AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

hııı sadece kontör içinse iii olmuştur canm ama ben tüm yüzüme kullanacagmdan çok koyu mu olur ki sence??? acıgınımı alim kiii

evet çok koyu olur çok esmer değilsen açık rengini almalısın bence

hmmmm....celebre nasıll kiii???

celebre hoş bir koku bence cnm.

zevkine uyarmı bilmem ama cnm ben incandessence çok güzel ve kalıcı.

celebre hoş bir koku bence cnm.

zevkine uyarmı bilmem ama cnm ben incandessence çok güzel ve kalıcı.

testerından baktım da şimdi hoş gerçekten ama hemen uçup gidio diolarr ebrucm yaaa..ölemiii kii ciddenn..en azından 2 saat bari dayansaaa

artık mersine gidince bir temsilciden bakarım ebruşum bana uyarsa sevinirim valla

cnm buram buram kokmaz ama hiç değilse dediğin gibi 2 saat kalır cnm ya mesela elbisenin yaka bölümünede fıslarsan tokalasıp öptüğün insanlar(yanaktan yani) alır kokuyu :)

cnm buram buram kokmaz ama hiç değilse dediğin gibi 2 saat kalır cnm ya mesela elbisenin yaka bölümünede fıslarsan tokalasıp öptüğün insanlar(yanaktan yani) alır kokuyu :)

2 saat kalsa dahaa ne isterim :)
yaka bölümüü iimiş ebrucm öle yapmak denim bundan sorraa..
bide ne dicem sana katalogta alkolsüz tonik var bi ara konşmuştuk ya seninle..bi bak istersen..sayfa 93...

kızlar istanbulda olup elinde colortrend Sequin ruj olan varmı acil

Kızlar sizlere bişey soracağım, Avon geçen sene flower, by cynthia rowley
diye bir parfüm çıkarmıştı, şişesi mat beyaz renk üzerinde siyah kurdele takılı,
sanırım hatırladınız...
o parfümü bir daha çıkarmadı, ama bazı parfümlerin şişesi ve adı değişip aynı kokuyu çıkardığını gördüm avonun,
acaba bu parfümüde çıkarmışmıdır? kokusu muhteşem misler gibi çiçek kokusu çok ferah

arkadaşlar acil bişey sorucam ben bu kataloğun başında oğluma up tu you parfüm seti almıştım hiç beğenmedik.şimdi 2. siparişimi verdim parfümü iade etmek istiyorum ama ilk siparişimde hediyesi olan vücut spreyi gelmemişti baktım bu siparişle geliyo.şimdi siparişim gelince hemen koliyi açıp spreyi iadelerime eklicem sormak istediğim sprey bu siparişimle geliyo ya onun faturasını ayrıca mı doldurmam gerekiyo yoksa o promosyon olduğu için ikinci faturaya gerek yok mu?
:26:

kimse bana cevap yazmayacakmı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…