AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

Tost makinasına 120 TL kaldı kızlar ama artık imkansızz kimseye satış yapamam satacak kimse kalmadı uff yaa (

benimde süpürgeye 100 tl kaldı hiç sanmıyorum satış yapabileceğimi :26:

Son düzenleme:
naber kızlar avon cok hızlı cıktı dün sipars girdim bugün geldi

yanlız canım sıkıldı ya ben sipras verdim gün hediyesi veridler gecen haftaki sprsmde. hediyeleri alamıyom bari gün hediyelerini alabilsem ama onada denk gelemedim.

bu indirim brosurundeki kız ve erkek cüzdanlar nasl kulananlar varmı??l

kızlar kötü bişey oldu bi temsilcm iade göndermiş 2 hafta önce 2 haftadr iadesi düşmedi hergün arıorum iade poşetinde 2 yüzük 1 parfüm gönderio parfümü indrmli sanıp girmiş 45 tlye gelmiş iade göndermiş ilk kez yapmıo yüzükler düşülmüş parfüm yok gönderdiğinden 1 hafta sonra kargo şubesini aradm tanıdığım çalışıo orda abi dedm temsilcim iade göndermiş düşmemişler avona soruorum böyle birşey gelmedi diyorlar dedm bugün 4. kişisin dedi iadem düşülmedi yok ortalıkta die arayan alla alla çok ilginç dedm neyse ben bi araştraym tekrar dönerm size dedm avondan soruşturma başladı kadir şener adına teslim alan kişi daha sonra arayıp bana ilkay hanım temsilcnz böyle bir ürün göndermemiş dediler yemin edio kadın gönderdm die kadını tanıorum yalan söylemez ama çok canımı sıktı iadeyi verdiği kargo görevlisi de yeni işe girmiş tanımıo kimse ilk kez gelmişti o günü kargo getrmeye bende verdm ona dedi temsilcim günahına girmek istemiorum kargocunun ama var bunda bir iş dmi kızlar ne yapmam gerekio

kızlar şu true force un kokusu nasıl güzelmi? erkeksi bi kokumu? önerebileceğiniz en güzel erkek parfümü hangisi kızlar? aldıgım parfümü eşim begensin istiyorum...

evet canım yorumlar genelde olumsuz saolcanımcım
valla ben taze temsilciyim :) Çok detaylı bilgim yok ürünler hakkında zamanla olacak inşallah
inşallah cnm :))
Canım avon Online katalokdan 17 ci sayfaya bak :)
temem bakıyrum hemncik
eşim kullanıyor canım ama pek beğenmedi çok hafif ve çabuk uçuyormuş sırf aldık die kullanıyor boşa gitmemesi için

saol canım benim

Ayy Daha neler duyucaz insan gerçekten tedirgin oluyor. inş.kısa zamanda sonuçlanır açığa çıkar canım.

Ayy Daha neler duyucaz insan gerçekten tedirgin oluyor. inş.kısa zamanda sonuçlanır açığa çıkar canım.

çıkacak birşey yok cnm sonuçlandı parfüm yok oldu ortalıktan kanıtlayamıorz ama o kargo görevlisni heryere bildireceğim eğer çaldysa da içinden yazıklar olsun haram zıkkım olsun kime güvenicez artık yaa 500-600 tllik iade yapanlar oluo adam onları yürütse satsa ooooo birdünya kar yapacak snirlerm bozuldu

Al işte benim vakanın aynısı !!!!!!!!!!!!!!! ben burda 15-20 gündür dert yanıyorum size, iadem düşmüyo diye..... benimkini de kadir şener bey ayın 1 inde teslim almış avondan..... kargocuların bana verdiği bilgi net..... oraya varış tarihi saati ve kimin aldıgını bile söylüyo kargoda çalışanlar.....ben kargocuların bi sucu oldugunu düşünmüyorum bu konuyla ilgili,çünkü hersey acık ve net,kargom gitmiş işte ......günlerce sabah akşam aradım,msj attım, hep dedikleri sey "siz endişe etmeyin yarın düşecegiz "oldu. hergün aynı şey söylendi. 33 tl lik bi iadeydi benimkide. takım öncümü rahatsız etmemk adına kadıncagıza söylemedim söylemedim, en son bu hafta söyledim,o da bölge temsilcisini aradı, bakalım haftaya hangi gelişmeler yaşanacak.....bunları yaşayan tek sen değilsin yani.......çok sinir bozucu, ben gercekten üzüldüm sizlerin adına çünkü aynı sinir harbini günlerce ben de yaşadım.burada sizlere dert yandım,diğer arkadaşlarım da benle birlikte üzüldüler hatta günlerce sordular sagolsunlar,ne oldu düştümü diye..... maalesef hala hayır.....anlatıp da sizleri de sürekli üzmek istemediğim için konuyu kapattım ve zaten gecen hafta borcumu da yatırdım.....olay böyle yani ilkşahcım....ama cok üzüldüm ((( gercekten çok üzüldüm (((((((

canım bizimki ulaşsa iyi poşette 2 yüzük 1 parfüm gönderilio parfüm alınıo poşet içinden avona sadece 2 yüzük gönderilio onlar 2 gün sonra düşüldü zaten ama parfüm kayıp ve o hafta aynı kargo görevlisiyle bu sorunu yaşayan tek biz değilmişz yeni almışlar işe aldıklarınada pişman olmuşlardr herhalde habire şikayet geliomş kargo şubesine parfümler falan kayboluomş gitmiomş avona belliki o yeni giren eleman götürdü parfümleri günahına girmek istemem ama düşüncek başka bişey yok

Son düzenleme:
bu arada mltm diye bi arkadaşımızın iadesinin de 3 aydır düşmediğini duyunca kendi derdimi unutup ona üzülcek hale gelmiştim.maalesefki bunlar cok üzücü sinir bozucu şeyler hala aklıma geldikçe sinirleniyorum bak

işte ben bunları bildiğim için duyduğum için müşterimden iade almıyorum
ve iade yapmıyorum korkuorum valla yaa :26:

bir olaya da ağlasammı gülsemmi die düşünüorm bi temsilcim var kadın çok fazla sipariş topluo ama gerisini bilmez siparişlerini falan ben giriorum hep bu ay mikrodalgayı aldı
az önce aradı ay bu fırın bir işe yaramıo ne saçma bişey bunda nasıl poğaça börek yemek vs pişiricez bunun tepsisi yok tepsi koymaya yeri yok en küçük tepsiyi sokmaya uğraştık girmedi ne işe yarar ki bu ne yapcam ben şimdi bunu demez mi şok oldum kaldım böyle mikrodalganın ne olduğunu bilmeyen birini ilk defa gördm kadında yaşlı değil 30 yaşında şoktaym hala ayh dedm keşke ben alabilseydm onun yerine madem kullanamıcakmış

Ayy Buna gülünürmü Ağlanırmı bende bilemedim. Cahillik mi desek yoksa Şaşırdım. Bu kadar sipariş toplayan birinin geniş çevresi vardır üstelik gençte Hay Allah insanın siniri bozulur bilmesini duyunca :))) O hiç bi işe yaramaz Aslında benim hediyem di de Al sen mikrodalgayı :)))

aslında düşündüm abla 40 50 tl verim bana ver dicektm ama ne olduğunu bilmeyen birileri şimdiye kadr bozmuştr bile onu hassas bir ürün sonuçta

canım benimki iade değil değişimdi. değişim olayına girmeyin sakıi

erkek cüzdanını gördüm sattım yani müşterim sorun çıkarmadı beğendi ama çokda ahım şahım biy değil cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…