalı ucu olanda var gazlı kalem ucu gibi olanda deepliner daha iyi eyeliner kalem oluyor galiba bazende likitin üzerindede eyeliner yazabiliyor ben çok baktım geçenlerde fiyatları değişiyor kızımın ilk denemesi olduğu için biraz hesaplı olsun istedim golden rose sanırım 10 küsürdü fiyatı 17 küsürlüklerde var inanki hiç farkı yok sana şöyle bir tavsiyede bulunayım deeplineri bileğine sür bekle kuruduktan sonra elinle çıkarmaya çalış göz kalemi gibi dağılıyorsa kötü ama minik minik topaklanıp çıkıyorsa o iyidir çünkü bu akmaz

Son düzenleme:

canım bende demın kızlara sordum 12o lık numune cantası nasıl makyaj cantası gıbı kullanılabılırmı dıye ama suan katalogda felan gormedım ben evlenırken makyaj cantamı avondan almıstım cok sık ve kullanıslı hala varmı onlardan bılmıyorum ama su numune cantası kızlar ıyı derse alıcam

ebrucum almayı denıcem bakalım alabılırsem alıcam gerı ya parayı ya parfumu

goldenladycim ;avondakiler canım.... ama kendi sordugum sorunun cevabını kendim buldum mantıken tabiiki de kullanılmış bile alıyolardır....hayır merak ettiğim onları daha sonra napıyolarki..... iyiki bizde iç çamaşırı yok haa, millet onları bile iade eder nerde hijyen
mavişciğim; yok daha maalesef canım.
bu arada ebrucugum; su flormarı mail yagmuruna tutsak da kapıda ödemeyi de koysalar ne iyi olur demi.

nasılmış numune çantası hiç dikkat etmemiştim aslında.dur bir bakayımben geçen orfilame kataloğunda gördüm onda vardı ama işte nasıl alıcam burda satan yok.aslında bir arkadaş özelden msj atmış üye yapabilirim diye ama işte tanımadığım birine kimlik bilgilerimi vermek tedirgin ediyor yoksa olurdum yani.nasılsa yılda bir kere alışveriş biile yetiyormuş.

tmm cnm anladım tabiki açıp baktıktan sonrada iade oluyor kullanmak deyilde denenmiş diyelim bence bu iade olan ürünler türkiyede kalmıyordur taa avonun çıkış ülkesi poland sanırım faturasıyla birlikte oraya postalıyorlardır yoksa türkiyedeki şirketin elinde kaldığını sanmıyorum tabii bu benim fikrim

Son düzenleme:
be yıllardır deeplıner kullanıyorum ucu daha kalın ve kısa eyelınerın ıse ınce ve uzun surmesı daha zor onu bence

sen hangi markayı kullanıyorsun canım?ben şu liner olayına bir geçemedim gittiönce likit olanından aldım avondan o pek sürülmüyor kuru gibi bişey geri gönderdim onu sonra anew aldım oda kalem çıktı normal kalemtraşla açılan kalem yaniucuda kalın .şöyle ince uçlu güzel bişey istiyorum ama nerde bulucam bilmiyorum.birde kızlar makyaj videolarında hep bir kutunun içinde fırçayı ona batırıp sürüyolar kesik uçlu bir liner fırçasıyla yapıyolar güzel görünüyor.acaba onu yapmak çokmu zorki:44ldukçada bereketli görünüyor gibi:81:

cnm ucu fırçalı olanını alma o çok zor sürülüyor kalem şeklinde olanını al oda ynı kutusuna daldırıp kullanıyorsun sadece uçları farklı.

gazlı kalem gibi sanki daha kolay sürülür dimi canım.sen kızına alınca bana da söylede bende nette bulabilirsem alayım canım ya.göze çok ayrı bir güzellik veriyor.bu güne kadar niye hiç almamısım ben ya:44:yaş olmuş 29 ben yeni öğrenecem kullanmayı

cnm ucu fırçalı olanını alma o çok zor sürülüyor kalem şeklinde olanını al oda ynı kutusuna daldırıp kullanıyorsun sadece uçları farklı.

tamam güzeller güzeli ben bir bakayım nette neler varmış o zamanvalla sen öyle güzel ve bakımlısın ki ne söylesen doğrudur gibi geliyor banaçok beğeniyom seni çok

ben her markanınkını kullandım flormar mac ıkısıde ıyı ve kullanımı cok kolay o kesık uclu nasıl bıseykı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…