AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

kızlar shimmer glow dust pırıltılı toz pudra kullanan var mı aranızda nasıl ?

bence bekle canım zannedersem sen fazla sipariş giriyorsun bari hediyelerden faydalan :)

yok tatlım fazla bişi yok bu sefer zaten 300 yollamıştım 230 falan var şimdi elimde bekltmekte istemiorum stok sıkıntııs yaşarım die kararsız kaldım

o zaman sen bilirsin cnm eger müşterilerin sıkıştırıyorsa gir bende beklemedim mecbur girdim

Ben bunu sormuştum, sanırım başkasının sorusuyla karışmış
evet arkadaşlar varmı bunu bilen

kızlar bişey sorucam acil cvp bekliyorum ama bir ürünün stoklarda olup olmadığına siparişi göndermeden bakabilrmym

ya son iki siparişimde de avon muhakkak ürün göndermiyor ben bu durumdan sıkılmaya başladım ama artık o zaman niye kataloğa koyuyorlar anlamıyorum bir türlü off

merhabalar benimde siparişlerim geldi bugün.239 tllik verdim.bana hediye gelmemiş.üzüldüm açıkcası.bu ay duş jelleri ve celebreler yoğunluktaydı.birde onları taşıması var şimdi.k2 yi fazla beğenmedim alınacak pek birşey yok.kendi adıma far ve ruj beğendim birde krem gibi bir çanta var onu.oda stoklarla sınırlıymış kesin kalmaz.85i tamamlayamayabilirim diye düşünüyorum.çünkü herkes bu ay alacağını aldı bakalım artık kısmet.bu arada k3 deki takılar orjinal ve hoş görünüyor ama pahalı sanki.kendim için sadece saç kremi ve celebre almıştım.avon bana rmel göndermiş ama suda çıkmıyo ne yapcaksam alıcısıda olmaz onun.şimdilik bukadar..öpüldünüz...

arkadaşlar k1de sayfa 75 te yeniyazan bi yüzükvar 3lü ortasındaki altın rengi RİNG HEART YÜZÜKOLAN NASIL O BİLGİSİ OLAN LÜTFEN CEVAP BEKLİYORUM BASİTMİDURUYOR GÜZELMİ MÜŞTERİM İSTEDİ AMA BEĞENİRMİ ACABABENİM HİÇ FİKRİMOLMUYOR BU TAKILARDA Bİ ARAŞTIRAYIM DEDİM

ben getirtmiştim ondan bi arkadaşım için arkadaşım beğendim dedi aldı ama benim içime pek sinmedi açıkçası kendimin olsaydı iade ederdim basit geldi bana biraz

günaydın kızlaryurtiçi kargo bugün sabah çok erken geldi.apartman paketlerini dağıttı birde baktımki benim kolimi vermeden gittibizde şubeyi arayıp gelen kuryelerin telefonunu aldık.eşim aradı adam diyomuşki koliniz burda aşağıdaki komşularınızdan biri onlar taşındı demiş onun için getirmemişlergeri getir dedik ama hala ortada paket yokcildim geriliyor artık ya biran önce gelse şu kremler sinir oluyorum hep böyle şeyler beni buluyorhangi gerizekalı taşındı dedi acaba çok merak ediyorumeşim okula getirin dedi bakalım ben sorar öğrenirim kim demiş diye

nasılll yaaa sansa bakkkkk gelır ama oglene dogru

günaydın canım ....nasıl, neden yapmışlar böle bişiyi ya aklım almadı. Hey Allah'ım...iki haftadır bekleyip böle bişey yüzünden dibine kadar gelip gitmesi canını sıkmış olmalı...ben olsam sinirimden çatlardım....

aynen ya bende sinir oluyorum işte:84:birde sadece makyaj ürünü olsa bu kadar canım sıkılmıcak ama dudaklarım çatladı ellerim mahvoldu vücudum desen kaşınıyor kuruluktan yüzüm geriliyor.hepsimi biter ya valla kimin yaptığını sadece tahmin ediyorum ama kesinleşmeden tepki vermek istemiyorum açıkçası:44:benimle görüşmek isteyen davet eden bir komşum var ama kişiliksizin dedikoducunun biri ben muhatap almıyorum her defasında reddediyorum kendisini.belki o gıcıklığına yapmıştır diye düşünüyorumeline ne geçecek bu şekilde anlamış değilim:44:istemediğim biriyle görüşmek zorundada değilim sevmiyorum kardeşim zorlamı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…