AVON Satış Temsilcileri ve Temsilci Olmayı Düşünenlerin Bilgi Paylaşım Konusu

ben o çantadan sattım tavsiye ederim çok hoş bir çanta..
sattığım arkadaşımda 21 yaşında

canım ben sıparıs etmedım ama o yaslara uygun gıbı gorunuyor sankı

yorumlarınız için teşekkür ederim kızlar hem kendime hemde anneme alıcam sağolun ..

Son düzenleme:
bayanlar daha yeni kargom geldi ve moralim çok bozuldu ürünlerim hiç beklediğim gibi çıkmadı nasıl iade edebilirim anlatabilirmisiniz?

şubat katalogu elinde olanlar
sizce nasıl_?
ben pek beğenmedim iyi satış yapamam heralde.. :26:
benimde alcak bişeyim yok

cevap yok mu?......

canım beğenmediğin ürünleri faturanda işaretle. imzanı at. yeni sipariş verirsen kargon gelirse gönder. hemen göndermek istiyorum diyosan yurtiçi kargodan 2 tlye gönderebilirsin

bayanlar daha yeni kargom geldi ve moralim çok bozuldu ürünlerim hiç beklediğim gibi çıkmadı nasıl iade edebilirim anlatabilirmisiniz?

beğenmediklerini işaretliyorsun beğenmeme kodunu da yazıyorsun ve imzalıyorsun gelen kargoya veriyosun hepsi bu canım.hangi ürünleri istemiştin ve neden beğenmedin canım?bizede bilgi verirmisin belki aynılarından almak isteyenler vardır vazgeçerler sayende:13:

kızlar benimde kargom geldi ve resmen hayal kırklıgı
1- cüzdanlardan istemistim bayan ve erkek inanılmaz kötü aynılarını kemeraltı carısısnda 3 tl ye satıyolar...
2- o taslı siyah saati hiç begenmedim kordonu acayip kalın ve tasları hiçte parlamıyor kataolgtan baya bi farklı tasları olmasa babama vericem o taksın birde 2tane almıstım satarım diye benim begenmedigimi baskaına nasıl satayım .. bundan daha güzelleri carsıda 5tl :)

3- incili beyaz saattende almıstım bileklerim ince ama o baya bol katalogtakinden bin kat kötü hiç begenmedigim..

4 rosie yüzük güzel biraz bekledigimden büyük cıktı ama ince parmaklarda hos duruyor..

5-topaz yüzük aldım ay hacılar getirir ya hacdan erkeklere aynen öle cok itici szde ayarlanabilir ama cok kötü büyük....

6-kalpli kolye kesinlikle 1tl bile etmez hiç ama hiç begenmedim katalogtakinin 3katı büyüklükte .....

7-ikili faarların mor ve yesilini aldım cok güzel..

8- pro to go baby lips rengini aldım çok dogal bi pembe çok begendim...

glazwer dudak parlatıcısı aldım ama henüz acmadım bilmiyorum belki iade ederim.. yni katalogu hiç begenmedim hep %40 ve hep aynı ürünler yeni cıkan baayan parfum güzel erkek aynı odun çırası gibi kokuyo

odun çırası ve hacı yüzüğü benzetmelerine bayıldımsen çok yaşa emiyalnız o farlardan almayı düşünmüştümde burda çok kötülemişlerdi ya keşke alsamıymısım

ay kızlar ben hayaımda böle sacma bi iş gögrmedim avondan bu yanlısı bklemezdim... kızlar bundan bi kac kampnya önce 1lt banyo köp alana 1lt köpk ve 500ml köpk bedavaydı 3ünüde lavanta sip girdim... ayrıca kendimede fırsat kösesinden kıs cicekleri girmstim onunda rengi mor ama hiç begenmedigim icin iade etmistm avon iademi kabul etmemis sebebide ne biliyormusunuz diger hediyeleri göndemedigim icinmiş prosmosyonunu yani onlar lavanta iade ettim olarak görmüsler. ........... ne yapıcam bn simdi....

ilkaycım emeğin için teşekkürler kendi adıma

ben k2 yi çok beğendim herkese bol kazançlar olur inşAllah..

aptalca saçmalıklarından biri daha işte.... ya benim işe ne demeli..... k14 de yeni çıkan duş jeli 250ml lik alana sececeği herhangi 500 lük bedavaydıya.... ben de yararlanim istedim...kargom geldi.faturada;küçük olana 6 tl fiyat koymuşlar, büyük olan da hediyesi olmasına ragmen 9 tl fiyatla faturama yansıtmışlar.yani 2 duş jeli 15 tl ye gelmiş oldu bana ..... şaka gibi demi ! diyecek hiç bişe bulamıyorum artık ....

canım indirim broşüründen kalpli kolyeyi bende aldım aynı tam bi fiyasko ısobel kolye almıştım oda idare eder

bende erkek cüzdanından almıştım önceki kampanyadan eniştem almıştı begendi hatta arkadaşına istedi bu ay 1 tanede

İkili farlar indirim broşüründekiler dimi canım acaba bende alsam mı onlardan gerçi ben gözümü şu üzeri dantel desenli olan dörtlü farlara dikmiştim şimdi sen ikili farlarda güzel deyince bunlarada için gitti.

söle bisi canım benim 4 lü farlarım var 4lülerde biri baya koyu biri baya acık geri kalan ikiside o rengin tonları oluyor yani ben moru sevdigim icin aldıgımda sadece iki rengi kullanıyoyrum digerleri zaten hep aynı ikili aldıgımda iki farklı renk mesela yesil ve krem koyu mor ve acık mor oldugu icin daha kullanıslı gibi geldi bana yani toplamdaki 4 rengin 4ünüede kulanmıs olmucam üstelik 4lü farların gelisinden 1tl falan fazla ödeyerek :) bna bu sekilde mantıklı geldi canım tabi sen bilirsin fakat stokta varmı ya :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…